Na początku września Wenus przechodzi w znak Wagi, co kojarzy się przede wszystkim z lekkością, a nawet odrobiną frywolności w miłosnej sferze życia.

Trzy znaki zodiaku o najsilniejszej intuicji: ich szósty zmysł potrafi zaskoczyć

Ale tak nie jest, Waga rozdziela partnera po partnerze tylko wtedy, gdy nie doświadczają prawdziwych uczuć. Gdy tylko się zakochują, robią wszystko, aby druga połowa czuła się komfortowo. Wenus to planeta miłości i przyjemności.

Podczas gdy jest pod wpływem Wagi, kilku przedstawicieli kręgu zodiakalnego będzie miało możliwość natychmiastowego ustanowienia życia osobistego.

Waga

Popularne wiadomości teraz

Kiedy twój taniec jest lepszy niż wszystkie inne. Dziecko zaskoczyło wszystkich na lekcji tańca

Marta Manowska chwali się partnerem "Myślę, że to ten jedyny"

„Poznaliśmy się w szpitalu położniczym”: ta para urodziła się w jeden dzień, miesiąc, rok i w jednym szpitalu

Genów nie da się oszukać: księżniczka Charlotte jest kopią siostrzenicy księżnej Diany

Oczywiście przedstawiciele tej konstelacji przede wszystkim odczują wsparcie Wenus. Samotna Waga odczuje przypływ zaufania do swoich możliwości, będzie promieniować seksualnością, przyciągając płeć przeciwną. Waga będzie miała niesamowitą ilość intryg i romansów, szczególnie w pracy, ale bądź ostrożny, twój namiętny romans może stać się przedmiotem plotek w zespole. Ci, którzy są już w związku małżeńskim, zrozumieją, że ostatnio poświęcili dużo czasu na pracę i jeśli nie zmienią partnera, mogą zostać, jak mówią.

Byk

Ale ludzie tej konstelacji nie są przyzwyczajeni do marnowania czasu na drobiazgi, nie marnują energii na przelotne romanse. Byk jest zawsze dla rodziny i prawdziwych uczuć. Jeśli wśród was są ludzie z tej konstelacji, którzy od dawna chcieli znaleźć tę samą osobę, to we wrześniu będzie mnóstwo okazji, aby poznać swoje przeznaczenie. Ale otoczeni przedstawiciele tego znaku będą mogli uniknąć nieporozumień z partnerem, ich związek osiągnie nowy poziom, teraz nie będzie miejsca na zazdrość i głupie czepianie się dziur. 

Pięć znaków zodiaku czeka na poważne problemy we wrześniu, ale jest szansa na uniknięcie kłopotów

Bliźnięta

Przedstawiciele tego znaku w okresie, gdy Wenus jest w znaku Wagi, będą szczególnie zakochani.

Bliźnięta będą chciały spróbować lekkości i czułości, a także namiętnych romansów w pracy. Ale pamiętaj, twoim głównym celem jest poszukiwanie prawdziwej miłości, o tym piszą w książkach.

We wrześniu będziesz miał okazję spotkać się z tym i znaleźć czyste szczęście, najważniejsze jest, aby dłużej być w centrum uwagi. Te Bliźnięta, które są już w związku małżeńskim, mogą się zrelaksować, Twój partner przygotował dla Ciebie wiele niespodzianek. Pamiętaj, to przypadkiem nie jest rocznica?

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Jasnowidz Jackowski przekazuje ważne informacje "Coś przedostanie się do powietrza"

  2. Ania Wyszkoni nie przypomina już dawnej siebie. Internauci aż grzmią i pytają „Co Pani zrobiła ze swoją twarzą?”

  3. Afera jakich mało. Małgorzata Rozenek - Majdan nie dostała zaproszenia na ślub Miszczaka i Cieślak

  4. Magda Gessler miała wypadek.Restauratorka żyje, uratowała ją jedna rzecz

  5. Wstyd na całej linii. Internauci zażenowani kreacją Polki na wyborach Miss Supranational