Psy od dawna stanowią bardzo ważną część życia wielu ludzi. Japońscy naukowcy odkryli istotę przyjaźni między człowiekiem a psem: więź między nimi jest tak silna, jak między matką a dzieckiem. Natomiast jest 10 najbardziej oddanych ras, które nie mogą znieść rozłąki z właścicielem.

Labrador retriever

Te psy są bardzo towarzyskie i spokojne. Ale przy długiej rozłące z właścicielem zachowanie labradorów może być nieprzewidywalne.

Border collie

Te psy są inteligentne oraz łatwe w tresurze. Dlatego na samotności mogą szybko zacząć odczuwać smutek i znudzenie, a w rezultacie rozwija się niepokój.

Cavalier king charles spaniel

Te psy ozdobne nie znoszą samotności i potrzebują stałego towarzystwa. Z tego powodu rozłąka może spowodować pojawienie się u nich szeregu złych nawyków.

Jack Russell terier

Psy tej rasy są bardzo energiczne, dlatego długie siedzenie w domu szkodzi ich zdrowiu psychicznemu. Kiedy właściciela nie ma w pobliżu, Jack Russell terrier staje się niekontrolowany, niszcząc wszystko wokół siebie.

Popularne wiadomości teraz

Wszędzie panuje zieleń: Agnieszka Kaczorowska pokazała pokój córki Gabrysi

Paulla wyznała prawdę o ciąży. Takich słów nikt się nie spodziewał

Najbardziej zazdrosne znaki zodiaku

Smutne wieści z domu Kasi Cichopek. Opowiedziała o chorobie swoich dzieci

Owczarek niemiecki i australijski

Ważne jest, aby te psy były w towarzystwie. W pojedynkę zaczynają odczuwać smutek, co może spowodować problemy zdrowotne.

Bichon frise

Rasa ta należy do grupy psów do towarzystwa. W gronie rodzinnym, obok właściciela, czują się najbardziej komfortowo. Natomiast samotność przynosi im wielkie cierpienie.

Wyżeł węgierski krótkowłosy i Wyżeł niemiecki krótkowłosy

Te wdzięczne i smukłe psy zostały wyhodowane do polowań. Lubią być obok właściciela i w ruchu. Dlatego stałe siedzenie w zamkniętym pomieszczeniu ma bardzo negatywny wpływ na te psy.

Pudel miniaturowy

To najmniejszy z istniejących pudli. Wyróżnia go miękki i lekki charakter. Ważne jest, aby stale odżuwały miłość i troskę właściciela – długa rozłąka może wywołać u nich rozwój poważnego zaburzenia.

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana