Uważa się, że każda osoba ma swojego Anioła Stróża - obrońcę i pomocnika, który może wysyłać różne podpowiedzi.

Astrologowie nazwali najbardziej artystyczne znaki zodiaku

Anioły nie mają wieku ani płci, ale mogą przybrać postać dziecka lub starca, a ten warunkowy wiek nigdy się nie zmienia.

Obliczenia

Aby dowiedzieć się więcej o swoim Aniołku Stróżu, proste obliczenia pomogą:

Popularne wiadomości teraz

Odważna kobieta! 41-letnia rodząca kobieta sama pojechała rowerze do porowódki. Niewielu by się na to zgodziło

Pieniądze spadną z nieba: 4 znaki zodiaku będą mieć wielkie szczęście w finansach w nowym 2022 roku

Test obrazkowy. To, jakie zwierzę widzisz na tym obrazku, zdradza jaką osobą jesteś

Nietypowa uwaga w dzienniczku ucznia i niespodziewana odpowiedź mamy. Takiej reakcji na słowa katechety nikt się nie spodziewał

Wiek. Ustalenie stałego wieku jest bardzo proste: do daty urodzenia musisz dodać 4. Na przykład urodziłeś się 25, więc twój anioł zawsze będzie miał 29 lat.

Płeć osoby. Aby poznać płeć swojego Anioła Stróża, musisz zsumować wszystkie liczby w dniu swoich urodzin. Załóżmy, że urodziłeś się 25 kwietnia 1978 roku. Należy dodać wszystkie cyfry tej daty: 2 + 5 + 4 + 1 + 9 + 7 + 8 = 36. Musimy uzyskać jednocyfrową liczbę: 3 + 6 = 9. Jeśli ta liczba jest parzysta, to Anioł Stróż jest mężczyzną, jeśli jest nieparzysta, jak w tym przykładzie, to kobieta. Liczbę uzyskaną za pomocą tych obliczeń należy zapamiętać, dzięki czemu możesz zrozumieć, kim jest twój Anioł Stróż.

Znaki zodiaku, które mają prorocze sny

Specyfikacje

Mówią, że różne znaki mogą wskazywać na obecność anioła w pobliżu, na przykład pióra unoszące się w powietrzu. Jeśli udało Ci się znaleźć piórko w nietypowym miejscu, warto je zatrzymać, może stać się talizmanem.

Anioł Stróż może wysyłać inne znaki: tęcza, która nagle pojawia się, szczególnie w chwili smutku lub smutku, może oznaczać, że Twój orędownik chciałby Cię pocieszyć.Jeśli gadżet nagle się zepsuje, może to również zostać odebrane jako ostrzeżenie Być może twoje pragnienia są niebezpieczne.

Czasami wydaje się osobie, że został nazwany po imieniu, ale w pobliżu nie ma nikogo z jego znajomych. Może to być również znak od Anioła Stróża, że ​​coś ważnego przed nami, na przykład fatalne spotkanie lub przeprowadzka.

Nasi Aniołowie Stróżowie wiedzą wszystko o swoich podopiecznych, a ponadto mogą się domyślać, co się z nimi stanie w przyszłości. Ludzie niewiele o nich wiedzą.

Według numerologii, do daty urodzenia osoby, możesz łatwo określić, kto jest jej Aniołem Stróżem. Aby to zrobić, musisz znać liczbę, która pojawiła się podczas dodawania daty urodzenia osoby (w przykładzie jest to 9). Każda liczba daje charakterystykę Aniołowi Stróżowi:

1. Jednostka jest Święta. Taki Anioł Stróż dawany jest osobom o słabej energii, chroni go prawie bez przerwy, ponieważ nie może opuścić oddziału sam.

Nie czeka na prośbę ani modlitwę od osoby, on sam, bez żadnych przypomnień, przyjdzie na ratunek, uchroni przed kłopotami.

Anioł pomaga nie tylko swojemu podopiecznemu, który z natury jest najczęściej bardzo życzliwą osobą, ale także swoim bliskim krewnym.
 
Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana