Powiedzmy po prostu: nie ma naukowych dowodów numerologii. Jest to jednak pradawna praktyka, która ma dziś wielu zwolenników. A próba dokonania osobistej prognozy na przyszłość to dobry sposób na spędzenie czasu. A co, jak to się spełni?

Cztery znaki zodiaku nie tolerują ograniczeń: kwarantanna jest dla nich prawdziwym testem

Aby sporządzić osobistą prognozę, wystarczy podać liczby daty urodzenia, uzyskując numer urodzin. Na przykład osoba urodzona 21 listopada 2019 r. będzie miała numer urodzenia 2 + 1 + 1 + 1 + 2 + 1 + 9 = 8. Zatem musisz wyprowadzić swój numer i przeanalizować go według kwadratu pitagorejskiego. Lub skorzystaj z gotowych wartości, które są tworzone przez naszych numerologów.

Jeśli Twój numer urodzenia to 1

Jednostka daje silne cechy przywódcze. Taka osoba ma wszelkie zadatki, aby zostać biznesmenem lub politykiem. Nie jest zdezorientowana w sytuacjach stresowych i stara się zakończyć każdą sprawę.

Popularne wiadomości teraz

Co mała Nena dostała w prezencie od ukochanej babci Magdy Gessler? To jest najbardziej praktyczny prezent

Ewa Farna w szczerym wyznaniu o odejściu męża "Jeżeli on jest szczęśliwszy to ja też będę szczęśliwa"

Kenza Zouiten to kobieta, która ma najprzystojniejszego męża na świecie. Tak uważają jej fanki

Kobiety o tych imionach są zbyt wymagające. Nie mają łatwo, by znaleźć sobie męża

Urodzony pod numerem 2

Chcesz iść na kompromis w każdej sytuacji, ale czasem sobie zaprzeczasz. Stwarza to pewne trudności, ale bardzo pomaga w pracy związanej z negocjacjami.

Urodzony pod numerem 3

Jesteś utalentowany, ale czasami powierzchowny. To jedyna rzecz, która przeszkadza ci w życiu, ale przy odpowiednim wsparciu innych i możesz odnieść sukces.

Urodzony pod numerem 4

Jesteś wytrwały i pracowity, ale niezbyt ambitny. To czasami uniemożliwia ci odniesienie sukcesu, więc naucz się wyznaczać globalne cele bez zadowalania się cyckiem w dłoni.

Urodzony pod numerem 5

Urodzeni podróżnicy i poszukiwacze przygód. Przyciąga ich wszystko, co nowe i nieznane, takim ludziom trudno jest usiedzieć w miejscu. Ale często stają się pionierami.

Urodzony pod numerem 6

Jesteś otwarty i przyjacielski, ale sumienny w realizacji swoich celów. To czasami sprawia, że ​​inni uważają cię za hipokrytę. To paradoksalne. Ale zawsze osiągasz swój cel.

Jak wyglądała Elżbieta II w młodości: pojawiły się rzadkie zdjęcia

Urodzony pod numerem 7

Masz niezwykłe zdolności twórcze, jesteś marzycielski i romantyczny. Jednocześnie możesz mieć wysokie umiejętności analityczne, co pozwala odnosić sukcesy w naukach ścisłych.

Urodzony pod numerem 8

Inspiruje Cię do pokonywania trudności, dobrego motywowania innych i wielkiego potencjału biznesowego. Każdy biznes, który założysz, jest skazany na zysk.

Urodzony pod numerem 9

Twoim powołaniem jest sztuka. I zdecydowanie warto zrobić sprawę ze swojego życia. Zdobędziesz uznanie i zarobisz dużo pieniędzy, bo wiesz jak właściwie zaprezentować swoją pracę publiczności.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana