Aktorka znan głównie z roli Anki w serialu "Przyjaciółki" działa w branży od lat i nigdy nie narzekała na brak pracy. Co więcej, od kilku lat Magda Stużyńska udziela się kabarecie. Prywatnie gwiazda Polsatu ma dwóch synów: 16-letniego Brunona i 10-letniego Gustawa z mężem Łukaszem Brauerem.

I choć w mediach na próżno szukać plotek o życiu aktorki, bowiem zaciekle dba ona o swoją prywatność, to swój dom Magda Służyńska chętnie pokazuje na Instagramie. A trzeba przyznać - ma co pokazać!

Sylwia Bomba odpowiedziała na negatywny komentarz w sieci w wielkim stylu. Teraz nikt jej nie podskoczy

Dom Magdy Stużyńskiej, czyli willa niczym ze starych filmów w nowoczesnym wydaniu

Aktorka jakiś czas temu temu postanowiła wraz z mężem przenieść się za miasto i tam wybudować swój dom marzeń. I tak powstało jej królestwo, które trochę przypomina nowoczesną wersję dworku.

Zawsze byłam dzieckiem miasta. Lubię ruch, zgiełk, ale często marzyłam o domu w cichym, spokojnym miejscu. Spotkałam chłopaka, który też myślał o życiu za miastem, zostaliśmy małżeństwem i po kilku latach poszukiwań znaleźliśmy działkę z drzewami, co było dla mnie ważne. Mieliśmy na szczęście podobną wizję domu. Oboje nie chcieliśmy karykatury dworku polskiego. Marzyliśmy o czymś w stylu przedwojennej willi z dużymi oknami i kominkiem. Dbaliśmy o detale, żeby to nie był potworek, który coś udaje. Powstawał sześć lat – opowiadała w „Weranadzie” gwiazda.

Popularne wiadomości teraz

Trzy znaki zodiaku zakręcą kołem fortuny do końca października

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Patrząc na ujęcia z domu aktorki, które prezentuje na Instagramie, widać że w domu Magdy Stużyńskiej wszystko do siebie idealnie pasuje. Cały dom utrzymany jest w klasycznym i ponadczasowym eleganckim stylu. Jest tam pieknie, ale i przytulnie. Także ogród jest perfekcyjnie dopracowany.

Dawid Kubacki na zdjęciu z córeczką. Taki widok chwyta za serce każdą kobietę

Przyznajemy szczerze, że taki dom naprawdę robi wrażenie! Czuć w nim duszę.

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com