Na początku września Zahira Hamidi z Malezji wraz z całą rodziną i kotką Loki przeprowadziła się do nowego domu. Podczas wprowadzki, gdy członkowie rodziny wnosili pudła do mieszkania, Loki, przerażona i zestresowana, wybiegła przez drzwi na dwór i zaginęła. Poszukiwania zwierzaka nie przyniosły żadnych rezultatów.

Właściciele zbadali każdy zakątek domu, całą okolicę, przykleili wiele ogłoszeń o zaginięciu zwierzaka, ale wszystko było na marne. Nie wiedzieli, co jeszcze zrobić, i mieli nadzieję, że Loki po prostu wróci do domu. Jednak czas minął, a kotka się nie pojawiała.

Kilka dni później do Hamidi zadzwonił sąsiad i powiedział, że jego pies o imieniu Mango znalazł ich kotkę. Podczas spaceru mężczyzna pokazał psu plakat ze zdjęciem Loki – to wystarczyło, aby udał się na poszukiwanie zwierzęcia. Mango wbiegł w krzaki i zaczął wołać właściciela głośnym szczekaniem. Sąsiad zbliżył się do psiaka i znalazł w trawie brudną Loki.

Popularne wiadomości teraz

Katarzyna Dowbor pokazała w sieci zdjęcie z mamą. Seniorka jest w świetnej kondycji

Kiedy jest naprawdę mało miejsca: Top 5 zabawnych zdjęć dziwnego układu pralek w łazience

One znacznie skracają lata: modne fryzury dla pań po 60-tce

Test obrazkowy. To, jakie zwierzę widzisz na tym obrazku, zdradza jaką osobą jesteś

Malezyjczyk natychmiast zadzwonił pod numer podany w ogłoszeniu i poinformował Hamidi o znalezisku. Mąż Zahiry natychmiast wyjechał do wyznaczonego miejsca. Przez cały czas, gdy sąsiad czekał na mężczyznę, jego pies nie opuszczał Loki i wydawał się próbować ją uspokoić. „Nigdy nie przypuszczałam, że pies rozpozna kota ze zdjęcia, znajdzie go i zaopiekuje się nim” – mówi Zahira. „To, co się stało, sprawiło, że nie miałam nic do powiedzenia”.

Loki wróciła do domu ze swoją rodziną. Straciła trochę na wadze w ciągu dni spędzonych na ulicy, ale ogólnie czuje się dobrze. W podziękowaniu za uratowanie kotki Hamidi wysłał sąsiadowi i jego psu kosz prezentowy. Mężczyzna odmówił nagrody pieniężnej.

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana