Ostatnio, 5 miesięcy temu, wprowadził się do mojego domu z trzema sypialniami. Ten dom jest własnością mojej rodziny od 70 lat.

„Zamierzam kupić lody”. Mama zostawiła mnie na ławce, chcąc zacząć życie od zera

Mam pięcioletniego syna. Ma trzynastoletnią córkę. Upewniłem się, że moje stare rzeczy z dawnego gabinetu wyniosłem na strych, żeby córka Adama — 13-letnia Marta — miała własną sypialnię. Warto dodać, że Marta nie trafiła do mnie od razu, ale po miesiącu naszego życia razem z Adamem. Nie ma własnej sypialni w domu matki.

Tydzień po przeprowadzce Marty do mojego domu zaczęły się problemy.

Postać dziewczyny jest wciąż taka sama - wymagająca i uważa, że ​​zajmuje utytułowaną pozycję w domu. Na przykład zażądała, żeby mój syn zamienił się z nią pokojem, bo jest tam większa szafa, i prawie wpadła w złość, kiedy odmówiłam.

Popularne wiadomości teraz

Na bycie matką nigdy nie jest za późno: jak wygląda teraz życie kobiety, która po raz pierwszy urodziła w wieku 66 lat?

Kobieta urodziła od razu 10 dzieci i ustanowiła rekord świata

Michał Wiśniewski i Mandaryna na studniówce córki Fabienne. Gwiazdor pochwalił się zdjęciem z imprezy

Monika Mrozowska rozstała się z ojcem najmłodszego syna. Jej słowa nie pozostawiają wątpliwości

Zażądała, żebyśmy kupili jej drogie ubrania lub kosmetyki, bo jestem agentem nieruchomości i mam „dużo pieniędzy”. Nazwij mnie szaleńcem, ale nie wydam 10 000 dolarów na parę podartych dżinsów ani tyle samo na kilka tubek do makijażu.

Ojciec Marty pracuje, ale jego dochody są znacznie mniejsze niż moje, więc dziewczyna po prostu spodziewała się, że to ja jej wszystko przyniosę na srebrnej tacy.

A propos spodka: dla Marty normą jest odsunięcie talerza z jedzeniem na bok i powiedzenie: „Ja tego nie jem, możesz mi ugotować coś innego”. Nie da rady poradzić sobie z jej dziecięcymi napadami złości i trzaskaniem drzwiami, zaczęliśmy kruszyć tynk z jej wybryków.

Adam może tylko przeprosić. Mówi, że był taki sam, a ona „wyrośnie z tego”.

Ale Marta poza wszystkim dręczy mojego syna! Gdy tylko mówi coś w jej kierunku, włącza tryb manipulatora: „Och, mówisz do mnie? Zamień się ze mną pokojem, a zastanowię się, jak odpowiedzieć.” Adam nigdy nie próbował wpłynąć na jej zachowanie, ale nie lubi, kiedy rozmawiam z nią ostro.

Punkt bez powrotu wydarzył się dwa tygodnie temu.

Jak przyciągasz mężczyzn zgodnie ze swoim znakiem zodiaku

Z jej pokoju wydobywał się bardzo nieprzyjemny zapach. Poprosiłem o wyjście, bo przez plamy kurzu nie było widać nawet podłogi.

- Czy to w porządku, że to mój pokój? Dlaczego masz prawo głosować, jeśli to jest moja przestrzeń osobista? - rzuciła w moją stronę oburzenie.

A jej ojciec ją wspierał, możesz sobie wyobrazić! A po 3 dniach zapach z jej pokoju stał się tak nie do zniesienia, że ​​straciłem całą cierpliwość. Powiedziałam Marcie, żeby posprzątała swój pokój, inaczej się wyprowadzi.

Lepiej nie mówić tego, co widziałem na jej łóżku iw całym pokoju. Resztki jedzenia i już kwitnące kubki do picia to tylko wisienka na torcie.

Marta zaczyna płakać i mówi, że traktuję ją jak Kopciuszka, zachowuję się jak zła macocha. Mówię Adamowi - albo się tym zajmiesz, albo oboje się wyprowadzacie.

Najwyraźniej nie potraktował moich słów poważnie i zaczął usprawiedliwiać swoją córkę, mówiąc, że „przechodziła trudny okres przejściowy z dala od matki”.

Dał tydzień, nic się nie zmieniło. Poszedłam i dostałam nakaz eksmisji, dałem im 30 dni na opuszczenie mojej własności i powiedziałam:

„Masz szczęście, że nie wnoszę o odszkodowanie. Idź gdziekolwiek spojrzysz i poszukaj nowej, miłej macochy dla swojego niewinnego Kopciuszka ”.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana