"Rodzinka.pl" był jednym z najbardziej popularnych i ulubionych przez Polacy serial. Tam swoją największą popularność zyskali Maciej Musiał, Adam Zdrójkowski, Julia Wieniawa, Wiktoria Gąsiewska i Mateusza Pawłowski (ten który zagrał małego Kacperka) Jak teraz wygląda 17-letni aktor i czym się zajmuje?

Wojciechowska pokazała w mediach jak naprawdę wygląda ciało po ciąży. „Tak wygląda prawdziwa kobieta”

Przed tym, jak Mateusz pojawił się w serialu "Rodzinka.pl" już miał niewielki debiut w programie „Mini szansa”. Wtedy miał 4 latka. Jako uczestnik był zapraszany jeszcze do kolejnych programów rozrywkowych, m. in. „Familiada”, „Hell’s Kitchen. Piekielna kuchnia”, „Mamy cię!” czy „Jaka to melodia?”. W 2017 roku zadebiutował, jako aktor dubbingowy w filmie „Dwie korony”. 

Magda Narożna prezentuje się z mocnym makijażem. Fani: "Ale czad"

Popularne wiadomości teraz

Trzy znaki zodiaku zakręcą kołem fortuny do końca października

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Jak teraz wygląda Kacperek z "Rodzinki.pl"?

Mateusz Pawłowski jest bardzo aktywny w swoich social mediach. Na Instagramie go obserwują ponad 70 tysięcy osób. Chłopak często dzieli się swoimi zdjęciami, z czego można się dowiedzieć, jak teraz wygląda. Ma teraz 17 lat i jest prawdziwym przystojniakiem! 

Tak samo czytaj o tym, jak Otylia Jędrzejczak pokaząła dorastającą córkę. Otylia Jędrzejczak jest polską pływaczką specjalizująca się w stylu motylkowym i dowolnym, mistrzynią olimpijską, dwukrotną mistrzynią świata, pięciokrotną mistrzynią Europy na długim basenie, trzykrotną rekordzistką świata. W 2014 roku zakończyła swoją karierę i zaczeła układać swoje życie prywatne. Związała się z koszykarzem Pawełem Przybyłą. Para powitała dwójkę dzieci: córkę Marceliny, która urodziła się w 2017 roku i synka Grzegorza, który pojawił się na świat całkiem niedawna.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com