Po raz kolejny brytyjska rodzina królewska jest oburzona nietaktem autorów serialu „The Crown”. Tym razem nie potrafił powstrzymać swojego oburzenia książę Wilhelm. Co więcej, ta sprawa może nawet trafić do sądu! Ostatnią kroplą była scena, która została nakręcona tuż pod oknami mieszkania księcia Wilhelma i jego rodziny. To była scena ze słynną „suknią zemsty”, gdy księżna Diana dowiedziała się o zdradzie męża i złamała królewski protokół.

Kiedy w 2016 roku serial „The Crown” zadebiutował na ekranach, według plotek oglądali go nawet niektórzy członkowie rodziny królewskiej. Najpierw królowa Elżbieta II pozytywnie zareagowała na sposób prezentacji wydarzeń życia rodziny królewskiej. Ale w pewnym momencie ta postawa dramatycznie się zmieniła. Powodów było kilka.

Relacje księcia Karola z jego stryjecznym wujkiem

Serial pokazał relacje księcia Karola z jego stryjecznym wujkiem w zupełnie inny sposób, niż to wyglądało w rzeczywistości. W filmowej adaptacji stryjeczny dziadek Karola, lord Mountbatten, potępia jego związek z Kamilą i podkreśla, że ​​rodzina jest rozczarowana takim zachowaniem przyszłego monarchy. Jednak to nie odpowiada rzeczywistości. Książę Karol i jego stryjeczny dziadek mieli bardzo cieple relacje, więc ich bardzo obraziło go, że ta sytuacja została pokazana akurat w ten sposób.

Spotkanie Diany z Kamilą

Jak się okazało, księżna Diana poznała Kamile w zupełnie innych okolicznościach, niż to zostało pokazane na ekranie. W serialu książę Karol zaprasza swoją żonę na spotkanie ze swoją dawną przyjaciółką, które odbywa się w restauracji Spencer. Właśnie tam Karol uświadamia sobie, że jest szaleńczo zakochany w Kamili. Tak naprawdę księżna Diana dowiedziała się o związku, który zniszczył jej małżeństwo znacznie później. Stało się to gdy Kamila zachorowała i książę postanowił wysłać jej bukiet kwiatów, a potem telefonicznie opowiedział swojej kochance o swoich uczuciach. Diana stała się przypadkowym świadkiem jego spowiedzi i właśnie od tego zaczęła się ta dramatyczna historia.

Popularne wiadomości teraz

Magdalena Cielecka w czarnych i krótkich włosach. Aktorka zaskoczyła swoją przemianą

Ewa Farna z ciążowym brzuszkiem wbiła się w krótką i obcisłą mini. Co za widok

Będzie jak nowa: kilka dobrych metod czyszczenia ulubionej patelni

Co łączy Jarosława Kaczyńskiego i Agnieszkę Chylińską? Jest jedna taka rzecz

Zbyt surowy wizerunek księcia Filipa

Elżbieta II, która miała nawet sympatię do tego serialu, w pewnym momencie zamieniła swoje miłosierdzie na gniew. Oczywiście królowa zdała sobie sprawę z tego, że ​​większość widzów traktuje „The Crown” jako serial dokumentalny i ona niestety nie potrafi tego zmienić. Natomiast królowa była bardziej zdenerwowana faktem, że jej mąż, książę Filip, został przedstawiony jako zły ojciec. W prawdziwym życiu Filip traktował swojego syna z empatią i miłością. A poza tym wiele scen, które zostały pokazane w serialu, po prostu nie miały miejsca w życiu jej rodziny. Aby wyeliminować wszystkie nieścisłości, przed dyskutowaniem na temat serialu „The Crown” oraz historii rodziny królewskiej, zalecamy sprawdzić prawdziwość faktów w różnych źródłach.

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana