W Stanach Zjednoczonych dwoje przyjaciół z dzieciństwa, których uczucia do siebie powstały w wieku pięciu lat, ale rozwiedli się i nie widzieli się od lat, w końcu pobrali się i urządzili wesele w stylu Wikingów. Zostało to zgłoszone przez Metro.

5 aktorów z serialu „Klon”, którzy już nie żyją

Madison i Chad Highland z Ventura w Kalifornii byli bardzo bliscy jako dzieci i spędzali ze sobą dużo czasu, właściwie mieszkając razem. Ich rodzice byli również bliskimi przyjaciółmi, mieszkali niedaleko, razem odpoczywali i jeździli na wspólne wakacje.

„Zawsze byliśmy razem. Jeździliśmy na rowerach po pustyni Mojave z naszymi rodzinami. We dwoje jeździliśmy na dziecięcych quadach i razem jeździliśmy po pustyni. Musiałem być zakochany w Czadzie, kiedy miałem pięć lat. Zawsze żartowaliśmy”. że zabrałem go, kiedy byliśmy dziećmi ”- wspomina Madison, 28 lat.

Gwiazdy, które znają sekret eliksiru młodości

Popularne wiadomości teraz

4 fryzury dla cienkich włosów, które dodają dodatkowej objętości

Michał Wiśniewski i Mandaryna na studniówce córki Fabienne. Gwiazdor pochwalił się zdjęciem z imprezy

Wyjątkowa propozycja dla Edyty Górniak. Ten występ pozwoli jej wrócić do korzeni

Poprzednia żona Karola Strasburgera zmarła nagle w młodym wieku. Kim była i jak wyglądała?

Jednak sytuacja się zmieniła, gdy Madison i jej rodzice przeprowadzili się w wieku 10 lat i stracili kontakt z Czadem.

zakochani
zakochani
zakochani

„W tym wieku byliśmy w mocy naszych rodziców, nie mieliśmy telefonów komórkowych, więc nie mogliśmy pozostać w kontakcie. Kiedy byliśmy nastolatkami, nasi rodzice ponownie połączyli się ze sobą, ale nie widziałem Czadu osobiście.” – mówi dziewczyna.

Madison i Chad słyszeli od swoich rodziców różne szczegóły dotyczące ich życia, ale każdy z nich miał własną rodzinę w różnych stanach. Jednak w 2017 roku Chad rozwiódł się z żoną i poprosił Madison o wsparcie: napisał do niej w mediach społecznościowych i zaproponował spotkanie z dziećmi w parku rozrywki. Koleżanka z dzieciństwa również rozwiodła się z mężem i mieszkała sama z dziećmi.

„Gdy tylko poznaliśmy się tego dnia, czuliśmy, że nigdy się nie rozstaliśmy. To było takie naturalne, łatwe i przyjemne” – powiedziała, dodając, że oboje byli bardzo zdenerwowani podczas spotkania.

Stopniowo ich związek rozwijał się i w ciągu roku kochankowie zaczęli planować ślub, a ponieważ Madison była zafascynowana kulturą Wikingów, para postanowiła zorganizować wesele w stylu wczesnośredniowiecznych żeglarzy skandynawskich. Para wyszła za mąż w obecności 50 gości na odległym zalesionym terenie w Kalifornii i złożyła śluby.

„Byłem dzieckiem, kiedy cię poznałem, po prostu chłopcem, który marzył o zostaniu twoim mężem. Kiedy po raz pierwszy połączyliśmy się ponownie przez te wszystkie lata, była iskra i wiedziałem, że muszę być z nią. Wydawało się, że tak jest. ( Madison - wyd.) Moja bratnia dusza "- powiedział Czad do swojej ukochanej.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana