Jednak astrologowie uważają, że przedstawiciele każdego znaku zodiaku zakochują się mniej więcej w tym samym czasie.

Przejmująca opowieść o kobiecie, która pracowała jako chirurg do 92 lat

Miłość i współczucie zaczynają się od małych rzeczy, ale w pewnym momencie przeradzają się w prawdziwą miłość. Astrologowie uważają, że istnieje wzór, w którym dokładnie znajduje się punkt zwrotny.

Baran: anuluj swoje plany dla ciebie

Baran, pragniesz najbardziej pasji na świecie i zawsze chcesz być najwyższym priorytetem dla ukochanej osoby. Dlatego czujesz pełną głębię uczuć, gdy widzisz, że twój partner anuluje swoje plany, tylko po to, by spędzić z tobą czas.

Popularne wiadomości teraz

Krzysztof Jackowski zdradza prognozę pogody na zimę

Znany i lubiany aktor z zarzutami. Tomaszowi O. grozi kara pozbawienia wolności

Od piękna do brzydoty! Modelka Linda Evangelista przyznała, że ​​zabieg kosmetyczny ją oszpecił (zdjęcie)

Pierwsza żona Krzysztofa Krawczyka odkrywa prawdziwe oblicze Ewy Krawczyk. Rzuciła nowe fakty w sprawie testamentu

Byk: Łapiesz na sobie ich zapach

Byk jest oznaką uczuć - zapachu, smaku czy dotyku. Chociaż możesz być ostrożny z sercem (przynajmniej na początku), po pobudzeniu zmysłów tracisz głowę. Kiedy zdasz sobie sprawę, że rozpoznajesz zapach swojego partnera i że czujesz go po jego odejściu - pomyśl o miłości.

Bliźnięta: możesz komunikować się jednym spojrzeniem

Bliźnięta, uwielbiasz rozmawiać, a Twoje rozmowy z ukochaną osobą (lub kimkolwiek) mogą trwać godzinami. Jednak twoje serce przyspieszy, gdy zdasz sobie sprawę, że rozmawiasz ze swoim partnerem bez słów. W chwili, gdy patrzycie sobie w oczy i uświadamiacie sobie, że możecie czytać sobie nawzajem w myślach, jesteście zakochani.

Rak: tańczycie razem w kuchni

Raki mają romantyczną naturę, uwielbiają swój dom. Niemal każdego wieczoru przytulne domowe spotkania przezwyciężają chęć tańczenia. Ale kiedy twoja druga połowa podchodzi do ciebie, gdy robisz makaron, przytula cię od tyłu i wciąga do lekkiego domowego tańca, zdasz sobie sprawę, że wszystkie klucze do twojego serca są dopasowane. Punkty bonusowe - za wspólne zabawy ze szczeniakiem.

Christina ma 23 lata i jest matką 11 dzieci. A w planach jest jeszcze więcej

Lew: Zauważa, jak pięknie razem wyglądacie

Romans z Lwem powinien wyglądać spektakularnie. Zawsze musisz błyszczeć i tego samego oczekujesz od potencjalnego partnera. Chcesz się pochwalić swoim związkiem! Moment, w którym przechodzisz od „być może” do „TAK”, jest wtedy, gdy robicie razem zdjęcie i uświadamiacie sobie, jak fajnie razem wyglądacie. Jest godny nie tylko twojego kanału na Instagramie, ale także banera reklamowego na Times Square, ponieważ rozumiesz, że są one tworzone tylko dla siebie.

Panna: Zapamiętywali drobne szczegóły

Panny są bardzo praktyczne i często robią wszystko, aby pomóc tym, którym zależy. Przywiązujesz dużą wagę do szczegółów, ale jesteś w szoku, gdy ktoś robi to samo dla ciebie. W momencie, gdy partner przypomni sobie, że pijesz tylko kawę bezkofeinową z jedną łyżką cukru i bez tubki; albo ścielić łóżko z samego rana, bo wie, od czego zaczynasz dzień; lub zamów dokładnie menu z tym sosem od McDonald's, bo tylko w takim zestawieniu jesz fast food, poczujesz się doceniony i docenisz w zamian swojego partnera.

Waga: kiedy „ja” zamienia się w „my”

Waga, jesteś niesamowicie romantyczna i zawsze traktuj miłość jako swój priorytet. Partnerstwo przychodzi do Ciebie naturalnie i czujesz się jak w domu, gdy ktoś jest wokół Ciebie. Dlatego ma sens, że moment, w którym twoja twarz wygląda jak uśmiechnięta buźka z sercem zamiast oczu, jest wtedy, gdy twój partner zaczyna mówić „my” i „my” podczas rozmowy z przyjaciółmi. Nie ma nic ważniejszego niż świadomość, że twój partner postrzega was jako parę.

Skorpion: kiedy odkryjesz, że jesteś prawdziwy

Skorpion to namiętny znak wodny, który ma głębię emocji, którą niewielu naprawdę rozumie. Wkładasz swoją duszę w swój związek, a jeśli się skończy, żyjesz osobno jako koniec świata. Z tego powodu owijasz wokół serca drut kolczasty i zachowujesz się bardzo ostrożnie. Zdajesz sobie sprawę, że jesteś zakochany, kiedy dzielisz się swoimi prawdziwymi myślami, pokazujesz swoje prawdziwe emocje i wreszcie odpoczywasz.

Strzelec: Czujesz adrenalinę w związku

Strzelec szybko się zakochuje i równie szybko się nudzą. Jako ognisty znak potrzebujesz emocji - chcesz, aby życie było jak przygoda! Jeśli chodzi o romans, potrzebujesz adrenaliny. Kiedy twój partner zabiera cię na wyścig, pływanie z wielkimi białymi rekinami lub skoki spadochronowe – albo po prostu planujesz weekendowe wakacje – przypływ adrenaliny uświadamia ci, że to miłość.

Koziorożec: Są gotowi zaplanować wspólną przyszłość

Koziorożce mają wizję tego, jak chcą zobaczyć swoje życie i nie przestaną, dopóki nie stanie się rzeczywistością. Jesteś ambitny i dążysz do swoich celów z konkretnymi planami i działaniami. Jeśli chodzi o miłość, twój partner powinien coś zrobić, a nie przeszkadzać w twoim planie. Ale naprawdę otwierasz swoje serce, gdy twój partner pomaga urzeczywistnić twój cel, poruszając się nie równolegle, ale z tobą.

Wodnik: masz wspólne hobby

Wodnik jest bardzo inteligentny i na wszystko ma swoje zdanie. Jesteś również znany ze swoich wyjątkowych zainteresowań, a kiedy masz hobby, jesteś gotowy, aby nurkować tam z głową. Zdajesz sobie sprawę, że twoje serce zostało skradzione, gdy twój partner poświęca czas na poznanie twoich zainteresowań i dzielenie się z tobą hobby, czyniąc je powszechnym.

Ryby: spełniają Twoje marzenia

Ryby mogą godzinami marzyć o różnych rzeczach. I dlatego zakochujesz się po uszy w osobie, która wyciąga Cię ze świata marzeń, by zrobić coś w rzeczywistości. Jeśli zawsze chciałeś latać balonem lub marzyłeś o całowaniu się w strugach deszczu, oddasz swoje serce osobie, która spełni Twoje marzenia.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Jasnowidz Jackowski przekazuje ważne informacje "Coś przedostanie się do powietrza"

  2. Ania Wyszkoni nie przypomina już dawnej siebie. Internauci aż grzmią i pytają „Co Pani zrobiła ze swoją twarzą?”

  3. Afera jakich mało. Małgorzata Rozenek - Majdan nie dostała zaproszenia na ślub Miszczaka i Cieślak

  4. Magda Gessler miała wypadek.Restauratorka żyje, uratowała ją jedna rzecz

  5. Wstyd na całej linii. Internauci zażenowani kreacją Polki na wyborach Miss Supranational