High fashion może nie być traktowana poważnie, ale to ona wyznacza trendy, które w takiej czy innej formie wchodzą w codzienność.

Ta para pokazała swoje niezwykłe córki! Ich wygląd może przyciągać wzrok

Zajrzyj do artykułu, a dowiesz się, na jakie nowe trendy musisz się teraz mentalnie przygotować.

Zebraliśmy najdziwniejsze ubrania i akcesoria, aby wyjaśnić, dlaczego nie należy lekceważyć nawet najbardziej szalonych pokazów.

Niski i niewygodny obcas

Popularne wiadomości teraz

Natalia Siwiec błaga ukochanego o wybaczenie. Szczere wyznanie w dwóch językach zaskoczyło fanów

Kobieta urodziła od razu 10 dzieci i ustanowiła rekord świata

4 fryzury dla cienkich włosów, które dodają dodatkowej objętości

Michał Wiśniewski i Mandaryna na studniówce córki Fabienne. Gwiazdor pochwalił się zdjęciem z imprezy

W tym roku projektanci udowodnili, że buty mogą być niewygodne nie tylko na wysokich obcasach, ale także na miniaturowych obcasach. Można również zauważyć, że modelki na pokazach były wyposażone w mniejsze sandały o jeden rozmiar. Nie wiadomo jeszcze, czy buty oversize staną się nowym trendem, ale jedno jest pewne: w sklepach na pewno zobaczymy różne modele butów z zakrzywionymi i małymi obcasami.

Czapka-żaluzji

Szczerze mówiąc, myśleliśmy też, że nie da się zmodyfikować tego nakrycia głowy. Ale ludzka fantazja nie zna granic, a tym razem daszek czapki został wykonany nie tylko bardzo długi, ale także żłobkowany. W zwykłym życiu warto poczekać na powrót czapek z daszkiem z długimi daszkami.

Coś między palcami

W tym roku projektanci postanowili dokładnie pokazać, jakiego rodzaju poświęceń wymaga piękno i zaczęli od stóp: dodali jeszcze bardziej niewygodny mostek między palcami a niewygodną piętą.A jeśli nadal nie udało Ci się wyrwać z przyzwyczajenia piór, to jest już za późno: wkrótce wrócą na półki sklepowe z kwadratowym obcasem.

Nie ludzie, ale zwierzęta

Projektanci mody proponują już nie ograniczanie się do jednego elementu ze zwierzęcym printem, ale całkowite wejście w obraz. Na przykład dziewczyny mogą zostać zebrą i nie tylko założyć futro w odpowiednim kolorze, ale także wybrać odpowiednie buty, rajstopy i uzupełnić obraz obrzeżem z głową pasiastego zwierzęcia. Dla mężczyzn wszystko jest trochę prostsze: mogą sobie poradzić z rogami.

Niezwykłe „zwierzęta domowe”

„Psy kieszonkowe to wczoraj!” - pomyśleli projektanci i postanowili oddać modele pluszowych zwierząt oraz realistyczne postacie smoków. Z drugiej strony, biorąc pod uwagę popularność Game of Thrones, zaskakujące jest to, że ten trend dopiero się pojawia.

Wysoka moda na ulicach miasta

Torby foliowe to jeden z najbardziej kontrowersyjnych trendów. Z jednej strony teraz każdy może stać się częścią high fashion, a do tego wystarczy tylko kupić artykuły spożywcze w sklepie, z drugiej strony wiele krajów zdecydowało się ograniczyć stosowanie toreb foliowych, a w przyszłości całkowicie je porzucą. Być może któregoś dnia plastikowe torby zobaczymy tylko na pokazach mody i na czerwonych dywanach.

Maksymalna izolacja

Maski narciarskie przydają się teraz nie tylko na stokach górskich. A projektanci zadbali o to, aby nie wyglądały na nudne i wymyślili kilka opcji: świąteczną, która z łatwością zastąpi kolczyki i naszyjniki, oraz te codzienne – cieplejsze, ale bez dodatkowych ozdób.

Mikrotorebki

Wydaje się, że projektanci znudzili się bezdennymi dowcipami o torebkach i zrobili je niewiarygodnie malutkimi. A torby na zakupy prawdopodobnie zastąpią gospodynie domowe.

Ochrona mody

Ogromne parasole mają swoją zaletę: nie trzeba szukać darmowego parasola na plaży. Gdyby tylko mogli wymyślić szezlong... I proponują noszenie modnego celofanu nawet jako nakrycia głowy. Dlaczego nie? Włosy na pewno pozostaną suche.

Torby na szyję

Pomimo tego, że saszetki są nadal w modzie, stopniowo wypiera je nowy trend - torebki na szyję. Projektanci proponują zastąpienie biżuterii miniaturowymi torebkami.

Cały ciężar świata

Trend z lat 90. nie trwał długo, a o wąskich okularach wszyscy zapomnieli. Do mody powróciły oprawki, które zasłaniają połowę twarzy, dopiero teraz są również ozdobione masywnymi elementami.

Jedna torebka to oznaka złego gustu

Pomimo tego, że trend „kilka torebek w jednym spojrzeniu” istnieje od dawna, niewiele kobiet mody podążyło za nim. Ale teraz projektanci wymyślili sprytny ruch i postanowili nie zostawiać kobietom wyboru w nowym sezonie: po prostu połączyli ze sobą kilka torebek.

Sprawdź przez 1 minutę. Wybór człowieka pomoże ustalić miejsce danej osoby w społeczeństwie

Dodatkowe ręce

Można się tylko domyślać, co projektanci chcieli nam powiedzieć z dodatkowymi rękawami na rzeczy, ale takiego modelu raczej nie zobaczymy na zwykłych przechodniach. Ale to, że teraz sklepy wypełnią nie tylko dżinsy, ale także odzież wierzchnią z rozcięciami, jest absolutnie pewne.

Żadnych tajemnic

Przezroczyste torby nie rezygnują ze swoich pozycji, choć na pierwszy rzut oka wydawało się, że ten trend jest skazany na niepowodzenie. Wydaje się, że wciąż wszystkich interesuje to, co kryje się w torebkach.

Pióra na głowie

Najmodniejszą rzeczą w kolejnych sezonach powinna być czapka z piórami. Interesujące jest to, jaka wariacja na co dzień zaprezentuje marki z rynku masowego.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana