Ostatnio pojawiło się wiele nowych stylów i produktów do makijażu. I wszystkie są naprawdę godne uwagi, ponieważ ludzie spędzają dużo czasu na opracowywaniu czegoś interesującego.

Test psychologiczny, który mówi wszystko o twoim szóstym zmyśle

Prawdopodobnie ludzie uznali, że wszystko, co mają w tej chwili, jest nudne. A teraz otrzymujemy nowy trend, który wywodzi się z samych szczytów świata mody. Dziewczyny zaczęły imitować na skórze rybie łuski. Wizerunek śmiertelnej divy lub księżniczki nie jest już odpowiedni, został zastąpiony wizerunkiem Małej Syrenki!

Wygląda bardzo oryginalnie i nietypowo. Ale jednocześnie, jeśli bardzo się postarasz, wynik będzie po prostu doskonały. W końcu nawet sam pomysł takiego makijażu zasługuje na uwagę!

Gwiazdy używają cekinów i cekinów w takim makijażu, a blogerzy wideo rozwiązują ten problem w inny sposób. Oczywiście nie mają nieograniczonych możliwości i własnych wizażystów, dlatego muszą poważnie oszczędzać.

Popularne wiadomości teraz

Diana zawsze bała się poprosić o to w obecności Królowej (i to dużo mówi)

Syn aktora wyjawił prawdę o stanie zdrowia Jerzego Stuhra

Spojrzenie w przeszłość: kim byłeś w poprzednim życiu według twojego znaku zodiaku

Quiz: wybierz drzewo i poznaj swoją dominującą cechę charakteru

Aby szybko i łatwo narysować na sobie łuski, po prostu używają rajstop lub pończoch w małej siateczce. Tak, może to zabrzmieć trochę dziwnie i nietypowo. Ale musisz uwierzyć, że ten trik naprawdę działa!Rezultat przerósł wszelkie oczekiwania! Zobacz na wideo, jak zrobić oryginalny makijaż.

Aby uzyskać taki makijaż, wystarczy nałożyć pończochę na twarz i zacząć nakładać cienie. Najlepsze są odcienie fioletowe lub niebieskie. Nie zapomnij też dodać więcej rozświetlacza, aby wyglądała jak najbardziej organiczna i nie śmiesznie, jak to tylko możliwe.

Najdokładniejszy test. Wybierz swój ulubiony kamień i poznaj swoje mocne strony

Wiele dziewczyn idzie jeszcze dalej. Kupują specjalne kostiumy, peruki, ozdabiają się licznymi cyrkoniami i cekinami. Cóż ... Na jakąś imprezę kostiumową lub karnawał taki obraz jest całkiem odpowiedni.

Wygląda całkiem świeżo i atrakcyjnie. Najważniejsze, że wszystkie dziewczyny rozumieją, że z takim makijażem nie warto chodzić do pracy ani na spacer. Obejrzyj film, w którym piękne dziewczyny wyraźnie demonstrują technikę takiej transformacji.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana