Hinduska schudła dziewięć kilogramów w ciągu trzech miesięcy i ujawniła cztery sekrety odchudzania: upór, siła woli, cierpliwość i zdrowa dieta.

Jaswinder Kaur Bedi, lat 34, bardzo stresowała w pracy i źle się odżywiała. W pewnym momencie kobieta ważyła już ponad 73 kilogramy. Ubrania stały się za małe, ponadto kobieta coraz częściej słyszała niemiłe komentarzy ze strony otaczających ją ludzi. Mąż zmotywował Bedi do odchudzania i udowodnienia, że ​​złośliwi krytycy się mylili, wiec kobieta zaczęła tracić na wadze.

Hinduska zaczęła pić szklankę wody z dodatkiem kozieradki i nasion kminku. Namacza nasiona przez noc i gotuje je do połowy. Na śniadanie Bedi jadła naleśniki z ryżem, fasolą i szpinakiem, jajka na twardo, jajecznicę i kanapki z czarnym chlebem oraz herbatę bez cukru. Na obiad kobieta zawsze miała miskę warzyw, jedna lub dwie tortille, porcje sałatki oraz jogurt bez cukru. Na kolację natomiast Bedi jadła dalom kichadi, tradycyjne indyjskie danie składające się z ryżu i warzyw z przyprawami. Kobieta podkreśla, że ​​nie je po dwudziestej i nazwała to jednym z kluczy do utraty wagi.

Przed treningiem Hinduska zjada jednego banana lub dowolny inny owoc sezonowy, a potem pięć namoczonych migdałów.

„Uważam, że trening powinien być dostosowany do potrzeb konkretnej osoby i sprawiać jej przyjemność. Wtedy nie będzie postrzegany jako kara. Ja ćwiczę pięć razy w tygodniu: zumbę, trening interwałowy i siłowy o wysokiej intensywności oraz jogę. Lubię uprawiać sport!” - podkreśla Bedi.

Popularne wiadomości teraz

Diana zawsze bała się poprosić o to w obecności Królowej (i to dużo mówi)

Spojrzenie w przeszłość: kim byłeś w poprzednim życiu według twojego znaku zodiaku

Quiz: wybierz drzewo i poznaj swoją dominującą cechę charakteru

Zdrada w związku: astrolodzy nazwali cztery niewierne znaki zodiaku

Powiedziała, że ​​wiele razy próbowała schudnąć, ale nigdy jej to się nie udawało. Tym razem pomogły jej cztery sekrety. „Upór, siła woli, cierpliwość i zdrowa dieta. Chociaż uprawianie sportu jest bardzo ważne dla utraty wagi, nie można osiągnąć wyników bez silnej woli i odpowiedniego zaangażowania. Musisz przestrzegać zdrowej i pożywnej diety i znaleźć dobrego trenera”- powiedziała Hinduska.

Podkreślała, że ​​w momentach, kiedy chciała zrezygnować ze wszystkiego, słuchała tego, czego chce jej ciało. To pomogło jej zachować motywację.

„Jedną z największych zmian w moim stylu życia jest to, że przestałam jeść duże porcje. Zaczęłam jeść domowe jedzenie. Najtrudniej było przestać pić herbatę, jeść lody i ciastka. Przestałam pić wodę zaraz po posiłku, i w ogóle teraz odżywiam się mądrze”- powiedziała Bedi.

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana