Był oburzony, że jego ukochana za dużo jadła, a teraz nie rozmawia z nią.

Tygrys Czarnej Wody. Jakie znaki pierwszy miesiąc roku dadzą dużo frajdy

Dziewczyna podzieliła się nieoczekiwaną historią z użytkownikami zasobu rozrywkowego Reddit. Jest przekonana, że ​​zrobiła wszystko dobrze, ale nie wie, jak naprawić sytuację.

Po prostu nie chciała urazić jego rodziców

Autorka wyjaśniła, że od dzieciństwa jej matka uczyła etykiety. Nieustannie nalegała, aby goście położyli na talerzu wystarczającą ilość jedzenia, aby nie urazić gospodarzy. Dziewczyna zawsze pamiętała tę instrukcję.

Popularne wiadomości teraz

Michał Wiśniewski i Mandaryna na studniówce córki Fabienne. Gwiazdor pochwalił się zdjęciem z imprezy

Monika Mrozowska rozstała się z ojcem najmłodszego syna. Jej słowa nie pozostawiają wątpliwości

Henryk Gołębiewski nie boi się pracy. Oprócz aktorstwa pracuje fizycznie

Kobieta urodziła niezwykłe trojaczki. To pierwszy raz w praktyce medycznej. Zdjęcia

Zawsze przestrzegałem tej zasady i myślałam, że to prawda. Gdybym ugotowała dużo jedzenia i nikt tego nie zjadł, złamałoby mi to serce – wyjaśnia autorka.

Ale ostatnio miała kłopotliwe zakłopotanie. Dziewczyna (pochodzenia meksykańskiego) odwiedziła rodziców swojego chłopaka, który pochodzi z arabskiej rodziny. Na stole było mnóstwo pyszności i widać wyraźnie, że autorka zrobiła wszystko tak, jak nauczyła ją mama: przyrządziła sobie kilka potraw i próbowała wszystkiego podczas obiadu.

Później matka chłopca zaproponowała suplement. A dziewczyna, niczego nie podejrzewając, zgodziła się. Chociaż nie rozumiała, dlaczego jej kochanek dziwnie na nią spojrzał. Jednak wtedy wszystko było w porządku: wszyscy siedzieli przy ognisku i opowiadali zabawne historie. Ale po powrocie do domu facet mocno uderzył swoją dziewczynę.

„Zjadłaś za dużo”

Autorka zauważyła, że ​​jej kochanek był trochę zły. Gdy tylko zapytała, co się stało, facet po prostu „eksplodował”.

„Powiedział, że nigdy nie widział, żebym jadł tyle, co w domu jego rodziców, i że to było dziwne. Powiedział, że w jego kulturze nie było zwyczaju jeść dużo na imprezie, ponieważ jest to oznaką braku szacunku. … Przed wyjazdem mama powiedziała mu, że brzydko jest tak dużo jeść.Zastanawiałam się, po co wtedy proponowała suplement.Odpowiedział, że robią to, żeby wyglądać na dobrą gospodynię domową”- wspomina dziewczyna.

Nie pozwoliła siostrze iść do swojego domu, kiedy ta została na ulicy

Autorka próbowała wytłumaczyć swoje stanowisko kochankowi, ale nie chciał niczego słuchać. Według niej, gdyby ją ostrzegł, nie zrobiłaby tego. Ale według faceta wszyscy wiedzą, że na imprezie nie można dużo zjeść.

Teraz facet czeka na przeprosiny i nie chce z nią rozmawiać. Dziewczyna jest zdenerwowana sytuacją i poprosiła nieznajomych z Reddit o wyjaśnienie, czy naprawdę się myli. Oto najpopularniejsze komentarze:

To takie toksyczne. Nie wiedziałeś o tych „kulturowych” zasadach. Nienawidzę mówić o rozstaniu, ale zerwij z nim. Po prostu starałeś się dobrze zachowywać i smakowało ci jedzenie.

Dodam, że używa swojej kultury jako wymówki. Ale nie szanuje tego, czego nauczyła się jako dziecko i uważała to za właściwą etykietę. Naprawdę powinien był jej o tym powiedzieć z wyprzedzeniem. Dziwne jest założenie, że automatycznie uczy się, że musisz jeść bardzo mało.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana