Wystarczy nosić ten mały amulet na nadgarstku lewej ręki. Mówią, że to ta ręka może przenosić negatywność do ciała poprzez całą energię i aurę. Ale ten wątek nie jest tak prosty, jak się wydaje.

7 rzeczy, które Lew powinien porzucić w 2022 roku

Czerwona wełniana nić jest żydowskim atrybutem kabalistycznym. Uważa się, że chroni przed negatywną energią. Ten niepozorny drobiazg zawsze był bardzo silnym amuletem. Pomoże poprawić Twoje życie i pozbyć się różnych problemów. Mogą to być problemy finansowe lub osobiste, a także problemy zdrowotne.

Siła tkwi nie tylko w kolorze i lokalizacji, ale przede wszystkim w siedmiu węzłach, które zabezpieczają bransoletkę. To oni pochłaniają całą negatywność, jaką ludzie mogą wysłać w twoim kierunku. Zaleca się, aby nić wraz z Tobą nosiła bliska Ci osoba.

8 hollywoodzkich gwiazd, które mają bliźniaka

Popularne wiadomości teraz

One znacznie skracają lata: modne fryzury dla pań po 60-tce

Rafał Maślak pokazał zdjęcia z chrztu córki. Piękne kadry rozczuliły fanów

Test obrazkowy. To, jakie zwierzę widzisz na tym obrazku, zdradza jaką osobą jesteś

Nietypowa uwaga w dzienniczku ucznia i niespodziewana odpowiedź mamy. Takiej reakcji na słowa katechety nikt się nie spodziewał

Zawiązanych 7 węzłów reprezentuje każdy z wymiarów duchowych. Bardzo ważne jest, aby nić została kupiona lub podarowana, a nie wykonana własnymi rękami. Ten mocny amulet należy nosić przez 12-40 dni. Po upływie tego terminu nić ta musi zostać spalona lub zniszczona, w przeciwnym razie cała negatywna energia, która nagromadziła się w węzłach bransoletki, zacznie działać przeciwko jej właścicielowi.

Gwiazdy show-biznesu przywróciły amuletowi dawną chwałę. Dali przykład wszystkim swoim fanom i dzięki temu ponownie stali się popularni. Dowiedz się, jak prawidłowo nosić czerwoną nitkę!

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana