Sezon wakacyjny dobiega już niestety końca. Każdy kto z początkiem września wraca do pracy po upragnionym urlopie z pewnością nie jest zbyt zadowolony.

Martyna Wojciechowska w poruszającym apelu - "Długo milczeliśmy"

Koniec beztroski i swobody oraz powrót do codziennych obowiązków nie nastraja zbyt pozytywnie. Warto jednak ostatnie dni sierpnia spędzić w dobrym humorze. Może horoskop wpłynie na miłą atmosferę?

Baran

Jeśli ostatnio ciężko nad czymś pracowałaś teraz będzie dobry czas zbierania gratulacji. Nie bądź przesadnie skromna, to Twój ciężko zdobyty sukces. Świętuj!

Byk

Przez swoje emocje i pochopne decyzje łatwo wpadasz w tarapaty. Musisz nieco się opanować. Przed Tobą czas trudnych decyzji postaraj się je przemyśleć.

Popularne wiadomości teraz

Chłopiec maszerował przed królewską strażą. To, co zrobił żołnierz, jest po prostu niewiarygodne

Wyjątkowa propozycja dla Edyty Górniak. Ten występ pozwoli jej wrócić do korzeni

Na granicy rzeczywistości: kobieta urodziła 3 dzieci w jeden dzień i różne lata

Eksperci pokazali, jak wyglądałaby dziś księżna Diana, gdyby żyła. Wciąż byłaby niezwykle piękna

Bliźnięta

Czas na zasłużony odpoczynek. Ostatnie dni ciężko pracowałaś i zapomniałaś o swoich potrzebach. Teraz czas dla Ciebie. Pozwól sobie na chwilę relaksu.

Rak

Przed Toba rozkwit zawodowych propozycji. Będzie to równowaga dla trudnej sytuacji w życiu prywatnym. Skup się na pracy, a uda Ci się przezwyciężyć trudny czas.

Lew

Ostatnie dni sierpnia to czas na zaplanowanie zmian w twoim życiu. Nie uciekniesz od tych decyzji. Wszystko na niebie i ziemi mówi, że uda Ci się, jeśli tylko wykażesz odrobinę inicjatywy.

Panna

To idealny czas na porządki - zarówno te domowe, jak i w relacjach z bliskimi. Przyznaj, że ostatnio kompletnie wszystko zaniedbałaś?

Waga

Czas uwierzyć w siebie. Rzadko słyszysz jak wiele jesteś warta i ile potrafisz osiągnąć? To dobry czas, aby pokazać swoje wszystkie atuty. Z pewnością zostanie to docenione.

Skorpion

Przed Tobą ważny rodzinny i zawodowy czas. Będziesz musiał wybierać i nie będzie to proste. Posłuchaj swojej intuicji i z pewnością wszystko ułoży się pomyślnie.

Strzelec

Odezwie się do Ciebie ktoś, kto kiedyś sporo dla Ciebie znaczył. Musisz posłuchać tego tłumaczenia. Nie zawsze wszystko co widzimy jest prawdą. Bądź ostrożna.

Koziorożec

Czas skupić się na swoim zdrowiu. Ostatnio zaniedbałaś parę ważnych spraw. Koniecznie musisz zrobić podstawowe wyniki i zadbać o sposób odżywiania.

Wodnik

Nie słuchaj złych doradców. Masz wokół siebie kogoś kto nieprzychylnie na Ciebie patrzy udając przyjaciela. Bądź rozsądna i nie dziel się wszystkimi tajemnicami.

Ryby

Przed Tobą dobry czas. Uda Ci się rozwiązać sporo problemów. Po wszystkich życiowych porządkach odwiedź starych przyjaciół. Czas zacieśnić więzi z bliskimi.

Czy to pozytywny horoskop dla Ciebie?

Dziękujemy, że przeczytałaś nasz materiał.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana