Koziorożec

Czeka Cię stresujący okres, który może dać Ci się we znaki. Spodziewaj się stanów lękowych i znaczego obniżenia nastroju. Na szczęście pod koniec miesiąca Twoje samopoczucie znacznie się zmieni, gdy spotkasz się z dawno niewidzianą osobą. Czyżby romans sprzed lat odrodził się na nowo? 

Ryby

We wrześniu czeka Cię wymarzony odpoczynek. Będziesz mogła oddać się naturze. Wreszcie też zobaczysz pewne miejsce, o którym długo marzyłaś. Twój partner szykuje dla Ciebie niezwykłą niespodziankę, za którą będziesz mu bardzo wdzięczna. Uważaj jednak na swoje zdrowie i unikaj fizycznego przemęczania się.

Wodnik

Czy myślałaś nad zmianą pracy? Jesteś wyczerpana i wciąż zestresowana, a to źle wpływa na Ciebie i Twój związek. Porzuć na bok finanse i skup się na swoim zdrowiu psychicznym. Gwiazdy będą Ci sprzyjać we wrześniu, więc to dobry czas na zmiany. Jednak nic nie zrobi się samo, musisz wykonać ten pierwszy krok.

Baran

Wrzesień będzie dla Ciebie miesiącem pełnym szczęścia i powodzenia. Wszystko czego się dotkniesz, okaże się sukcesem. W pracy czekają Cię proste zadania i zbieranie pochwał, a w miłości ten miesiąc obfitować będzie w upojne noce. Wrzesień okaże się dla Ciebie także idealnym miesiącem do rozpoczęcia aktywności fizycznej.

Po 19 latach wspólnego życia, mąż odkrył tajemnicę żony. Nie mógł jej tego wybaczyć

Popularne wiadomości teraz

Chłopiec maszerował przed królewską strażą. To, co zrobił żołnierz, jest po prostu niewiarygodne

Na granicy rzeczywistości: kobieta urodziła 3 dzieci w jeden dzień i różne lata

Kobieta urodziła niezwykłe trojaczki. To pierwszy raz w praktyce medycznej. Zdjęcia

Poprzednia żona Karola Strasburgera zmarła nagle w młodym wieku. Kim była i jak wyglądała?

Byk

We wrześniu polepszy się Twoja pewność siebie. Wreszcie poczujesz zadowolenie ze swojego wyglądu i tego, co w życiu osiągnęłaś. Nie dasz się sobą pomiatać, oj nie! Bedziesz w tym miesiącu zdeterminowana, by osiągnąć wymarzony cel. W Twoim życiu pojawi się też ciekawa oferta pracy. Powinnaś ją rozważyć.

Bliźnięta

Ten miesiąc w Twoim przypadku będzie obfitował w emocje - smutek, rozczarowanie, ale też szczęście i satysfakcję. Dużo się będzie działo, a Ty poczujesz się zdezorientowana tą sytuacją. Uważaj, będziesz bardzo drażliwa, więc lepiej nie podejmuj w tym miesiącu bardzo poważnych decyzji.

Rak

Rak we wrześniu będzie szczytował w pracy. Dawno już nie czułaś się tak, jak poczujesz się w tym miesiącu. Nagle Twoja głowa będzie pełna pomysłów, będziesz pracowita i asertywna. Nawet obudzą się w Tobie zdolności przywódcze. Ludzie będą widzieć w Tobie autorytet. Może czas na awans?

Lew

We wrześniu rozbudzi się w Tobie pragnienie materialnych przyjemności, co może spowodować problemy finansowe. Na szczęście nie będzie trwać to długo, bowiem pod koniec miesiąca czeka Cię nagły przypływ gotówki. W miłości natomiast dawno nie miałaś tak dobrego okresu, jaki czeka Cię teraz. Czyżbyś szykowała się na wakacje?

Perfekcjonistka, flirciara czy gaduła? Miesiąc Twojego urodzenia zdradza Twoją dominującą cechę

Panna

Czeka Cię spokojny i trochę nudny miesiąc. Skupisz się na praktycznych obowiązkach, a Twoimi jedynymi rozrywkami będą seriale i filmy. Natomiast Twój portfel Ci za to podziękuje, bo wreszcie zaoszczędzisz nieco pieniędzy. Polepszy się także Twoje zdrowie, bo w końcu znajdziesz czas na zdrowe odżywianie i ćwiczenia.

Test na osobowość. Wybierz liść paproci, a dowiesz się prawdy na swój temat

Waga

Ten miesiąc będzie obfitował w wyjazdy, spotkania towarzyskie i spontaniczne wypady. Dużo się będzie działo, ale będziesz zadowolona, bowiem lubisz, gdy Twoje życie wypełnione jest atrakcjami. Jednak możliwe, że z tego powodu za dużo wydasz i czeka Cię debet na koncie. Pod koniec września możesz oczekiwać też gorącego romansu. 

Skorpion

We wrześniu czeka Cię upragniony urlop. Będziesz mieć trochę czasu na zastanowienie się nad ważnymi kwestiami w Twoim życiu. Ostatnio sporo się działo i musisz trochę złapać oddech, aby nad tym zapanować. Pomyśl nad tym, na czym Ci w życiu zależy, czekają Cię bowiem bardzo trudne życiowe decyzje do podjęcia.

Strzelec

Wrzesień przyniesie harmonię w Twoim życiu miłosnym. Z partnerem już dawno nie przeżywałaś tak romantycznych chwil. Może to idealna chwila na staranie się o dziecko? Także kwestie finansowe nie będą dla Ciebie problemem, bo czeka Cię premia. Wszystko będzie szło po Twojej myśli. Gdyby tylko każdy miesiąc tak wyglądał...

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana