Niektóre rzeczy mogą stać się prawdziwym talizmanem dla Twojego domu. Przyciągają tylko radość, zdrowie i bogactwo. Kup talizmany z poniższej listy i zobaczysz, jak Twoje życie zacznie się zmieniać!

Dowiedzmy się więc, jakie rzeczy koniecznie muszą być w każdym domu.

Miotła

Od czasów starożytnych miotła była uważana za talizman, który przyciąga dobrobyt. Miotła koniecznie musi być nowa. Umieść ja w rogu pokoju rączką w dół, inaczej efekt będzie odwrotny.

Gwóźdź we framudze

Kup nowy gwóźdź i wbij go we framugę. Taki talizman ochroni twój dom przed złymi językami, wrogami i „złym okiem”. Uważa się również, że w ten sposób można uratować domowników przed chorobami.

Podkowa

Podkowa to jeden z najbardziej znanych i starożytnych amuletów. Musi być wykonany z drewna i metalu (nie z plastiku). Jednocześnie ten symbol może być prawdziwy, lub dekoracyjny, w dowolnym kolorze, stary lub nowy. Podkowę należy zawiesić na drzwiach lub nad nimi. Rogami do gory – na szczęście, do dołu – dla ochrony.

Popularne wiadomości teraz

Świąteczny test na spostrzegawczość, z którym mało kto sobie radzi. Wymaga sprawnego oka

Katarzyna Dowbor pokazała w sieci zdjęcie z mamą. Seniorka jest w świetnej kondycji

Ciekawy psychotest. Wybierz jedno z trzech drzew i zobacz jakie są Twoje najmocniejsze strony

Pieniądze spadną z nieba: 4 znaki zodiaku będą mieć wielkie szczęście w finansach w nowym 2022 roku

Agrafka

Agrafkę można przypiąć nie tylko do ubrań, ale także do zasłon, przy drzwiach wejściowych. Ten amulet jest uważany za potężnego obrońcę rodziny przed „złym okiem”. Uważa się, że agrafka jest szczególnie mocnym talizmanem dla dzieci, dlatego można ją zawiesić w pokoju dziecięcym.

Sól

Zwykła domowa sól jest doskonałym talizmanem przeciwko wszelkiemu złu i nie wymaga żadnych ceremonii i rytuałów. Aby uchronić siebie przed kłopotami, po prostu posyp sola próg.

Rośliny

Spośród roślin najsilniejszym talizmanem są kaktusowate. Można umieścić je na parapecie, aby zablokować złą energię z zewnątrz. Natomiast w pobliżu drzwi wejściowych możesz umieścić bluszcz lub monsterę, które również będą chronić Twój dom przed złem.

Kamienie

W pobliżu drzwi wejściowych należy umieścić kamień księżycowy, opal, tygrysie oko lub obsydian. Będą doskonałymi obrońcami Twojego domu.

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana