Podczas porodu nie miała wystarczającej ilości tlenu, przez co dziewczynka pozostała niepełnosprawna do końca życia.

Gospodyni zamieniła swojego pudla w kulkę, a ta zabawna fryzura ma wyjaśnienie

Ale miała marzenie - malować. A kiedy byli ludzie, którzy wierzyli w dziewczynę, jej marzenie się spełniło.

Fatemeh Hamami jest sparaliżowana w 85%. Trudno jej się poruszać, a ręce nie są jej dobrze posłuszne. Ale nie poddała się, a teraz jej ołówkowe portrety podbiły cały świat. Wspaniałe portrety ołówkowe, bez rabatu na nietypowy sposób, w jaki artysta je tworzy. Stopą maluje portrety.

Popularne wiadomości teraz

Michał Wiśniewski i Mandaryna na studniówce córki Fabienne. Gwiazdor pochwalił się zdjęciem z imprezy

Henryk Gołębiewski nie boi się pracy. Oprócz aktorstwa pracuje fizycznie

Wyjątkowa propozycja dla Edyty Górniak. Ten występ pozwoli jej wrócić do korzeni

Poprzednia żona Karola Strasburgera zmarła nagle w młodym wieku. Kim była i jak wyglądała?

Fatemeh Hamami

Fatemeh ma teraz 31 lat, a jej Instagram jest jednym z najbardziej inspirujących, jakie widzieliśmy. Jest prawdziwym przykładem osoby, która podąża za marzeniami.

Po prostu bierze do ręki ołówek, ściska go między kciukiem a środkowym palcem u nogi i zaczyna, głaszcząc po pociągnięciu, tworzyć portret.

Najpierw owal twarzy, potem kilka rysów do zarysowania oczu, brwi, nosa. A potem - ton, wyraz oczu, włosy. Praca jest żmudna przez wiele godzin. Ale dziewczyna ją uwielbia.

Światowa sława przyniosła Fatemie, gdy do gazet trafił portret Cristiano Ronaldo, który wyszedł spod jej ołówka. Dziewczyna jest prawdziwą fanką piłki nożnej. Jej ulubionymi zawodnikami, poza Ronaldo, są oczywiście Lionel Messi i Irańczyk Ali Daei, o którym prawie nic nie wiemy, ale który jest prawdziwą gwiazdą w swojej ojczyźnie.

Oprócz bycia piłkarzem, Fatemeh przyciągała irańskie gwiazdy: Mehrana Modiriego, Dariusha Arjomanda, Jamshida Mashayehiego i Parviza Parastui. Spod jej ołówka wyszedł portret Charliego Chaplina – z jego charakterystycznym uśmiechem i smutnym spojrzeniem – i Seleny Gomez.

Pies zapuścił brodę jak starzec, a teraz nikt nie może przejść obok tej śmiesznej twarzy

Fateme rysuje niedźwiedzie i kurki, papugi i kwiaty. Ale przede wszystkim dziewczyna uwielbia portrety. Używając tylko kolorowych ołówków, tworzy prawdziwe arcydzieła, które wyglądają bardziej realistycznie niż fotografie. zaczęła malować jeszcze w liceum. Pomogło dwóch nauczycieli, którzy zauważyli talent dziewczyny i pomogli mu się rozwijać.

Fateme opowiada o swojej twórczej ścieżce na Instagramie - i pokazuje, jak rysuje. Jej niesamowita energia, talent i zaraźliwy uśmiech podbiły serca 147 tysięcy osób. Poważna niepełnosprawność nie przeszkodziła dziewczynie w drodze do snu. I ciężko pracowała, aby marzenie się spełniło! Teraz Fateme jest prawdziwą gwiazdą, jej prace były wystawiane we wszystkich galeriach w Teheranie. Oprócz tego talentu dziewczyna miała również szczęście z darem mowy: napisała trzy książki o swoim życiu.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana