Często mówi się, że bliźniacy, zwłaszcze jednojajowi, są ze sobą bardzo związani. Są nawet głosy, że jeden z bliźniaków wyczuwa, jeśli coś złego dzieje się z drugim bliźniakiem. To, że są oni do siebie niezwykle podobni to sprawa oczywista. Jednak nie często zdarza się, że rodzeństwo rozwijające się w brzuchu mamy w tym samym momencie są wręcz klonami, a tak własnie moglibyśmy nazwać Lucy i Annę DeCinque, które o swoim życiu opowiedziały podczas reportażu "Dzień Dobry TVN".

Kobiety pochodzące z Australii to niezwykły przypadek sióstr, które wszystko robią wspólnie i w tym samym momencie. Oczywiście, również wygląd mają identyczny, co de facto jest zasługą nie tylko natury i genów, ale też tego samego chirurga plastycznego. Jednak nie było tak zawsze.

Ta obsesja narodziła się, gdy jedenaście lat temu straciłyśmy ojca – wyznaje Anna. – Razem go opłakiwałyśmy, wspierałyśmy się. Najprawdopodobniej wtedy zaczęłyśmy o tym myśleć. Zawsze jednak ubierałyśmy się podobnie i robiłyśmy to samo. Nigdy też się nie rozstawałyśmy.

Anna i Lucy DeCinque

Zobacz także:

Popularne wiadomości teraz

Marta Manowska i Rafał Brzozowski są parą? Nie ma wątpliwości

Podobna do taty czy mamy? Aktorka Tamara Arciuch pokazała swoją córkę

Ola Kwaśniewska odpoczywa w Grecji: opublikowała zdjęcie, gdzie pokazała swoje smukłe nogi

Wybierz z obrazka jednego mężczyznę, a przekonasz się jaki jest twój typ faceta. Możesz się zdziwić

Tego jeszcze nie widzieliście. Oto 6 najdziwniejszych zwyczajów ślubnych z całego świata

Dwa ciała, jedno życie

Anna i Lucy razem mieszkają, spędzają każdą wolną chwilę razem. O tej samej godzinie śpią, jedzą, nawet korzystają z toalety w tym samym momencie. Kobiety są ze sobą związene tak bardzo, że nawet.. partnera mają wspólnego. Co prawda,siostry próbowały związków z osobnymi partnerami, ale z kolei to mężczyznom nie pasowało, że  każdą chwilę muszą dzielić z siostrą swojej partnerki i jej chłopakiem. Od dziesięciu lat żyją więc w trójkącie z Benem.

Ben akceptuje nas takimi, jakimi jesteśmy. Nie przeszkadza mu, że ubieramy się podobnie. Traktuje nas jednakowo i nigdy nas nie rozdziela. Jest naszym najlepszym przyjacielem i bratnią duszą. I to właśnie tak bardzo kochamy w Benie – mówi Lucy.

Nie przegap tego:

Jak dziś wyglądają główni bohaterzy „Świata według Bundych”? Są nie do poznania

Plany na przyszłość

Marzeniem kobiet jest wspólny ślub. Jednak ze względu na skomplikowaną relację całej trójki - jest to w większości państw nielegalne, a nawet karalne. Co więcej, panie pragną w jednakowym czasie zajść w ciążę, dać swoim dzieciom podobnie na imię, a potomstwo wychowywać wspólnie we trójkę.

Przyznajemy, że ta historia jest tak zadziwiająca, że trudno sobie wyobrazić, że dzieje się ona naprawdę. A jednak! A Wy, co myślicie o takim stylu życia?

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana