Rak

Zaszczytne pierwsze miejsce zajmuje przedstawiciel żywiołu wody. Bezbronni i bezbronni przedstawiciele znaku są obrażeni każdym szczegółem. W rozmowie z nimi bądź ostrożny – źle wymówione słowo może wywołać burzę emocji i przez lata będziesz musiał przepraszać.

Kilka osób, którym udało się radykalnie zmienić wraz z dorastaniem

Skorpion

Obraźliwe do granic niemożliwości, pamięta wszystko, co zrobiłeś w ciągu ostatnich 5-10 lat. Ale Skorpiony nie będą siedzieć w ciszy, płakać ani martwić się - zemszczą się. I rozważnie i z zimną krwią, więc staraj się nie urazić Scorpiona.

Popularne wiadomości teraz

Jak żyją teraz pięcioraczki z rodziny Artamkinów, mają już 13 lat

Wielka walka wielkich przyjaciół. Karol Strasburger kontra Stan Borys

Dramatyczna sytuacja ojca Joanny Opozdy. Aktorka wydała oświadczenie

Od piękna do brzydoty! Modelka Linda Evangelista przyznała, że ​​zabieg kosmetyczny ją oszpecił (zdjęcie)

Ryba

Trzecie miejsce w rankingu obelg. Łatwo ich dotknąć, ale łatwo też naprawić sytuację – po prostu przeproś. Ryby wystarczająco szybko ci wybaczą, ale będą sobie żałować bez wstydu.

„Moonlight Sonata” poruszyła do łez dwuletniego chłopca

Wodnik, Waga i Bliźnięta - wrażliwa i delikatna natura. Łatwo je zdenerwować, ale reagują inaczej. Bliźnięta najprawdopodobniej głośno zatrzaśnie drzwiami i wyjdzie z domu. Waga we wszystkich swoich formach pokaże, jak bardzo je skrzywdzisz. Ale Wodnik wymaże cię ze swojego życia - pomyśli, że jesteś niegodny jego reakcji i czasu.

Panny, Koziorożce i Byki nie są bardzo obraźliwymi ludźmi. Zamiast tego po prostu przestają się komunikować. Byk może w końcu przeczytać ci moralność, Panna - zemsta, ale z Koziorożcem łatwiej - możesz się z nim pogodzić, jeśli argumentujesz swój punkt widzenia.

Jest tylko jeden sposób, by obrazić Lwów – nie rozpoznać jego inteligencji, urody czy talentu. Bądź pewny - Lew nie będzie zdenerwowany. Po prostu zdecyduje, że masz niską inteligencję i przestanie zwracać uwagę. Chcesz naprawić sytuację - chwal Lewa.

Baran i Strzelec - najprostszy ze wszystkich znaków i nie obrażaj się na małe rzeczy. Niuans polega na tym, że Strzelec w zemście będzie zabijał powoli - przeczytaj zapis i „zjedz mózg łyżką”. W takim przypadku najlepiej jest przeprosić lub udawać martwego. Baran, wręcz przeciwnie, podejmuje zdecydowane działania. A jeśli w przypływie wściekłości zadają ci zagrażające życiu obrażenia, uważaj, że ci wybaczono.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Jasnowidz Jackowski przekazuje ważne informacje "Coś przedostanie się do powietrza"

  2. Ania Wyszkoni nie przypomina już dawnej siebie. Internauci aż grzmią i pytają „Co Pani zrobiła ze swoją twarzą?”

  3. Afera jakich mało. Małgorzata Rozenek - Majdan nie dostała zaproszenia na ślub Miszczaka i Cieślak

  4. Magda Gessler miała wypadek.Restauratorka żyje, uratowała ją jedna rzecz

  5. Wstyd na całej linii. Internauci zażenowani kreacją Polki na wyborach Miss Supranational