Naukowcy z całego świata od dawna interesują się tym, jak mieszanie ras wpływa na ludzi. Wielu z nich znajduje w tym negatywne konsekwencje, które wpływają na odporność organizmu, podczas gdy inni twierdzą, że osoby mieszanych ras mają dobre zdrowie, a nawet przewagę ewolucyjną. Lecz są kwestje, w których wszystkie badaczy się zgadzają – osoby rasy mieszanej mają urzekającą urodę.

Magnetyczne piękno

Naukowcy przeprowadzili ciekawy eksperyment: badanym pokazano ponad tysiąc zdjęć osób różnych narodowości, w tym mieszanych, i poproszono o wybranie najbardziej atrakcyjnych z nich. Wyniki badania wykazały, że w opinii większości badanych osoby mieszanych ras zostały uznane za najpiękniejsze.

Natura daje człowiekowi niesamowite piękno, którego nie jest w stanie powtórzyć żaden chirurg plastyczny na świecie. A cóż powiedzieć o ludziach, w których żyłach mieszają się najlepsze cechy przedstawicieli co najmniej dwóch narodów. Na przykład ta młoda dziewczyna, która ma ponad 136 tysięcy followersów na Instagramie, ma korzeni koreańskie, szwedzkie i niemieckie. Pod każdym opublikowanym zdjęciem użytkownicy zostawiają komentarzy co do niesamowitego piękna dziewczyny. Najwyraźniej dziewczyna jest dumna ze swojego wyjątkowego piękna.

Kolejna przedstawicielka mieszańców jest nie mniej piękna. Model Flavia Santiago ma brazylijskie i francuskie korzeni. Dziewczyna ma bardzo przenikliwy wzór oraz wyraźne kości policzkowe, a gęste kręcone włosy tylko dodają jej uroku.

Popularne wiadomości teraz

Marta Manowska i Rafał Brzozowski są parą? Nie ma wątpliwości

Podobna do taty czy mamy? Aktorka Tamara Arciuch pokazała swoją córkę

Ola Kwaśniewska odpoczywa w Grecji: opublikowała zdjęcie, gdzie pokazała swoje smukłe nogi

Wybierz z obrazka jednego mężczyznę, a przekonasz się jaki jest twój typ faceta. Możesz się zdziwić

Geny japońskie i afrykańskie obdarzyły tę dziewczynę z Nowego Yorku niesamowitą urodą. Pulchne usta w połączeniu z niesamowitym wycięciem oczu zachwyciły ponad 97 tysiące followersów.

Kolejna przedstawicielka osób mieszanej rasy również wyróżnia się magnetycznym pięknem. Ta dziewczyna ma afrykańskie oraz niemieckie korzenie.

Ta jasnooka modelka z Amsterdamu ma nigeryjskie oraz holenderskie korzenie.

Kolejna przedstawicielka mieszanej rasy łączy w sobie najlepsze cechy Singapurczyków, Tajlandczyków i Polaków.

Kolejna blond modelka, która ma rosyjskie, szwedzkie i afrykańskie korzenie.

A w genach Christen Harper splata się japońska, angielska, irlandzka i polska krew. Na Instagramie konto dziewczyny obserwuje ponad 350 tysiące użytkowników, którzy zasypują dziewczynę niekończącymi się komplementami i podziwem.

Świat zna wiele przykładów oszałamiającego naturalnego piękna przedstawicieli mieszanej rasy. Należą do nich słynna hollywoodzka aktorka Milla Jovovich i jedna z najlepiej zarabiających modelek Victoria's Secret, Adriana Lima, a także aktorka Angelina Jolie, która wielokrotnie otrzymywała tytuł najpiękniejszej kobiety na świecie.

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana