Czasami właściciele psów pozwalają swoim pupilom za dużo. Na początku żebranie psa przy stole podczas rodzinnego obiadu może wydawać się zabawne, a nawet urocze. Jeśli jednak podobne zachowanie będzie uchodzić psu na sucho przez dłuższy czas, on będzie nieustannie żebrać podczas rodzinnych posiłków.

Takie zachowanie może nie podobać się zarówno gościom, jak i właścicielom psa. Niektóre psy mogą się ślinić, a nawet skakać łapami na stół i członków rodziny. Są rasy psów, które są najbardziej podatne na zebranie.

Labrador Retriever

Rodzinny i przyjazny pies, który z powodu braku odpowiedniego wychowania może zostać „żebrakiem” i zaczynać prosić o jedzenie ze stołu, gdy tylko właściciel zacznie jeść. Zwierzę będzie zachowywać się tak, jakby nie było karmione od tygodni.

Rottweiler

Jeden z najgłodniejszych psów, który często ślini się na widok jedzenia. Dlatego jeśli zwierzę uzna, że ​​nie zostało wystarczająco nakarmione, nie zostawi właściciela w pokoju, dopóki nie otrzyma czegoś ze stołu.

Popularne wiadomości teraz

Fortuna spadnie z nieba: znaki zodiaku będą miały wielkie szczęście i sukces w nowym roku

16-latkowie z Polski dokonali wielkiego odkrycia. Dzięki nim zwalczymy światowy problem

Będzie jak nowa: kilka dobrych metod czyszczenia ulubionej patelni

Właścicielka restauracji wyznała prawdę o „Kuchennych rewolucjach”. Czy program jest wyreżyserowany?

Mops

Kolejny zwierzak, który z chęcią posmakuje ludzkiego jedzenia ze stołu. Jego oczy natychmiast się powiększają w momencie, gdy tylko poczuje zapach jedzenia.

Golden retriever

Rasa ta nie jest daleka od swojego bliskiego krewnego, Labrador Retriever. Zwierzę będzie nalegać na dzielenie się jedzeniem, nawet jeśli właśnie je.

Jamnik

Ten pies może zrekompensować swój niski wzrost, stojąc na tylnych łapach. On bedzie kłasc łapy na kolanach i patrzyc wlascicielowi prosto w oczy błagając o jedzenie.

Welsh corgi pembroke

Anielskie spojrzenie tego psa może sprawić, że zechcesz oddać mu wszystko, co masz. Nie warto jednak tego robić. Ludzkie jedzenie może mu bardzo zaszkodzić. Ponadto w ten sposób zachęcasz psa do złego zachowania.

Pirenejski pies górski

Ogromny pies, który jest wyjątkowo delikatny i ma skłonność do zebrania podczas rodzinnych posiłków. Przecież dzięki swoim dużym rozmiarom jest mu o wiele ​​łatwiej zajrzeć do talerza właściciela.

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana