Przedstawiciel tej rasy jest dziedzicznym brytyjskim arystokrata w śnieżnobiałym „garniturze”. Jego groźny wygląd, jeżeli jest odpowiednio wyszkolony, jest tylko maską, pod którą kryje się doskonały towarzysz i obrońca.

Krótka informacja o rasie:

Podstawowe informacje

 1. Dokonując wyboru na korzyść tej rasy, należy dokładnie ocenić swoją siłę i stanowczość – niezbędne cechy do kompetentnej socjalizacji tego zwierzaka. Pies potrzebuje wczesnej socjalizacji, w przeciwnym razie szybko stanie się niekontrolowany i nie będzie szansy go wychować.

 2. Z tego powodu rasa jest odpowiednia tylko dla doświadczonych hodowców psów, którzy mogą zająć pozycję lidera i nie ustąpią czworonożnemu towarzyszowi.

 3. Pomimo przerażającego wyglądu bulteriery są dość przyjazne. Co więcej, psy tej rasy nie są najlepszymi obrońcami, ponieważ przy odpowiednim wychowaniu rzadko okazują agresje.

  Bulterier
  Bulterier

 4. Bulteriery nie tolerują samotności. Raczej nie znajdą wspólny język z właścicielami, którzy rzadko bywają w domu.

 5. Niepożądane jest zabieranie tego psa do domu, w którym są już inne zwierzęta domowe. Bulteriery są bardzo dominujące i nie tolerują konkurencji.

Pies jest najbardziej oddanym człowiekowi zwierzęciem. Ten zwierzak nigdy nie zostawi swojego właściciela, zawsze stara się go zadowolić i jest gotowy wybaczyć mu prawie wszystko. Chociaż temperament psa jest w dużej mierze zależny od jego wychowania, istnieją rasy, które nie przegapią szansy się zemścić.

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

 1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

 2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

 3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

 4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

 5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana