W dzisiejszych czasach jest tak mało kobiet z długimi włosami. Wszyscy ulegamy perswazji i prowokacji fryzjerów i chcemy wyglądać modnie i stylowo. Dlatego wybieramy głównie krótkie i średnie stylizacje.

Niektóre kobiety są w ciągłym poszukiwaniu nowych stylizacji. Inne na odwrót niemal zawsze mają tę samą fryzurę. Czy zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego kobiety wolą taką lub inną fryzurę? Cóż, fryzura odzwierciedla charakter kobiety i jej osobowość. Jeśli zdecydujesz się zmienić swój styl i fryzurę, oznacza to, że czekasz na zmiany w życiu.

Bob

Twój nastrój zmienia się dosłownie co minutę. Nigdy nie można odgadnąć, czy będziesz miła i przyjacielska, czy też agresywna i wroga. Jesteś bardzo ambitną kobietą, wiesz jak osiągać swoje cele i zarządzać ludźmi! Cóż, jesteś prawdziwą królową!

Przedłużony bob

Jesteś wrażliwa, romantyczna i delikatna. Masz lekki charakter i temperament, dzięki czemu wokół Ciebie jest wielu wiernych przyjaciół. Potrafisz prowadzić rozmowę na dowolny temat, umiesz zarówno prowadzić rozmowę, jak i słuchać rozmówcy. Jesteś osobą czułą i potrzebujesz obok osoby, która uchroni cię przed wszystkim, co złe.

Popularne wiadomości teraz

Odważna kobieta! 41-letnia rodząca kobieta sama pojechała rowerze do porowódki. Niewielu by się na to zgodziło

Po rozwodzie Doda nie zaznała długo spokoju. Wokalistka usłyszała zarzuty. Dodzie grozi 5 lat pozbawienia wolności

Ciekawy psychotest. Wybierz jedno z trzech drzew i zobacz jakie są Twoje najmocniejsze strony

One znacznie skracają lata: modne fryzury dla pań po 60-tce

Długie włosy

Na szczęście są dziewczyny, które nie potrafią rozstać się ze swoimi długimi włosami. Jeśli chodzi o ciebie, uwielbiasz, gdy ludzie zwracają na ciebie uwagę i podziwiają cię. Chętnie przyjmujesz komplementy i prezenty. Jesteś kobietą tajemniczą, enigmatyczną i czarującą.

Fryzura z ogolonymi skroniami lub karkiem

Spokojnie! Jeśli decydujesz się na takie eksperymenty, jesteś bardzo kreatywną kobietą! Cenisz wolność i niezależność, nie marnujesz czasu na drobiazgi, nie zwracasz uwagi na opinie innych, żyjesz dla własnej przyjemności. Twój wizerunek jest niezwykły i chwytliwy, ale tak naprawdę jesteś delikatną i czułą kobietą. Jesteś osobą wszechstronnie rozwinięta i zawsze traktujesz osobę tak, jak ona traktuje Cię.

Strzyżenie kaskadowe

Jesteś kobietą samowystarczalną i bardzo pewną siebie. Wiesz, czego chcesz i łatwo możesz to osiągnąć. Upór, ciężka praca, pewność siebie. Wiesz, jak czerpać przyjemność z życia, jesteś bardzo wesoła i zarażasz radością wszystkich wokół siebie.

Proste cięcie

Jesteś spontaniczna, kreatywna i konserwatywna jednocześnie. Wiesz, jak osiągnąć to, czego chcesz, wiesz, jak narzucić swoją opinię innym. Nigdy nie okazujesz swoich prawdziwych uczuć, i tylko najbliżsi wiedzą, co się dzieje w Twojej duszy.

Pixie cut

Jesteś prawdziwą buntowniczką. Niezależna, odważna, pewna siebie. Nie obchodzi Cię to, co myślą inni, nigdy nie tracisz panowania nad sobą, jesteś powściągliwa i myślisz racjonalnie. Ogólnie mówią, że im krótsze włosy kobiety, tym bardziej pewna siebie ona jest.

Grzywka

Tutaj nie mówimy o konkretnej stylizacji, ale o jej dopełnieniu. W końcu są dziewczyny, które nie lubią grzywki i są takie, które nigdy się z nią nie rozstają. Uważa się, że grzywka jest średniowiecznym talizmanem, który ukrywa twarz przed złymi i zazdrosnymi ludźmi. Jesteś bardzo wrażliwa, wszystko bierzesz sobie do serca. Potrzebujesz wielu komplementów, ochrony i uścisków.

Regularna zmiana fryzury

Jeśli potrafisz nagle obciąć długie włosy i zrobić pixie cut, zdecydować się na ogoloną skroń, to jesteś bardzo ekscentryczną osobą. Potrzebujesz ciągłych zmian. Jesteś szczerze pewna, że wraz ze zmianą fryzury w twoim życiu tez nadejdą przyjemne zmiany. Żyjesz dla wrażeń i emocji i nigdy nie zatrzymujesz się w połowie drogi.

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana