Jyoti Amji wkrótce będzie obchodzić swoje 28. urodziny.

Jyoti Amji urodziła się 16 grudnia 1993 roku w Indiach, w mieście Nagpur. Ona trafiła do Księgi Guinnessa jako najmniejsza kobieta na świecie. Wzrost i waga dziewczyny są równe wzrostowi i wadze przeciętnego 3-miesięcznego dziecka (63 cm wzrostu i 5,2 kg wagi).

Przyczyną zatrzymania rozwoju Jyoti była genetycznie uwarunkowana choroba – achondroplazja. Ale mimo to dziewczyna jest bardzo popularna w sieciach społecznościowych. Obecnie Jyoti ma ponad 652 tysiące followersów na Instagramie.

Popularne wiadomości teraz

52-letnia Jennifer Aniston pokazała się bez makijażu. Jaki jest sekret jej młodości

Magda Boczarska pozuje w "stroju Ewy". Fani: " Bosko Pani tu wygląda"

Eksperci pokazali, jak wyglądałaby dziś księżna Diana, gdyby żyła. Wciąż byłaby niezwykle piękna

Jak jedyni na świecie szescioraczki żyją 30 lat później. Dziewczyny stały się pięknościami

Na szczęście Jyoti nigdy nie cierpiała na nieśmiałość i od dzieciństwa marzyła o zostaniu aktorką. Jej pierwszym krokiem do sławy było złożenie wniosku o wpis do Księgi Rekordów Guinnessa. Kiedy została zatwierdzona, Amji przyznała, że ​​w końcu poczuła się wyjątkowa i ważna dla kogoś.

W 2009 roku rekordzistka została zaproszona do udziału w filmie dokumentalnym Body Shock: Two Foot High Teen. Po premierze filmu dziewczyna została zaproszona do indyjskiego reality show „Bigg Boss 6”. W 2014 roku Amji osiągnęła szczyt swojej popularności.

Dziewczyna została zaproszona do udziału w czwartym sezonie serialu „American Horror Story: Freak Show”, który na ten moment miał już ponad 6 milionów fanów z całego świata. W sumie dziewczyna wzięła udział w 12 scenach. Bohaterka Jyoti miała na imie Ma Petit.

Dziś dziewczyna z przyjemnością bierze udział w różnych talk-show, pozuje fotografom i aktywnie prowadzi swoje konta w sieciach społecznościowych.

Niestety, Jyoti nie spotkała jeszcze swojej drugiej połówki, ale wielu wierzy, że stanie się to już niebawem. W tej chwili dziewczyna może pochwalić się założeniem fundacji charytatywnej w Indiach, gdzie pomaga sierotom i osobom starszym.

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana