Od chwili, gdy wyszła z dzieckiem na rękach, mąż Marty nie odsunął się od żony i syna ani o krok.

Praca, miłość i zdrowie. Szczęśliwe miesiące dla wszystkich znaków zodiaku w 2022 roku

Andrzej długo czekał na pojawienie się syna i okazał radość z tego. Wszyscy krewni z obu stron przybyli na spotkanie z Martą i jej synem, nie była tak bardzo szczęśliwa z ich przybycia, ale dlatego, że w końcu się zeszli.

Dodatkowo tego dnia zatrudnili fotografa, aby uchwycił wszystkie wzruszające chwile, a tydzień później rodzina miała zdjęcia z dnia wypisu. Marta czuła się najszczęśliwsza na świecie, ale nie pogodziła się z niezadowoloną miną teściowej.

"Anno, chcesz mi coś powiedzieć?" - Tak, tutaj Marto, tak mi się wydaje… Im dłużej patrzę na wnuka, tym bardziej jestem przekonany, że wcale nie wygląda jak Krzysztof ze słowa. Wygląda jak ty, ale nie ma żadnych rysów twarzy Krzysztofa. Jego twarz zmienia się nie z dnia na dzień, ale z godzinami. On wciąż…

Popularne wiadomości teraz

Michał Wiśniewski i Mandaryna na studniówce córki Fabienne. Gwiazdor pochwalił się zdjęciem z imprezy

Chłopiec maszerował przed królewską strażą. To, co zrobił żołnierz, jest po prostu niewiarygodne

Magda Boczarska pozuje w "stroju Ewy". Fani: " Bosko Pani tu wygląda"

Kobieta urodziła niezwykłe trojaczki. To pierwszy raz w praktyce medycznej. Zdjęcia

Nie udowodnił, Marta wzięła syna na ręce i poszła do jego pokoju. Zdała sobie sprawę, że nie ma sensu kontynuować rozmowy. Dwa tygodnie później Anna postawiła ultimatum: albo synowa zrobi test DNA (pokryła wszystkie wydatki), albo ma tydzień na złożenie wniosku o rozwód i urlop. Marta bez wahania się zgodziła, ale pod warunkiem, że Krzysztof i jego ojciec również zdadzą egzamin. Faktem jest, że Krzysztof nie jest taki jak żaden z jego rodziców, więc czysto teoretycznie warto się skupić.

Wybierz jeden z pięciu pierścieni i dowiedz się, jaki masz charakter

- Jak śmiesz ?! Na krzyk teściowej wybiegł teść: - Co tu się dzieje? Dlaczego krzyczysz na całe mieszkanie? - Tak… zwykła kłótnia, nic niezwykłego! - Nie, Donald, teraz opowiem ci wszystko szczegółowo - powiedziała Marta swojej teściowej. Zawsze uważała go za surowego, ale sprawiedliwego człowieka. Teść milczał przez kilka minut, patrząc na żonę, powiedział: - Ty przynajmniej nie osądzasz za siebie...
 
Wyszedł na balkon i zawołał za sobą Martę. - Chodzi o to, córko, że Krzysztof nie jest moim własnym synem. Dokładniej, jest natywny, ale nie biologiczny. Wiem o tym od dawna. Anna i ja już o tym rozmawialiśmy. Krzysztof o tym nie wie. I nie powinien tego wiedzieć. Przez okna balkonowe Marta zobaczyła płaczącą teściową, trzymającą się za głowę.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana