Imiona dla chłopców:

Edmund

To rzadkie imię z języka angielskiego i oznacza "zapewniający opiekę" lub "ten, który broni dobra". Dawniej nazywano tak królów i dobrze urodzonych chłopców, dlatego uważa się, że to idealne imię, które zapewni życie w uznaniu, dobrobycie i prawdopodobnie da dobrą posadę w pracy.

Jerzy

Imię to pochodzi od greckiego słowa "georgios", które znaczy "pracownik ziemny", "rolnik". I choć mogłoby się wydawawać, że to wcale nie jest dobra wróżba dla dziecka, jest wręcz odwrotnie. Z badań sieci kasyn Grosvenor Casinos wynika, że aż 37,3% osób, które mają na imię Jerzy, osiągnęło sukces. Imię to zwiastuje mądrość życiową i podejmowanie rozsądnych decyzji.

Twój znak zodiaku zdradza, dlaczego podobasz się innym. Dzięki temu, ludzie się w Tobie zakochują

Ryszard

Imię to znaczy "ten, który jest potężny i bogaty". Nic więc dziwnego, że w powyższym rankingu, imię to znalazło się również wysoko. Ryszardowie są stworzeni do osiągania sukcesów w łatwy sposób. Łątwo nawiązują kontakt z innymi ludźmi i jest lubiany.

Aleksander 

Podobną pozycję co Ryszard, zajął także Aleksander. Imię to pochodzi z języka greckiego i oznacza "osobę, która troszczy się o innych i broni ich". Imię to nie dość, że zwiastuje genialną przyszłość to jeszcze daje gwarancję, że mężczyzna, mający takie imię, będzie dobrym cżłowiekiem.

Popularne wiadomości teraz

Henryk Gołębiewski nie boi się pracy. Oprócz aktorstwa pracuje fizycznie

Magda Boczarska pozuje w "stroju Ewy". Fani: " Bosko Pani tu wygląda"

Kobieta urodziła niezwykłe trojaczki. To pierwszy raz w praktyce medycznej. Zdjęcia

Poprzednia żona Karola Strasburgera zmarła nagle w młodym wieku. Kim była i jak wyglądała?

Kobieta twierdzi, że nie spała od 40 lat. Powód? Lekarze wykryli u niej rzadką przypadłość

Imiona dla dziewczynek:

Beata

Jest to imię pochodzenia łacińskiego. Wywodzi się od słowa "beatus", które oznacza "błogosławiony, szczęśliwy". W znaczeniu imienia została zawarta dobra wróżba, by osobie, która je nosi, powodziło się w życiu. Tak jest faktycznie, Beaty przy małym wysiłku, osiągają bardzo wiele.

Edyta 

Imię wywodzące się z języka starogermańskiego. Jest złożone z imion "ead" (pomyślność) i "gyth" (walka). Oznacza ono "tę, która walczy o dobrobyt, bogactwo". I choć uważa się, że w porównaniu do Beay, Edyta musi się postarać o szczęście, to jej wysiłki zostają nagrodzone. Innymi słowy - szczęście jej dopisuje.

Ludzie mówią o niej „najpiękniejsza twarz na świecie”. Ta nastolatka podbija świat mody

Faustyna

Najbardziej znaną przedstawicielką tego imienia jest obecnie św. Faustyna. Jednak niewiele osób wie, jak wielkie bogactwo skrywa w sobie znaczenie tego imienia. Pochodzi ono bowiem od łacińskiego słowa „faustus” (błogi, pomyślny), może także oznaczać „być przychylnym”. Faustyna ma bowiem niewiarygodną intuicję do ludzi, pracy czy projektów, dzięki czemu podejmuje dobre decyzje.

Olga

To wschodniosłowiańskie imię, które ma korzenie skandynawskie. Niektórzy nie wiedzą, że Olga jest polskim odpowiednikiem ruskiego imienia Helga. Imię to pochodzi od słowa "heil", które oznacza "cieszący się pomyślnością, szczęśliwy". Olgi są też zazwyczaj bardzo inteligentne, a to, w połączeniu z pomyślnością, sprawia że trudno szukać większęj szczęściary, niż one.

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana