"Moja siostra nigdy nie miała powodzenia u chłopaków. Jest piękna, ale nieśmiała. Ma mało znajomych i czas wolny woli spędzać w domu. To z tego względu zazwyczaj rzadko kiedy z kimś randkowała. Najzwyczajniej w świecie - nie miała gdzie poznawać facetów. Jest ode mnie starsza o 5 lat i rodzina często jej wytykała, że jej młodsza siostra (czyli ja) zawsze gdzieś wychodzi, że nigdy nie przychodzi na imprezy rodzinne sama, że prędzej wyjdzie za mąż niż ona. Mi zawsze było wtedy dziwnie. Nie chciałam, żeby mojej siostrze było przykro, ale jesteśmy inne i nie zamierzałam na nią z czymkolwiek czekać.

Kiedy w sieci poznała Tomka, siostra zmieniła się o 180 stopni. Była totalnie nim zauroczona. Chłopak jest przystojny, bez nałogów, z dobrą pracą. Ideał? Początkowo serio wszystko na to wskazywało. Gdy siostra o nim opowiadała, byłam bardzo szczęśliwa, że w końcu w wieku 30 lat udało jej się poznać naprawdę świetnego faceta.

Czar prysł na pierwszym rodzinnym spotkaniu, gdy oficjalnie go poznałam. Od początku rzucał do mnie jakieś dziwne podteksty, oczywiście gdy mojej siostry nie było obok. Wtedy pomyślałam, że może to ze stresu, może nie wie o czym ze mną rozmawiać i się tak wygłupia.

Jednak ten dziwny flirt wcale się nie skończył, a wręcz odwrotnie. Niedługo po tym wydarzeniu Tomek napisał do mnie, niby o głupotę, ale widać było, że był to tylko pretekst do dłuższej rozmowy, którą ja oczywiście ucięłam. Gdy się widzimy zawsze prawi mi komplementy. Teraz już nawet przed siostrą się nie kryje.

A co na to moja siostra? Totalnie nic nie widzi, albo udaje. Jest wciąż w niego wpatrzona i nie widzi jego wad. Zaciekle uważa, że kocha tylko ją i żadna inna kobieta mu się nie podoba. Niestety, czuję inaczej.

Popularne wiadomości teraz

Smutne wyznanie aktorki. Teresa Lipowska nie poznaje koleżanek z planu

Piotr Żyła i Marcelina Ziętek już nie razem? Po tym nagraniu nie ma wątpliwości

Eksperci stworzyli portrety dzieci z rodziny królewskiej. To właśnie tak będą wyglądać jak dorosną

Musisz być z nimi ostrożny: TOP 4 najbardziej odważnych i zuchwałych kobiet według znaku zodiaku

Nie wiem co mam zrobić, bo z jednej strony nie chcę zranić siostry. Boje się, że mi nie uwierzy albo pomyśli, że jej zazdroszczę i sama próbuję prowokować jej faceta. Z drugiej strony czuję, że coś muszę zrobić, bo nie wiadomo, czy nie jestem jedyną, którą podrywa za plecami mojej siostry.

Pomóżcie. Co mam zrobić? Ania"

Co doradziłybyście Ani?

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.net

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana