Aktywne i pewne siebie kobiety bardzo często zastanawiają się na tym, jaką fryzurę wybrać, aby korzystnie podkreślić wszystkie zalety swojego buntowniczego charakteru. Styliści zalecają takim paniom zwrócić uwagę na krótkie fryzury.

Taka fryzura jest uniwersalna i pasuje kobietom o każdym typie urody. Jednocześnie kobieta o takiej fryzurze zawsze wygląda harmonijnie i stylowo, a odpowiedni sposób stylizacji korzystnie podkreśla piękno jej oczy i ust.

Klasyczna krótka fryzura

Idealnym wyborem dla kobiety, która prowadzi aktywny tryb życia i ma własny biznes, jest klasyczna krótka fryzura. Krótkie włosy nie przeszkadzają takim kobietom w pracy, a modna stylizacja sprawia, że ​​wyglądają bardzo świeżo i stylowo.

Popularne wiadomości teraz

Magdalena Cielecka w czarnych i krótkich włosach. Aktorka zaskoczyła swoją przemianą

Ewa Farna z ciążowym brzuszkiem wbiła się w krótką i obcisłą mini. Co za widok

16-latkowie z Polski dokonali wielkiego odkrycia. Dzięki nim zwalczymy światowy problem

Wybierz jedną śnieżynkę i odkryj swoje ukryte pragnienia

Krótka fryzura na kręcone włosy

Właścicielki kręconych włosów tez mogą sobie pozwolić na krotką fryzurę – będą wyglądać bardzo romantycznie. Krótkie, zabawne loki sprawią, że kobieta wygląda bardzo tajemniczo i niecodziennie. Być może jest to jedna z najbardziej udanych fryzur dla właścicielek naturalnie kręconych włosów.

Krótka fryzura z długą grzywką

Krótka fryzura z długą grzywką jest odpowiednia dla pewnych siebie kobiet. Połączenie krótkich i dłuższych pasm w jednej fryzurze sprawi, że kobieta będzie wyglądać bardzo ciekawie. Aby jeszcze bardziej zadziwić innych swoją wyjątkowością i ekscentrycznością, możesz poeksperymentować także z różnymi kolorami.

Krótka fryzura z ogolonymi skroniami

Krotka fryzura z ogolonymi skroniami jest odważna i niezwykła. Czasami bardzo trudno jest zdecydować się na takie zmiany, ale przymierzając taki wizerunek, każda dziewczyna na pewno znajdzie się w centrum uwagi. W takim przypadku ogolone skronie warto połączyć z dość długimi pasmami. Ogólnie ta fryzura wygląda bardzo nietypowo.

Krotka fryzura to wybór młodych, pewnych siebie, jaskrawych dziewczyn. Wybierając ją dla siebie, panie powinny być gotowe na codzienną stylizację. Jednak przy należytej staranności właścicielka takiej fryzury zawsze będzie wyglądać nienagannie.

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana