Kwiaty oraz rośliny doniczkowe mogą być nie tylko przyjemnym prezentem, ale także ozdobą każdego pomieszczenia. Wiele osób nie traktuje kwiatów i roślin poważnie, chociaż one mają w sobie silną energię, która może przyciągać szczęście. Dlatego eksperci zalecają wybierać rośliny domowe dopiero po uprzednim zapoznaniu się z ich właściwościami.

Tak więc, według ekspertów, za najmocniejszą energetycznie roślinę doniczkową jest uważana róża chińska. Jest magnesem szczęścia. Ta roślina chroni dom i jego właścicieli przed kłótniami i konfliktami. Róża chińska daje człowiekowi wewnętrzną siłę i energię, które dodają mu pewności siebie i czynią go atrakcyjnym dla innych ludzi.

róża chińska
róża chińska

Warto pamiętać, że chińska róża jest również uważana za kwiat śmierci i wymaga szczególnej pielęgnacji. Jeśli róża zrzuca liście, jest to zły znak.

Pelargonia również jest naładowana pozytywną energią. Taka roślina może znajdować się zarówno w kuchni, jak i w sypialni. Pelargonia przyciąga szczęście i bogactwo.

Popularne wiadomości teraz

Pieniądze spadną z nieba: 4 znaki zodiaku będą mieć wielkie szczęście w finansach w nowym 2022 roku

Kiedy jest naprawdę mało miejsca: Top 5 zabawnych zdjęć dziwnego układu pralek w łazience

Nietypowa uwaga w dzienniczku ucznia i niespodziewana odpowiedź mamy. Takiej reakcji na słowa katechety nikt się nie spodziewał

Ona wyglądała wspaniale: Lewandowscy pozują w stolicy Francji. Ania zachwyciła swoją stylizacją

begonia
begonia

Begonia również przyciąga w życie człowieka dobre samopoczucie. Gdy tylko ta roślina pojawia się w domu, niesie ze sobą przepływy finansowe, a także rozwiązanie wszystkich kontrowersyjnych kwestii. Begonia tworzy w każdym domu przytulną atmosferę.

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana