Ale wciąż w każdym z nas są ukryte zakątki, o których sami nie wiemy. Właśnie dlatego wymyślono proste, ale bardzo skuteczne testy. Pomogą ci spojrzeć na siebie i swoją postać z nieco innej perspektywy. W pewnym stopniu dają możliwość poznania siebie.

Test: wybierz piórko i dowiedz się, czego naprawdę chcesz

Przygotowaliśmy dla Ciebie krótki test, który pomoże Ci zidentyfikować główne cechy charakteru i zajrzeć głębiej.

Aby zrozumieć siebie, musisz wybrać jeden z kubków. Spójrz na nie, wyobraź sobie, że chcesz zrobić herbatę. Którą byś do tego wybrał? Nie myśl za długo, zaufaj swojej intuicji.

Zdecydowałeś? Następnie nadszedł czas, aby dowiedzieć się o swoich dobrych i złych cechach charakteru, które są w tobie ukryte.

Popularne wiadomości teraz

Co mała Nena dostała w prezencie od ukochanej babci Magdy Gessler? To jest najbardziej praktyczny prezent

Podobna do taty czy mamy? Aktorka Tamara Arciuch pokazała swoją córkę

Kenza Zouiten to kobieta, która ma najprzystojniejszego męża na świecie. Tak uważają jej fanki

Kobiety o tych imionach są zbyt wymagające. Nie mają łatwo, by znaleźć sobie męża

Kubek z kotem

Jesteś osobą towarzyską i pozytywną. Cenisz wygodę, ciepłych ludzi i szczere uczynki. Uwielbiasz szczere rozmowy z ciekawymi ludźmi. Wszyscy myślą, że jesteś miły. Tak jest, widzisz tylko dobro w ludziach i sam się z tego cieszysz. Ale czasami ta wiara w ludzi obraca się przeciwko tobie.

Wzorzysty kubek

W życiu jakość jest dla Ciebie zawsze ważniejsza niż ilość. Jesteś delikatną osobą, która nienawidzi, gdy sprawy nie idą zgodnie z planem. Ludzie wokół mogą mówić o tym, jak nudna jest rutyna, ale czujesz się w niej komfortowo. Stworzyłeś prawdziwą strefę komfortu, z której nie chcesz wychodzić. Wydajesz się pewny siebie, ale może kryć się za tym niska samoocena.

To Ty masz wszystko pod kontrolą, wszystko przebiega zgodnie z planem. Inteligencja i mądrość pomagają kontrolować wszystko wokół. Wszystko jest w porządku, ale czasami ufasz tym, którzy w ogóle na to nie zasługują. Uważaj na swoje otoczenie.

Kubek z króliczkiem

Możesz nie chcieć tego przyznać, ale ważne jest, abyś był użyteczny dla innych. To bardzo ważne, abyś został doceniony.

Ocena innych czasami determinuje twoje działania. Odnosisz sukcesy w pracy, możesz rozwiązać kilka problemów jednocześnie. Idealny pracownik, który poradzi sobie z każdym wyzwaniem. Ale w twoim życiu osobistym wszystko jest inne: trudno ci znaleźć równowagę i często się tym denerwujesz. Aby to zadziałało, musisz znaleźć równowagę.

Kate Middleton opublikowała nowe zdjęcie księżniczki Charlotte z motylami

Kubek z serduszkami

Zawsze gdzieś się spieszysz. Masz wiele rzeczy do zrobienia, zajęć, spotkań, a twoje życie to ciągły wir. Gdybyś mógł, poprosiłbyś złotą rybkę o więcej godzin dziennie. Jednak za tym kryje się niechęć do bycia sam na sam ze swoimi myślami. Dlatego starasz się czymś zająć. Jesteś świetny, dobrze sobie radzisz, ale musisz pomyśleć o tym, czego tak naprawdę chcesz od życia. Zwolnij i ciesz się otaczającym Cię światem!

Kubek z kwiatkiem

Jesteś bardzo miłą osobą, ale brakuje Ci w życiu emocji. Przyszłość wydaje się niepewna, a cele nie są nakreślone. Twoi bliscy są dla Ciebie ważni, a Ty też cenisz życie, cenisz dobry odpoczynek, ale nie znajdujesz szczęścia w swojej pracy. Musisz czuć się potrzebny i wartościowy, a do tego postaraj się zrozumieć, co przynosi szczęście.

Kubek w kropki

Jesteś pracowity i zmienny. Okazywanie uczuć może być trudne, ale jesteś pewien, że możesz zmienić świat. Ludzie wokół ciebie doceniają twoją prostotę i szczerość. Z tobą jest łatwo, dobrze i wygodnie. Czasami jesteś słaby i popadasz w nierozsądny smutek. Nie powinieneś tego robić, a tym bardziej nie powinieneś szukać głębokiego znaczenia w smutku. Spróbuj z tego zrezygnować i spojrzeć na świat inaczej.

Kubek w romby

Lubisz planować z wyprzedzeniem, aby uniknąć niespodzianek. Często ogarnia Cię niepokój, martwisz się i nie. Z drugiej strony planowanie ratuje i wygładza wszystkie te emocje. Nie bój się pozwolić swojemu życiu wymknąć się spod kontroli i ciesz się nim w pełni!

Kubek z ośmiornicą

Jesteś troskliwą, oddaną osobą, którą trudno zaniepokoić. Jesteś mądry i wiesz, jak dobrze wykonywać swoją pracę, twój intelekt jest w porządku. Innowacyjne pomysły i plany zawsze roją się w twojej głowie, ale może być ci trudno je wyrazić. W rzeczywistości jesteś osobą zamkniętą, introwertykiem z bogatym światem wewnętrznym.

Kubek ze śnieżynką

Kwitniesz, gdy ktoś cię kocha i wielbi. Twój idealny dzień to rozmowy, dobre książki, nowa wiedza i ulubiona muzyka. Dzielenie się hobby jest integralną częścią twojego życia. Czasami nie masz nic przeciwko chwaleniu się swoimi osiągnięciami, co często psuje Twój wizerunek. Każdy zazdrości ci poczucia własnej wartości i miłości do siebie, po prostu naucz się tego robić nie kosztem innych.

Rozejrzyj się i zrozum, że w życiu jest jeszcze wiele ciekawych rzeczy. Wydaje się, że to test na żarty, ale jest w nim jakieś racjonalne ziarno. Często nie przyznajemy się do swoich niedociągnięć, nawet gdy je zauważamy. Ale uświadomienie sobie wad jest drogą do lepszego ja. Którą filiżankę wybrałeś? Czy to wszystko do siebie pasowało?

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

 

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana