Joanna obecnie studiuje w stolicy, mieszka w akademiku. We wsi mieszka moja mama i moja siostra Anna. 

Horoskop miłości na rok 2022. W którym miesiącu znaki zodiaku spotkają miłość

Anna jest starsza ode mnie, ale nie jest mężatką. Moja siostra opiekowała się mamą przez 5 lat, ostatnie dwa po prostu leżała. Starałam się przychodzić częściej, gdy tylko nadarzyła się okazja, pomagałam pieniędzmi, mój mąż wykonywał całą ciężką robotę w domu. Siostra przeżywała ciężkie chwile, widziałam to i rozumiałam, więc chociaż mieszkała daleko, zawsze wspierała ją we wszystkim i przy najmniejszych potrzebach chodziliśmy z mężem do nich. Adam jest bardzo miłym i ludzkim mężczyzną, mam szczęście jako kobieta.

A kiedy nasza mama odeszła, zrezygnowałam z domu na rzecz mojej siostry, ta sprawa nie była nawet poruszana w naszej rodzinie, mój mąż i ja zdecydowaliśmy, że moja Anna zainwestowała dużo zdrowia w opiekę nad mamą. Pewnego weekendu nasza Joanna wróciła ze szkoły do ​​domu, a ja jakoś bez zastanowienia zacząłam rozmawiać z Adamem przy stole, że Anna skończyła już starać się o dokumenty spadkowe; dobrze, że to już koniec. Joanna była zdziwiona i bardzo zdenerwowana.

Obrażała się na nas, to było oczywiste. Córka zaczęła mówić, że ma własne plany. Chciała, żebyśmy sprzedali nasze dwupokojowe mieszkanie, kupili jednopokojowe. A do reszty dołożylibyśmy kwotę, jaką ciocia Anna zapłaciłaby za dom swojej babci we wsi, plus to, że ja z ojcem zaciągnęliśmy pożyczkę i kupiliśmy jej jednopokojowe mieszkanie w stolicy. Joanna była nieszczęśliwa, że ​​mój mąż i ja nie konsultowaliśmy się z nią. Mój ojciec i ja milczeliśmy, nie mam pretensji do córki, bo jest jeszcze młoda, nie rozumie, jak to jest opiekować się starym człowiekiem.

Popularne wiadomości teraz

Chłopiec maszerował przed królewską strażą. To, co zrobił żołnierz, jest po prostu niewiarygodne

52-letnia Jennifer Aniston pokazała się bez makijażu. Jaki jest sekret jej młodości

Magda Boczarska pozuje w "stroju Ewy". Fani: " Bosko Pani tu wygląda"

Eksperci pokazali, jak wyglądałaby dziś księżna Diana, gdyby żyła. Wciąż byłaby niezwykle piękna

56-letnia Sarah Jessica Parker pokazała, jak wyglądała w młodości

W szczególności nigdy nie widziała Anny trzymającej się za plecy ze łzami w oczach, gdy pomagała matce przewrócić się na bok, gdy ją karmiła i kąpała. I tak każdego dnia. Nawet półdom nie dorównuje opiece, jaką moja siostra obdarzyła moją matkę. Nie mogłam być z nimi cały czas, więc spłaciłam dług mojej siostry. Uważam, że postąpiłam słusznie, z czystym sumieniem. Cóż, prawda?

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana