KOZIOROŻEC

Jesteś osobą, która się stara i której zależy. Gdy zrobisz jakiś krok, jest on przemyślany. Nie poddajesz się łatwo, jesteś ambitna i zorganizowana. Zawsze masz "głowę na karku", przez co ludzie w Twoim otoczeniu czują się bezpiecznie.

WODNIK

Wierzysz w siebie i swoje umiejętności. Jesteś pewna siebie, ale nie zuchwała. Umiesz wykorzystać swoje mocne strony w dobry sposób. Nie dasz sobie "w kaszę dmuchać". Równocześnie jesteś przebojowa i lubisz dobrze się bawić, przez co nie da się z Tobą nudzić.

RYBY

Jesteś dobrym człowiekiem. Masz w sobie dobro i wrażliwość. Nie jesteś osobą, która idzie "po trupach do celu". To, w jaki sposób jesteś autentyczna i przyjazna sprawia, że ludzie od razu przekonują się do Ciebie przy pierwszym spotkaniu.

BARAN

Twoją mocną stroną jest szczerość i uczciwość. Nie chowasz urazy, od razu lubisz rozwiązywać dręczące cię sprawy. Nie jesteś z tych, która lubi tzw. ciche dni. Mówisz od razu, co Ci leży na sercu i ludzie to doceniają.

BYK

Życie często rzuca Ci kłody pod nogi, a Ty mimo tego walczysz, nie poddajesz się i przez zaciśnięte zęby walczysz o swoje. Jesteś uparta i nieugięta, i ludzie doceniają tą wolę walki. Jesteś zdolna do wielu rzeczy i decyzji, na które inni by się nie zdecydowali. Bierzesz z życia garściami.

Popularne wiadomości teraz

Co mała Nena dostała w prezencie od ukochanej babci Magdy Gessler? To jest najbardziej praktyczny prezent

Marta Manowska i Rafał Brzozowski są parą? Nie ma wątpliwości

Wybierz z obrazka jednego mężczyznę, a przekonasz się jaki jest twój typ faceta. Możesz się zdziwić

Kenza Zouiten to kobieta, która ma najprzystojniejszego męża na świecie. Tak uważają jej fanki

Ta wrześniowa data będzie sprzyjać wszystkim znakom zodiaku. Przygotuj się na ten wyjątkowy dzień

BLIŹNIĘTA

Ludzie lubią twoje towarzystwo. Jesteś rozmowna, a jednocześnie potrafisz słuchać. Zachęcasz do rozmowy, potrafisz dyskutować. Masz dobrą energię, zawszę chętnie podzielisz się radą, nie oceniasz zbyt pochopnie. Zawsze dajesz drugą szansę. Jesteś dobrą duszą, a ludzie to czują.

RAK

Jesteś zdecydowana i ambitna. Nie obchodzą Cię półśrodki. Jeśli w coś się angażujesz, robisz to na całego. Tak jest też w kwestii miłości. Jeśli kochasz, to całym sercem. Jesteś także bardzo charyzmatyczna i dobrze dbasz o rodzinę.

LEW

Jesteś optymistycznie nastawiona do życia. Zawsze we wszystkim szukasz dobrych stron i pozytywów. Tak też jest z ludźmi. Nikogo nie skreślasz, zanim dobrze go nie poznasz. Można Ci ufać, jesteś bardzo dobrą przyjaciółką. Gdy ktoś potrzebuje pomocy, zawsze znajdzie ją u Ciebie. Świetnie radzisz sobie z flirtem.

PANNA

Bywasz krytyczna w stosunku do innych, ale nie jesteś niemiła. Po prostu cenisz sobie szczerość i autentyczność. Nie chowasz urazy. Jesteś też ciekawa świata i nie chcesz żyć jak przeciętny człowiek. Lubisz wszystko robić po swojemu.

WAGA

Ludzie uwielbiają Twoją spokojną naturę i nastawienie zen. Zawsze dążysz do tego, aby zażegnać konflikt wśród najbliższych i jesteś świetną negocjatorką. Masz ogromne poczucie sprawiedliwości i zawsze staniesz w obronie tego, w co wierzysz. Cechuje Cię też spory dystans do siebie.

Jacy są ludzie urodzeni we wrześniu? Oto szczegóły na temat ich charakteru

SKORPION

Na zewnątrz możesz wydawać się bardzo tajemnicza i skryta, ale masz ogromne serce, dzięki któremu ludzie się w Tobie zakochują. Jesteś absolutnie lojalna w stosunku do przyjaciół. Zawsze stoisz po stronie słabszych i nie odmawiasz pomocy. Mężczyźni cenią też Twoją zmysłowość.

STRZELEC

Nie boisz się stawiać czoła trudnym sytuacjom, nawet jeśli wymaga to od ciebie stawania twarzą w twarz z bolesnymi emocjami. Jesteś niezwykle opiekuńcza i troskliwa w stosunku do najbliższych osób. Twoja siła jest imponująca. Nigdy się nie poddajesz i zawsze starasz się znaleźć coś pozytywnego w pozornie tragicznych sytuacjach.
 
Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana