Matka Marty dość późno dowiedziała się o ciąży córki.

Została mamą w wieku 11 lat: teraz ma 35 lat i jest szczęśliwa

Dziewczyna była zawsze pełna, a jej matka myślała, że ​​po prostu tyje. Ale poważny przyrost masy ciała zdezorientował matkę i postanowiła zabrać córkę do endokrynologa. Na przyjęciu u specjalisty cała prawda została ujawniona. Matka była wściekła.

Samotnie wychowywała córkę, a teraz wnuczkę! Dobra, w starszym wieku, ale nie w wieku 15 lat! Ponadto Marta starannie ukrywała imię ojca dziecka. Odrzucała wszystkie pytania i nie mówiła, kim był ojciec. W szkole ciąża uczennicy wywołała prawdziwą sensację.

Wszyscy mówili o tym, od kogo uczennica zaszła w ciążę. Ale Marta uparcie milczała. Anna urodziła się na wakacjach. Sprytna niebieskooka dziewczyna. Matka Marty wzięła urlop macierzyński, aby posiedzieć z wnuczką. Marta skończyła 11 klasę.

Popularne wiadomości teraz

Na granicy rzeczywistości: kobieta urodziła 3 dzieci w jeden dzień i różne lata

Kobieta urodziła niezwykłe trojaczki. To pierwszy raz w praktyce medycznej. Zdjęcia

Eksperci pokazali, jak wyglądałaby dziś księżna Diana, gdyby żyła. Wciąż byłaby niezwykle piękna

Jak jedyni na świecie szescioraczki żyją 30 lat później. Dziewczyny stały się pięknościami

Starała się jak mogła, chciała dostać się na uniwersytet z ograniczonym budżetem. To jej się udało. Marta wyjechała na studia do pobliskiego miasteczka, prawie wszystkie zmartwienia o Annę spadły na jej babcię i prababkę.

Jednak dziewczyna natychmiast dostała pracę dorywczą. Ponadto co miesiąc otrzymywała niewielką kwotę pieniędzy. Uparcie nie wymieniała nazwiska ojca Anny i odmawiała wyjaśnienia, skąd pochodziły jej pieniądze. Kiedy Anna miała trzy lata, Marta zabrała ją ze sobą. W tym czasie pracowała w jednej z agencji reklamowych i studiowała, wynajmowała mieszkanie. Anna dorastała jako bardzo rozwinięta dziewczyna. W wieku 3 lat znała litery, była dociekliwym dzieckiem.

Pani pędzi do szpitala na poród, ale kiedy specjaliści widzą, co ma w brzuchu, nie mogą uwierzyć własnym oczom

Marta załatwiła jej pójście do przedszkola i zamieszkanie z córką. Nigdy nie przyznała się matce, kim był ojciec Anny. Po ukończeniu studiów dziewczyna zaczęła pracować na pełny etat w firmie, w której pracowała w niepełnym wymiarze godzin. Stało się to latem: Anna miała skończyć sześć lat.

Marta wróciła do domu z mężem. To był ojciec Anny… Te same oczy, blond włosy i uszy. Marta powiedziała, że ​​to Andrzej cały czas jej pomagał. Wspólnie postanowili ukryć przed wszystkimi fakt ojcostwa Andrzeja. Miał zamiar wstąpić do akademii wojskowej, a narodziny dziecka mogły pokrzyżować jego plany. Ale przez cały ten czas młody człowiek dawał Marcie pieniądze i potajemnie spotykał się z córką.

Ukończył szkołę i postanowił poślubić ukochaną, która czekała na niego przez 6 długich lat. Niedawno w rodzinie Marty i Andrzeja urodził się syn Makar, a starsza siostra Anna kończy trzecią klasę.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana