Wszystko u nas było w porządku, ale tata szybko został zwolniony, znalazł inną pracę, ale zaczął przynosić mniej pieniędzy, co nie odpowiadało mojej mamie.

Ta para pokazała swoje niezwykłe córki! Ich wygląd może przyciągać wzrok

A potem pewnego dnia tata znalazł mamę z innym wujkiem, wybuchł wielki skandal i tata nas zostawił.

Miałam najlepszego tatę na świecie i bardzo za nim tęskniłam, ale mama nauczyła mnie, że to tata jest winien wszystkiego, a mama była najlepsza. Aż pewnego dnia moja mama jechała nad morze i powiedziała, że ​​pojedziemy razem nad morze na odpoczynek, ale jak się później zorientowałem, nikt mnie nie zabierze na to święto życia.

Mama zebrała moje rzeczy, a ja swoje, chciałem zabrać jakieś zabawki, ale mama powiedziała, że ​​będę miała tam dużo nowych zabawek, nie ma co nosić ze sobą. Poszliśmy na dworzec, a mama kupiła bilet, potem pojechaliśmy na przejażdżkę po mieście, a mama posadziła mnie koło domu i powiedziała, że ​​pojedzie kupić lody, a ja, żebym mógł siedzieć i czekać na nią i nigdzie nie iść, ja i tak zrobiłam.

Popularne wiadomości teraz

I nawet nie chcę skarcić: 15 zdjęć niegrzecznych zwierzaków, na które nie możesz się złościć

Smutne wyznanie aktorki. Teresa Lipowska nie poznaje koleżanek z planu

Agnieszka Woźniak-Starak z nową fryzurą. W takim wydaniu wygląda jak 15-latka

Musisz być z nimi ostrożny: TOP 4 najbardziej odważnych i zuchwałych kobiet według znaku zodiaku

Czekałam na mamę, ale jej tam nie było, noc już nadeszła, ale jej nie było, bałam się w nocy usiąść przy czyimś wejściu, ale nie chciałam denerwować matki i siedziałam i czekałam na jej.

Tak minęła noc, nadszedł poranek, położyłam się na ławce i nie zauważyłam, jak zasnąłam.

Obudziłam się, z tego, że leżałam w czystym i miękkim łóżku, myślałam, że to moja mama przyszła i zabrała mnie, wstałam i pobiegłam do kuchni, tam siedział nieznajomy i mój tata był stojąc obok niej.

Sprawdź przez 1 minutę. Wybór człowieka pomoże ustalić miejsce danej osoby w społeczeństwie

Podbiegłam do niego i zaczęłam płakać, pytając:

„Tatusiu, gdzie mamusia, poszła na lody?” Ojciec wziął mnie w ramiona i powiedział, że mama mnie zostawiła i odeszła, tak to było okrutne, ale szczerze, teraz to rozumiem, ale wtedy była to dla mnie wielka trauma.

Czas mijał, zacząłam dzwonić do żony taty mama, miałam brata, był jeszcze mały. Byłam szczęśliwa, miałam pełnoprawną rodzinę, mamę, tatę, brata i ja. Wtedy dowiedziałam się, że moja matka została pozbawiona praw rodzicielskich, mama zadzwoniła do ojca dopiero rano i powiedziała, że ​​zostawiła mnie przy ich wejściu i że siedzę na ławce.Wkrótce przenieśliśmy się do dużego domu, i miałam własny pokój, poszedłam do szkoły, ukończyłam ją i wstąpiłam do instytutu.

Po studiach zostałam zaproszona do pracy w kancelarii prawnej, wynagrodzenie było dobre i chciałam kupić sobie mieszkanie. Rodzice pomogli mi finansowo, kupiłam sobie duże mieszkanie, u mnie wszystko było w porządku, ale ostatnio przy wejściu czekała na mnie kobieta, podeszła i powiedziała, że ​​jest moją mamą. Zadzwoniłam do taty i mamy i wszystko im powiedziałam, przyszli, posadzili mnie i powiedziałam, że to do mnie należy decyzja, czy potrzebuję tej kobiety, czy nie.

Kiedy zadzwonił dzwonek do drzwi, tata poszedł otworzyć pokój, nie wszedł do pokoju sam, ale z tak zwaną mamą. Spojrzałam na nią i przypomniałam sobie, jak mnie zostawiła, jak zwróciła mnie przeciwko tacie i gdyby nie tata, byłbym w sierocińcu.

Ta kobieta chciała coś powiedzieć, ale przerwałam jej i powiedziałam, że mam rodziców i mamę i tatę, ale jej nie znam i nie chcę jej znać. Ostrzegłam ją też, że jeśli znów spróbuje tu przyjechać, zadzwonię na policję, powiedziałam też, że nigdy nie była matką, ale zawsze była kukułką.

Kobieta wybuchnęła płaczem, odwróciła się i wyszła. Podszedłam do rodziców, przytuliłam ich i powiedziałam, że bardzo ich kocham i dziękuję im za wszystko, co dla mnie zrobili. Bardzo cenimy sobie relacje w naszej rodzinie, bo rodzina jest w życiu najważniejsza. Nie zdradzaj swoich dzieci, nic ci nie są winni, nie prosili o świat, sam je urodziłeś, więc jesteś dłużnikiem swoich dzieci.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana