Asia ma 29 lat i jak dotąd myślała - kochającego męża Tomka. To była miłość od pierwszego wejrzenia. Tomek był dla niej kochany, dobry i bardzo czuły. Do czasu.

Gdy dziewczyna zaszła w ciąże, nagle mąż się od niej oddalił. Już nie zabierał jej do restauracji, nie okazywał miłości. Zrobił się bardzo oziębły. 

Joanna bardzo się starała, żeby utrzymać związek w ryzach. Ubierała seksowne piżamy, gotowała dla męża pyszne kolacje. To jednak nie pomogło. Tomek jakby brzydził się jej ciała w ciąży...i nagle stało się coś, co jeszcze bardziej podłamało Asię.  

Pewnego wieczoru Asia dostała wiadomość od Tomka, w którym ten pisał, że nie ma ochoty na nowości w łóżku ze swoja żoną, bo ta w ciąży się starsznie roztyła. Wiadomość skierowana była do jego znajomego Arka, o którym Tomek zawsze źle się wypowiadał, bo ten ponoć źle traktuje swoją żonę... Jak widać Tomek zapragnął dorównać koledze.

Gdy Joanna przeczytała tę wiadomość - zaniemówiła. Po pierwsze zdziwiła się, że o tak intymnych sprawach pisze ze znajomym z pracy, a po drugie nie sądziła, że jej mąż tak źle o niej myśli.

Popularne wiadomości teraz

Matka jest piękniejsza od córki: dziewczyna jest niezadowolona z takiej genetyki

Katarzyna Dowbor pokazała w sieci zdjęcie z mamą. Seniorka jest w świetnej kondycji

Test obrazkowy. To, jakie zwierzę widzisz na tym obrazku, zdradza jaką osobą jesteś

Nietypowa uwaga w dzienniczku ucznia i niespodziewana odpowiedź mamy. Takiej reakcji na słowa katechety nikt się nie spodziewał

29-latka od razu zapragnęła wytłumaczeń od męża. Asia marzyła o tym, by Tomek ją przeprosił i znalazł dobrą wymówkę na swoje okrutne słowa. Niestety, mąż Asi był totalnie niewzruszony tym, że przez przypadek wysłał tego sms-a swojej żonie, a nie Arkowi. Tomek stwierdził bowiem, że pisał prawdę, bo naprawdę uważał, że Asia zrobiła się nieatrakcyjna w ciąży.

Zmartwiona Asia totalnie załamała się słowami męża. Na forum dla kobiet opisała swoją historię, by inni pomogli jej zadecydować, co ma zrobić ze swoim małżeństwem.

My bez zastanowienia kopnęlibyśmy takiego faceta w cztery litery i pożegnały się z nim raz na zawsze.. A Wy? Co poradziłybyście Asi?

źródło: popularne.pl

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana