Co więcej, ważny jest tylko kolor tęczówki i kształt powiek, ale także wyraz samego spojrzenia, co się w nim kryje. Spójrz na test, aby dowiedzieć się, co tak naprawdę kryją nas oczy.

Symbol, do którego przyciąga twoja Dusza, wskaże ci drogę do dobrobytu

Co oznacza wybrane oko:

Oko 1: Trwałość

Oznacza to, że jesteś mocno na nogach, niezależny, a ktoś może nawet powiedzieć o tobie, że jesteś wyrachowany i niepotrzebnie zimnokrwisty. Twoja intuicja rzadko się myli, więc niewielu odważy się rzucić wyzwanie tobie i twoim przekonaniom. W oczach innych jesteście tajemniczy i atrakcyjni - ale to też budzi lęk niektórych z was.

Popularne wiadomości teraz

5 przykładów na to, jak kompetentny makijaż oczu może radykalnie zmienić wygląd (FOTO)

Katarzyna Dowbor pokazała w sieci zdjęcie z mamą. Seniorka jest w świetnej kondycji

Po rozwodzie Doda nie zaznała długo spokoju. Wokalistka usłyszała zarzuty. Dodzie grozi 5 lat pozbawienia wolności

Pieniądze spadną z nieba: 4 znaki zodiaku będą mieć wielkie szczęście w finansach w nowym 2022 roku

Oko 2: Mowa

Ze swoim lakonizmem wolisz nie mówić, ale obserwować. Jesteś wykształcony, twoja pisownia i mowa są poprawne, a wszystko to dzięki wrodzonej elokwencji. W działaniach ludzi wolisz widzieć tylko dobro. Masz ciekawość i zainteresowanie otaczającym Cię światem.

Oko 3: Ekspozycja

Najważniejszą rzeczą dla ciebie w każdej walce jest zwycięstwo. Aby osiągnąć cel, nie będziesz szczędził wysiłków i wyraźnie wiesz, czego chcesz od życia. A samo życie często jest dla ciebie grą i możesz w nim wygrać za wszelką cenę, ponieważ najważniejszy jest wynik!

Wrzesień 2021 będzie czasem sukcesu sześciu znaków zodiaku: we wszystkim będą mieli szczęście

Oko 4: Zapał

Między Tobą a otaczającym Cię światem panuje harmonia i pokój, ale jednocześnie wszystko, co dla Ciebie nowe, jest dla Ciebie powodem do zapału i podziwu. Niepewność cię nie przestraszy, poradzisz sobie z nią. W twoich cechach osobistych we wszystkim panuje wolność, spokój i pozytywność.

Oko 4: Zapał Między Tobą a otaczającym Cię światem panuje harmonia i pokój, ale jednocześnie wszystko, co dla Ciebie nowe, jest dla Ciebie powodem do zapału i podziwu. Niepewność cię nie przestraszy, poradzisz sobie z nią. W twoich cechach osobistych we wszystkim panuje wolność, spokój i pozytywność.

Oko 5: Czułość

Jesteś miłą i wrażliwą osobą, uczuciową naturą. I nawet jeśli komuś wydajesz się słaby i bezbronny, w rzeczywistości nie widzi on całej twojej siły. A twoja troska ogrzeje twoich bliskich i wszystkich wokół ciebie. A nawet zwierzęta, mieszkanie i przyroda.

Oko 6: Ekstrawagancja

Jesteś pełen kreatywności, która zaskoczy innych oryginalnością i pomysłowością. Zawsze znajdziesz nieoczekiwane wyjście z najtrudniejszej sytuacji. A wszystko dlatego, że masz niestandardowe podejście do życia.

Oko 7: Senność

Jesteś romantykiem i trochę idealistą. Często odwiedzasz świat marzeń, preferując je od rzeczywistości, dlatego często żyjesz we własnym zamkniętym fikcyjnym świecie, w którym zawsze jest jasno, słonecznie, dobrze i wszyscy się kochają.

Oko 8: Czułość

Jesteś osobą pozytywną i optymistyczną, pomimo maski dumy, którą nosisz. Traktujesz ludzi ogólnie ciepło, a oni sami czują się z tobą komfortowo. Jako przyjaciel jesteś opiekuńczy i czuły pod każdym względem. I chociaż masz zaplanowaną każdą minutę, znajdziesz czas dla swojej rodziny i bliskich i udekorujesz każde wakacje swoją obecnością.

Oko 9: Depresja

Wydaje ci się, że w tej chwili nie ma z tobą nic gorszego niż jest, że po prostu nie może się to wydarzyć. Dalej, jak mówią, nie ma nigdzie!. Jesteś zdenerwowany, zasmucony i przygnębiony. Są zamknięte i nie chcą dzielić się z nikim swoimi problemami.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana