# 1

„Numer jeden” - i tyle. To znak ludzi kreatywnych, oryginalnych i niezwykle niezależnych. Ich samowystarczalność ma dwie przeciwne strony: z jednej strony są pewnymi siebie jednostkami, które często dają przykład innym; z drugiej indywidualiści i egoiści, którzy nie są gotowi liczyć się z cudzym zdaniem. Często pełnią rolę liderów i inicjatorów - mają silnego ducha innowacyjności i determinację. Są dość ambitni i gotowi podjąć ryzyko, aby osiągnąć upragniony cel. Wśród cech negatywnych: impulsywność, pewność siebie i upór. Ze względu na naturalną powściągliwość bardzo trudno jest im pokazać pełnię i głębię swoich uczuć, nawet najbliższym.

Cztery znaki zodiaku nie tolerują ograniczeń: kwarantanna jest dla nich prawdziwym testem

# 2

Ta liczba rodzi osoby nadwrażliwe. Nie zignorują żadnej prośby nawet od nieznajomych. „Dwa” - symbol równowagi i silnego związku. Są to świetni partnerzy biznesowi, koledzy, przyjaciele i partnerzy życiowi. Historia miłosna jak bajka dotyczy ich związku. Często „dwójki” pełnią rolę mediatorów i arbitrów – to znakomici dyplomaci: szczerzy, uprzejmi, otwarci. I to jest święta liczba artystów i romantyków. Tacy ludzie dobrze pracują w zespole, ale jednocześnie nie wykazują inicjatywy i nie lubią być w centrum uwagi. Ich nadmierna nieśmiałość często staje się główną przeszkodą w ważnych zadaniach. Inną skrajnością wrażliwej natury jest skłonność do popadania w depresję.

Popularne wiadomości teraz

Monika Mrozowska rozstała się z ojcem najmłodszego syna. Jej słowa nie pozostawiają wątpliwości

Chłopiec maszerował przed królewską strażą. To, co zrobił żołnierz, jest po prostu niewiarygodne

Magda Boczarska pozuje w "stroju Ewy". Fani: " Bosko Pani tu wygląda"

Poprzednia żona Karola Strasburgera zmarła nagle w młodym wieku. Kim była i jak wyglądała?

# 3

„Trójka” - znak wyobraźni artystycznej, twórczej inteligencji, towarzyskości i współczucia. To symbol interakcji i neutralności. Trzeciego dnia rodzą się niestrudzeni optymiści, którzy wiedzą, jak być szczęśliwym i cieszyć się życiem. Charakteryzuje je stan wiecznej miłości. Posiadacze świetnego poczucia humoru. Obdarzony wspaniałą intuicją, która doskonale identyfikuje najważniejsze myśli i idee. Szczególnie uważnie należy wsłuchiwać się w opinię „trojki”. Podobnie jak w przypadku dwójek, ich wrażliwość czasami przechodzi w drugą skrajność – w chwilach smutku mają skłonność do depresji, przesady w drobnych problemach…

# 4

Odpowiedzialni, uczciwi, poważni, rzetelni ludzie, którzy nie boją się trudnych zadań i robią wszystko, aby je bezpiecznie rozwiązać. Ludzie z otoczenia czytają to szybko, nie jest przypadkiem, że prośby o pomoc są często kierowane do „czwórek” i nie pozostają niesłyszalne. Ludzie urodzeni w tym dniu mają znakomitą reputację biznesową. Dzięki własnej pracy są w stanie zarobić znaczne bogactwo. Wydaje się, że nie ma czegoś takiego, na co ich nie stać. Wiele „czwórek” skłania się ku naukom ścisłym. Ci ludzie są trzeźwi w stosunku do każdej porażki, postrzegając porażkę jako nieuniknioną część doświadczenia życiowego. Z własnych błędów potrafią wyciągnąć właściwe wnioski i w konsekwencji odnieść korzyści. Co więcej, wszelkie trudności i przeszkody na drodze tylko rozpalają ich podekscytowanie i zmuszają do osiągnięcia pożądanego za wszelką cenę bez szczędzenia wysiłku.

# 5

„Piątka” to symbol wolności w numerologii. A osoby urodzone pod tym numerem doskonale wiedzą, jak z niego korzystać i zutylizować zgodnie z jego przeznaczeniem. „5” - znak zapalonych podróżników i poszukiwaczy przygód. Bardzo sympatyczni, ciekawi i wszechstronni ludzie. To często cyfrowa etykieta dla geniuszy. Osoby urodzone piątego dnia mają skłonność do mistycyzmu. Przyciąga ich wszystko, co tajemnicze, dziwne, nieznane… Główną radą, jaką chcesz dać „piątkom”, jest zwolnienie tempa! Nie wyciągaj pochopnych wniosków z sytuacji i nie spiesz się. Twoja niecierpliwa natura i chęć podejmowania szybkich decyzji mogą zrobić z ciebie paskudny żart i sprawić, że będziesz nieszczęśliwy.

# 6

Jest znakiem miłości i zrozumienia, uczciwości i wierności, rodziny i przyjaźni. Osoby urodzone szóstego dnia mają bardzo silne poczucie odpowiedzialności, talenty artystyczne, pragnienie humanistyki. Są hojni, pomagają innym: rozsądna rada i często pieniądze. „Sześć” - świetni przyjaciele, którym można powierzyć najbardziej tajne sekrety. Ta liczba wiąże się jednak zarówno z zazdrością, jak i pozycją zapalonego właściciela. Są dość uparci, obsesyjni i podatni na pochlebstwa.

# 7

Znak mądrości i rozumu, który często dominuje nad uczuciami. To nie przypadek, że ludzie, którzy urodzili się w „szczęśliwej” siódmej (a zawsze mają szczęście!) uwielbiają czytać, są gotowi uczyć się cały czas czegoś nowego i łączyć swoje życie z aktywnością intelektualną. Mają duży potencjał w nauce i wynalazkach. Miłośnicy samotności, perfekcjoniści. Po negatywnej stronie „siódemki”: tajemniczość, pasja do kontrowersji, sarkazm, skłonność do izolacji, upór, drażliwość.

# 8
 
W numerologii jest symbolem władzy, mecenatu, zdolności wykonawczych i zarządzania. Osoby urodzone ósmego dnia miesiąca często znajdują swoje powołanie w polityce, stają się ekspertami w zakresie ładu korporacyjnego i czują się niezwykle komfortowo na pozycji siły (nawiasem mówiąc, znajduje to odzwierciedlenie w życiu intymnym). Są egocentryczni, godni pochwały i marzą o zdobyciu powszechnego uznania. „8” - liczba reprezentująca wysokie dochody i sukces materialny. Nie próbuj wywierać nacisku na litość „ósemek” i wzywać ich serc – wyrzuty sumienia są im obce. Cechy ze znakiem minus to nadmierna ambicja, okrucieństwo (nie okrucieństwo) wobec podwładnych i ogólnie niecierpliwość wobec ludzi. Duże pieniądze i zawrotne zarobki mogą zrujnować „ósemkę”.
 
# 9
 
Jeden z najbardziej sentymentalnych przedstawicieli miesiąca kalendarzowego. Oddani przyjaciele, romantyczni partnerzy życiowi, zainteresowani partnerzy biznesowi. Dziewięć ma dobrze rozwinięty talent pisarski - nie pozwól mu się zgubić. Jedną z jasnych cech jest hojność. Obchodzi go każdy, kto zna tych przedstawicieli. Łatwo jest wybaczyć obrazy i pozwolić sobie na niedociągnięcia innych. Odpowiedzialni pracownicy, którzy nigdy nie zawiodą w uruchomieniu nowego projektu. Jedyne, czego brakuje rozrzuconym „dziewiątkom”, to większa dbałość o własne finanse. Każda kwota pieniędzy znika z ich rąk w jednej chwili.
 
# 10
 
Jedna z najbardziej kontrowersyjnych liczb. Jest to połączenie dwóch świętych liczb, których znaczenie sprowadza się do wyrażenia: „Albo wszystko albo nic”. Osoby urodzone przed "10" są przyzwyczajone do działania prosto i bezpośrednio, unikają intryg, skomplikowanych zwrotów akcji i sprytnego planu, i zawsze wybierają najbardziej oczywistą i poprawną drogę. Mają czystą duszę i wielkie serce, są bardzo popularne wśród swoich znajomych i zawsze przyciągają uwagę innych. Wskazówka dotycząca „dziesiątek” - wizualizuj swoje cele i marzenia: musisz je przedstawić i szczegółowo rozważyć, aby mogły się spełnić.
 
# 11
 
Żadna inna liczba nie ma tak silnego komponentu duchowego jak liczba jedenasta. Od dzieciństwa wybierają dla siebie drogę wewnętrznego rozwoju i dobroczynności. Wartości materialne dotyczą ich przede wszystkim, przede wszystkim dbają o duszę. Tacy ludzie są świadomi potęgi słowa, dlatego dokładnie ważą wszystko, co mówią, i nigdy nie dają pobłażliwych rad i zaleceń. Ich zdanie rzeczywiście należy uważnie wysłuchać – możemy być pewni, że ocenili już wszystkie możliwe konsekwencje takiej decyzji. Ich wewnętrzne zmysły graniczą z psychiką.
 
# 12
 
Od numer jeden osób urodzonych 12 grudnia, wzięła silną wolę, pozytywne nastawienie do życia i energię. A tu z dwojga – wewnętrzna harmonia, równowaga sił, genialny talent organizacyjny i towarzyskość. Dwanaście to święta liczba dla całej ludzkości i tego faktu nie można odrzucić. Ponad tysiąc lat temu wybrano go do określenia pory dnia, podziału roku na miesiące i pomiaru długości (stopy = 12 cali). To nie przypadek, że ci przedstawiciele często mają specjalną misję – mogą zmieniać świat na lepsze.
 
# 13
 
Najbardziej kontrowersyjna liczba w numerologii, oznaczająca etap transformacji. Osoby urodzone trzynastego roku nie mogą pozostawić nikogo obojętnym. Nosiciele tego cyfrowego kodu całe życie dążą do perfekcji, w ich życiu nieustannie zachodzą zmiany: zarówno w życiu osobistym, jak i w pracy. Słowo „stabilność” wyraźnie nie pochodzi z ich leksykonu. Jedna z głównych wad jej przedstawicieli - nietolerancja innych. Po wielkiej kłótni rzadko dają drugą szansę, nawet jeśli druga osoba wyraźnie na to zasługuje. Ponadto są dość leniwe, co często uniemożliwia im osiągnięcie swoich celów.
 
# 14
 
Ta liczba należy do tych, którzy wierzą w absolutną wolność bez żadnych ograniczeń. Nawet nie próbuj ich w niczym ograniczać, znikną z twojego życia na zawsze. Wystarczająco zapalne - lepiej nie wpaść pod ich gorącą rękę, można zarobić. W przypływie wściekłości nie mają nad sobą żadnej kontroli, czego później żałują. Cechą charakterystyczną jest silne podniecenie seksualne, graniczące z pożądaniem. Bardzo trudno znaleźć bardziej namiętnych kochanków. Bardzo łatwo jest się zakochać, nawet będąc w stałym związku, zawsze trzymasz drugą osobę w zasięgu wzroku. Nośniki tego cyfrowego kodu często zawodzą – liczba ta wiąże się z utratą dóbr materialnych. Powinni szczególnie uważać na swoje finanse, a przede wszystkim powierzyć ich zarządzanie zaufanemu partnerowi, którego aura jest w stanie spłacić niekorzystne zdarzenia.

Jak wyglądała Elżbieta II w młodości: pojawiły się rzadkie zdjęcia

# 15

Pod tą liczbą rodzą się wynalazcy i marzyciele. Z natury mają wiele talentów: od technicznych po poetyckie, z których wiele można z powodzeniem wdrożyć w zawodzie. Często jednak brakuje im cierpliwości i wewnętrznej dyscypliny do rozwiązywania najtrudniejszych zadań. Wszelkie trudności i problemy są postrzegane jako zbyt bliskie sercu. Nie są jednak przyzwyczajeni do otwartego wyrażania swojego niezadowolenia, wolą milczeć. Są niezwykle wrażliwi i bardzo boleśnie reagują na najmniejszą krytykę. Przedstawiciele tego cyfrowego kodu mają wysoko rozwiniętą empatię – są znacznie bardziej wrażliwi na ból drugiego człowieka niż większość, trudno im zaakceptować sytuację ucisku słabych lub bezradnych.

# 16

Osobisty numer 16 mówi, że jego właścicielka jest głęboko myślącą osobą o analitycznym składzie, nic nie zdradza jej prawdziwych uczuć. Odpowiedzialny, uprzejmy, otwarty, hojny, tajemniczy i niezależny na swój sposób. Ma świetną intuicję. 200% odpowiedzialny i obowiązkowy. W młodości nie bał się przy każdej okazji wyrażać swojej opinii - otwarcie iz poczuciem własnej wartości, ale niestety często ma opinię wszechwiedzącego i początkującego. Z biegiem lat staje się silniejszy w sobie i staje się bardziej powściągliwy, zamknięty, ostrożny. Nie znosi powierzchowności: jeśli „16” zdecydowała się na nawiązanie związku – to znaczy, że jego uczucia są silne i poważne. To bardzo zmysłowy i lojalny partner.

# 17

Jak bardzo są odporne! To zdumiewające, jak silne dane fizyczne to sąsiedzi o wrażliwej duszy. Chcesz zdobyć ich serce? Okazuj szczerze swoją miłość i życzliwość - „17” nie toleruje fałszu i hipokryzji. Od dzieciństwa ich delikatna natura nie wytrzymuje krytyki. Bardzo trudno jest im zaakceptować odrzucenie. Słowo „nie” natychmiast sprawia, że ​​stają się źli, a nawet agresywni. Jeśli w coś wierzą, po prostu nie da się ich przekonać, że jest inaczej. Lubią zwracać większą uwagę na własną osobę. Często pełnią rolę muzy i źródła inspiracji dla kreatywnych ludzi.

# 18

Cyfrowy znak bojowników o sprawiedliwość. Tacy ludzie są gotowi do końca bronić nie tylko własnych interesów, ale także praw swoich przyjaciół i współpracowników. Są jednak dość konserwatywni - w każdym razie polegają wyłącznie na osobistym doświadczeniu i wiedzy, rzadko słuchając opinii innych. „18” - liczba urodzonych arystokratów. Będą bardzo cierpieć, a nawet mogą popaść w depresję, jeśli z jakiegoś powodu splamią swoją reputację i zrobią wszystko, co możliwe, aby ją przywrócić. Ci ludzie są bardzo zaniepokojeni własnym wyglądem i tym, jak atrakcyjnie widzą innych. Rzadko wpadają w dziwne sytuacje, ponieważ są przyzwyczajeni do bardzo ostrożnego działania. W związkach miłosnych ponad wszystko stawia się wzajemny szacunek. Często takie osoby mają głęboki emocjonalny związek ze swoimi matkami.

# 19

„Co zasiejesz, zbierzesz”. Przysłowie, które najlepiej symbolizuje drogę ludzi urodzonych 19. roku. Ich scenariusz życiowy przypomina królestwo luster. Muszą być bardzo uważni na to, co mówią i robią. Każdy popełniony czyn (szlachetny lub podły) nigdy nie pozostaje dla nich niezauważony - los nieustannie odbija wszystko i obraca się stokrotnie. Często płacą za błędy przeszłości. Osoby energiczne, pragmatyczne i zdeterminowane. Wolą stabilność: w rodzinie iw zawodzie, bardzo rzadko wyrywają się ze swoich miejsc. Materialiści do mózgu i kości – dla nich cenne jest tylko to, czego można dotknąć rękoma. Oceniają sukces w każdej firmie tylko w kategoriach pieniężnych.

# 20

Kategorycznie nie tolerują samotności – im więcej osób wokół nich, tym lepiej. Znakomici prelegenci i lojalni przyjaciele, świetnie pracują w zespole, chętnie biorą czynny udział w wydarzeniach publicznych. Uwielbiam głośne biesiady, koncerty… Gościnni, przyjaźni, przedsiębiorczy. Romans. Kochają muzykę i taniec, mają ogromny potencjał twórczy. Tacy ludzie nazywani są "ulubieńcami losu" - wiele ich życzeń spełnia się machając magiczną różdżką. Imponujący, ale jednocześnie często narzekający na swoje życie, niezadowolony ze swoich osiągnięć. Łatwo ulegać wpływom innych.

# 21

Ci, których urodziny przypadają 21-go, to miłośnicy życia, których wciąż trzeba znaleźć. Każdego dnia są gotowi dziękować losowi za każdy dzień swojego istnienia. Często pochodzą z zamożnej rodziny. Fakt, że 21-go dnia przypada przesilenie dwa razy w roku, symbolizuje ich prozaiczny charakter. Mają obsesję na punkcie pieniędzy, co wyraźnie ich kocha. Są znakomitymi ekonomistami, bankierami, finansistami. Należy im powierzyć pełne zarządzanie budżetem rodzinnym. Przywiązują dużą wagę do swojego statusu w społeczeństwie i pozycji partnera. Są cyniczne i ironiczne. Kolejną słabością jest seks, na punkcie którego mają dosłownie obsesję. Wiedzą, jak oddzielić uczucia od zwierzęcego pociągu, więc jeśli zdradzają swoich bliskich, robią to tylko z nakazu instynktu, nadmiernego pobudzenia i po prostu dla złagodzenia stresu.

# 22

Dwadzieścia dwa to znak wykształcenia. Ci, którzy urodzili się pod tym numerem, uwielbiają uczyć innych i dobrze radzą sobie z tym zadaniem. Dla nich tworzona jest praca dydaktyczna i wykładowa. "22" - prawdziwi uczeni, których szerokiego spojrzenia można jedynie pozazdrościć. Mają misję natury odkrywania i wyjaśniania innym najbardziej złożonych procesów zachodzących zarówno na ziemi, jak i poza nią. Stąd na przykład tęsknota za przestrzenią. Nie boją się brać odpowiedzialności – zarówno za wypowiedziane słowa, jak i za dokonane czyny. Takich ludzi należy chwalić i komplementować. Osoba, której tę liczbę określa los, jest triumfatorem. Jednak odnosi sukcesy w życiu nie przez przypadek, ale dzięki ciężkiej pracy. Wśród osób urodzonych 22 grudnia jest wielu filantropów i filantropów.

# 23

Tajemnicza liczba 23 kryje w sobie pasję do przygody i nieustannego ruchu naprzód. Osoby urodzone pod tym numerem są odważne, zwinne, zdeterminowane, impulsywne, towarzyskie i zmienne. Mają ogromny potencjał w biznesie, pracują w sektorze finansowym i innowacjach. Ich talenty są jednak wielowymiarowe i dzięki wysokiej inteligencji, kreatywności i progresywnym pomysłom można je realizować w niemal każdym zawodzie. Są pełni optymizmu, entuzjazmu i ciekawości. Najważniejsza w życiu jest dla nich wolność, nie lubią nikomu donosić. Miej ogromną wagę dla płci przeciwnej, zmysłowych partnerów seksualnych. Są jak magnes, który przyciąga trudne sytuacje i problemy. Dlatego ich życia nie można nazwać prostym.

# 24

Jest symbolem bezpieczeństwa i lojalności. Nie ma bardziej uważnego i ostrożnego przedstawiciela miesiąca kalendarzowego. Przed podjęciem decyzji o minimalnym kroku lub działaniu szczegółowo rozważą wszystkie za i przeciw, ocenią możliwe konsekwencje i dopiero wtedy podejmą decyzję. Wpadanie w te wszystkie trudności najwyraźniej nie dotyczy ich. Jedzenie zajmuje w ich życiu szczególne miejsce. Co więcej, przejawia się to w różnych aspektach: mogą otworzyć własną restaurację lub zasłynąć jako pomysłowi szefowie kuchni. O ich wzorowej dyscyplinie można tworzyć legendy.

# 25

Życiem tych ludzi rządzi intuicja, granicząc z paranormalnymi zdolnościami i przepowiedniami. Mają rodzaj mistycyzmu. To niezwykle wrażliwi ludzie, których opinii w żadnym wypadku nie można zignorować. Jeśli taka osoba w ostatniej chwili zdecyduje się zmienić swoją decyzję, bo „coś złego poczuła” – nie odpisuj tego, a raczej posłuchaj bez wyjaśniania przyczyn. Nie ogranicza się do jednej intuicyjnej umiejętności. W sumie dwa i pięć podaj siedem, co jest symbolem inteligencji. Nie jest w ich zasadach popełnianie lekkomyślnych czynów.

# 26

W sumie dwa i sześć daje osiem, z których dwie zamknięte sfery tworzą znak nieskończoności. To symbol nierozłączności. To są najbardziej lojalni przyjaciele i żony. Ludzie, w których kod życiowy jest „szyty”, wcielają się w rolę patronów - do tego mają wszystkie początkowe dane: silną wolę, potężną energię, talent przywódcy, wrażliwość. Wśród negatywnych aspektów: próżność, pragnienie nieograniczonej władzy i chęć „podniesienia” innych. Tacy ludzie uwielbiają porządek, czystość i piękno panują w ich domu.

# 27

W numerologii ta liczba opiera się na mocy uzdrawiania. Jej przedstawiciele odnajdują swoje powołanie w dziedzinie medycyny i ochrony zdrowia. Są doskonałymi uzdrowicielami, często - zwolennikami terapii alternatywnej. Właściciele "27" są intuicyjni, emocjonalni, zdolni do głębokiego współczucia, nie trzeba ich uczyć współczucia - troszczą się o innych, czują każdą komórkę duszy. Nigdy nie rozpaczają, uczą się z życia i mogą łatwo zacząć od nowa po porażce. Skłonny do silnych wahań nastroju, niecierpliwy, pewny siebie.

# 28

Liczba, która symbolizuje prawo. Osoby, których urodziny przypadają 28. roku życia, mają wysoki stopień odpowiedzialności. Zawsze zachęcają wszystkich do porządkowania i przestrzegania określonych zasad. Bycie doskonałym sędzią lub praca w dziedzinie orzecznictwa jest napisane w swoim rodzaju. Drugą skrajnością jest to, że nigdy nie przyznają się do winy na własną rękę i mają skłonność do ciągłych oskarżeń przeciwko innym. Tak potężny charakter łagodzi „dwójka”, która obdarza ich twórczą wyobraźnią i bogatą wyobraźnią.

# 29

Liczba o ogromnym potencjale emocjonalnym. Często popadają w skrajności (dziś – kocham, jutro – nienawidzę). Faktem jest, że liczby w ich składzie znajdują się na przeciwnych końcach. Pierwszy czyni z nich rozjemców i dyplomatów, drugi czyni z nich charyzmatycznych poszukiwaczy przygód. Mają szczęście w życiu z pieniędzmi - przychodzą do nich dość łatwo: dobrze zarabiają, wygrywają na loterii. Ale muszą ciężko pracować nad swoim życiem osobistym, nieustannie zakochują się w „niewłaściwych ludziach” i często cierpią z powodu poczucia niepewności obok swojego partnera.

# 30
 
„Trzydzieści” - znak biznesu, niezależnych i silnej woli ludzi. Mają fantastyczną pamięć, doskonale potrafią się skoncentrować, „odcinając się” od otoczenia. Możliwości ich inteligencji są ogromne, a wgląd i szybkość umysłu pomagają radzić sobie w najtrudniejszych sytuacjach. Ich życie jest pełne wydarzeń, przy nich nie będziesz się nudzić. Jeśli chcesz bezstronnej oceny tego, co się dzieje - poproś o radę osobę urodzoną 30 lat. Nie będą się wstydzić powiedzieć całej prawdy osobiście i pomóc rozsądną radą.
 
# 31
 
Znak celowych i niezależnych ludzi. Nie tracą żadnej szansy, jaką daje im życie. We wszystkim, co robią, można doszukać się szczególnego indywidualnego charakteru pisma i kreatywnego podejścia. Każda firma, którą podejmą, zostanie doprowadzona do perfekcji. Ta właściwość pomaga im zdobyć wysoką pozycję w społeczeństwie. Znakomici organizatorzy najśmielszych projektów. Nie lubią podążać utwardzonymi ścieżkami, ale zawsze szukają nowych dróg i kierunków. Doceń stabilność i lojalność. Nie próbuj ich oszukiwać - na zawsze stracisz ich zaufanie.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com


Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana