Kiedy otworzyłam frontowe drzwi mojego domu, zobaczyłem pełną kobietę w wieku około 50-55 lat.

Jak korzystać z uszkodzonych zabawek choinkowych: oryginalne pomysły ze zdjęciami

Najpierw przez głowę przemknęło mi „nie otworzyłam drzwi”, potem – „Pewnie żart”, ale nie znajdując ekipy filmowej, czekałam na wyjaśnienie od samej kobiety. - Przepraszam, ale kim jesteś? - Witam, jestem ciocia Anna. Córka mojego wujka jest twoją teściową. Rozejrzałam się po kobiecie i nie odrywając od niej oczu, zadzwoniłam do męża, żeby sprawdzić jej słowa. Mężczyzna wszystko potwierdził, musiałam wpuścić nieznajomego do domu.

Okazuje się, że ciocia Anna przyjechała do Warszawy na spacer z siostrą, z którą nie widziała się ponad 5 lat. Ponieważ teściowa i teść byli zajęci przeprowadzką do innego mieszkania, ciocia Annie czuła się w nich niekomfortowo. A potem moja teściowa, bardzo hojna kobieta, zaprosiła ją do zamieszkania z nami. Nikt nie pomyślał, żeby zapytać, czy to dla nas wygodne, ale tak naprawdę o tym momencie z teściową dowiem się później. Polubiłam nawet ciocię Annę. Przyniosła mi nawet prezenty: domowe dżemy i miód. Po obiedzie zrobiliśmy miejsce dla naszego gościa w holu, na kanapie.

Rano obudził mnie apetyczny zapach wypieków. Wstając kilka godzin przed nami, ciocia Anna postanowiła upiec nam ciasto. Moje szczęście nie miało granic. Za śniadanie odpowiadałam, a wraz z nadejściem cioci Anny mogłam dłużej leżeć w ciepłym łóżku. Po czterdziestu minutach leżenia pod kocem w końcu wstałem i poszedłem do kuchni. Siedziała tam moja ciotka z kawałkiem ciasta na talerzu przed nią.

Popularne wiadomości teraz

Henryk Gołębiewski nie boi się pracy. Oprócz aktorstwa pracuje fizycznie

Chłopiec maszerował przed królewską strażą. To, co zrobił żołnierz, jest po prostu niewiarygodne

Magda Boczarska pozuje w "stroju Ewy". Fani: " Bosko Pani tu wygląda"

Kobieta urodziła niezwykłe trojaczki. To pierwszy raz w praktyce medycznej. Zdjęcia

Niespodzianka na Nowy Rok. Najlepszy dzień grudnia dla każdego znaku zodiaku

Jak tylko wszedłam, zawstydziła się i powiedziała: - Och, Katarzyno, przepraszam, obudziłem cię? Przepowiedziałam ci trochę w kuchni, naprawdę chciałam ci jakoś podziękować. - Później dowiedzieliśmy się, że do tego ciasta przywiozła wszystkie produkty ze wsi. - Zafunduj sobie. A jak się spotykam, moja siostra niedługo po mnie przyjdzie, idziemy na spacer.

Generalnie nie lubię, gdy ktoś zarządza w mojej okolicy, zwłaszcza bez mojej wiedzy, ale zakochałam się w cioci Annie i powiem szczerze, że będę bardzo szczęśliwa, jeśli przyjedzie do nas, a przynajmniej do całej rodziny. W czasie spędzonym z nami Ciocia Anna tylko rozpieszczała nas ciastami i zupami, a niedogodności i przemowy nie dało się odejść. Widziała cię kilka razy przed wyjazdem, za przyjście do nas bez uprzedzenia.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana