Czasami krewni też mogą być nikczemnikami. Pan młody dal nauczkę pompatycznemu szwagrowi, który urządził „cyrk” na ślubie własnej siostry. Co prawda, teraz nie wie, czy postąpił słusznie.

Pan młody podzielił się swoją historią z użytkownikami Reddit. Według niego wszystko byłoby dobrze, ale brat panny młodej (dalej - szwagier) urządzili cyrk na weselu. Tym razem pan młody po prostu nie mógł tego znieść.

Szwagier to dość trudna osoba

Brat mojej żony jest lekarzem. Jest dumny ze swojej pracy i traktuje innych ludzi jako gorszych od siebie. Nawiasem mówiąc, jest teraz również zaręczony i miał się ożenić w zeszłym miesiącu, ale ślub został przełożony”, - mówi autor.

Małe konflikty między panem młodym a szwagrem zaczęły się jeszcze wcześniej: ten ostatni niejednokrotnie wyśmiewał się z wyboru potraw na wesele; próbował narzucić soja opinie co do tego, kogo zaprosić na ślub, a kogo nie, a także bardzo chciał, aby jego dziewczyna była świadkiem panny młodej. Nowożeńcy starali się nie zwracać na to uwagi.

"Kilka dni przed ślubem przyszedł do nas mój szwagier i zapytał, czy może ogłosić datę ślubu przed naszą ceremonią. Grzecznie odmówiłem. Zgodził się i odszedł" - wspomina autor.

Popularne wiadomości teraz

Nowy uczestnik programu "Królowe życia" usunięty z produkcji. Zachowanie Arkadiusza budzi wiele obaw

52-letnia Jennifer Aniston pokazała się bez makijażu. Jaki jest sekret jej młodości

Na granicy rzeczywistości: kobieta urodziła 3 dzieci w jeden dzień i różne lata

Poprzednia żona Karola Strasburgera zmarła nagle w młodym wieku. Kim była i jak wyglądała?

Szwagier nie dotrzymał słowa

Przybył w środku ceremonii ślubnej i zaczął rozdawać gościom zaproszenia ślubne. Ludzie zaczęli się rozpraszać, co bardzo rozzłościło pana młodego. Nie rozumiał, dlaczego jego szwagier zdecydował się na to właśnie podczas jego ślubu.

Byłem bardzo zdenerwowany, ale nie mogłem przerwać ceremonii. Wiadomo, że ludzie odwracali się, i to było okropne. Kiedy ceremonia się skończyła, nadal rozdawał zaproszenia na ślub i opowiadał, jak tam wszystko będzie wyglądało, gdzie będzie itp. W rzeczywistości odciągał uwagę gości od mojego ślubu”, - twierdzi autor.

Pan młody próbował wytłumaczyć szwagrowi, że ​​nie należy tego robić. Ale ten ostatni w ogóle nie zareagował na jego słowa. Dlatego mężczyzna po prostu poprosił go opuścić imprezę, co rozgniewało wielu krewnych zarówno z jego strony, jak i ze strony panny młodej. Tym razem szwagier jednak spełnił jego prośbę.

Teraz autor nie wie, co robić. Żona prosi go, by przeprosił jej brata, bo chce razem z nim pójść na ślub. Użytkownicy Reddit jednoznacznie poparli pana młodego:

  • Przepraszam, czy on rozdawał zaproszenia w środku ceremonii? W jakim iluzorycznym świecie musi człowiek żyć, aby to zrobić? Nie poszłabym na ten ślub, nawet gdybym miała zaproszenie.

  • Dobrze zrobiłeś, że ​​go wyrzuciłeś. Jego zachowanie było obrzydliwe i jak on pozwala sobie traktować cię i swoją siostrę w ten sposób. Czy twoja żona nie jest sfrustrowana?

  • Gdzie była panna młoda w całej tej historii?

  • Idź na ślub szwagra i dla zabawy powiedz, że twoja żona jest w ciąży.

  • Nigdy nie słyszałem o kimś rozdającym zaproszenia ślubne podczas czyjegoś ślubu.

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana