Jedno „polubienie” połączyło Chicago i Londyn: Anna i Adam spotkali się w społeczności poświęconej grubym kotom i już rok później zaręczyli się.

Adam Lawrence, 29-letni projektant z zachodniego Londynu, prowadził raczej odosobnione życie. Praktycznie nie chodził na randki, ale dużo czasu spędzał w Internecie i z jego puszystym kotkiem. To ona pomogła facetowi w ustanowieniu jego życia osobistego. Adam zamieścił zdjęcie ze zwierzakiem w grupie This Cat Is Chonky na Facebooku - wymienili się zdjęciami kotów z "puszystą kością".

Annie bardzo spodobał się kot, który mieszkał w Chicago, po drugiej stronie oceanu. Postawiła "polubienie" na urodzie i napisała "Słodkie" w komentarzach. Adam odpowiedział w prywatnych wiadomościach, że Anna też jest bardzo urocza, a jeśli dziewczyna nie ma nic przeciwko, to chciałby porozmawiać. Mieli wiele wspólnych tematów do rozmów. Korespondowali i korespondowali, a pierwsza rozmowa telefoniczna trwała pięć godzin!

3 lata temu cały kraj ją podziwiał. Jak potoczył się los niesamowicie pięknej dziewczyny z sierocińca i jak teraz wygląda

Popularne wiadomości teraz

Katarzyna Dąbrowska w blond włosach! Aktorka przeszła ogromną metamorfozę

Daniel Martyniuk jednak się złamał i znów ostro imprezuje. Celebryta zatęsknił za dawnym życiem

Ewa Farna zachwyca coraz szczuplejszą sylwetką. Wcisnęła się w rozmiar 36

Poświęcono pomnik Krzysztofa Krawczyka. Wdowa zachwycona

Kilka miesięcy później Adam postanowił spotkać się z dziewczyną osobiście i kupił bilet do Stanów Zjednoczonych. Para przyznaje, że w tamtym czasie ich romans był gdzieś pomiędzy „tylko się spotykamy” a „wszyscy jesteśmy poważni”. Pandemia zakreśliła „i”: kiedy kolejna wizyta Adama została odwołana z powodu koronawirusa, Anna zdecydowała się polecieć do Londynu, aby przeprowadzić blokadę ze swoim kochankiem.

Tak im się spodobało, że Adam oświadczył się swojej dziewczynie, a następnym razem Anna planuje przenieść się do Wielkiej Brytanii na zawsze. Na szczęście zawód fryzjera pozwala jej odnosić sukcesy w każdym kraju i nie będzie musiała uczyć się nowego języka. Dziewczyna planuje zabrać ze sobą kota Kiddena - i ma nadzieję, że zwierzaki zostaną przyjaciółmi.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Jasnowidz Jackowski przekazuje ważne informacje "Coś przedostanie się do powietrza"

  2. Ania Wyszkoni nie przypomina już dawnej siebie. Internauci aż grzmią i pytają „Co Pani zrobiła ze swoją twarzą?”

  3. Afera jakich mało. Małgorzata Rozenek - Majdan nie dostała zaproszenia na ślub Miszczaka i Cieślak

  4. Magda Gessler miała wypadek.Restauratorka żyje, uratowała ją jedna rzecz

  5. Wstyd na całej linii. Internauci zażenowani kreacją Polki na wyborach Miss Supranational