W chińskim horoskopie każdy rok ma swojego patrona.

Stało się znane, co królowa Elżbieta nosiła w swojej torbie w dniu pożegnania z mężem, księciem Filipem

2022 będzie rokiem Czarnego Tygrysa Wody. To szlachetny i sprawiedliwy, ale bardzo porywczy znak zodiaku. Żywioł wody sprawia, że ​​ten rok sprzyja twórczym poszukiwaniom.

Astrologowie twierdzą, że rok 2022 nie będzie odmierzony i spokojny. Wiele osób popełnia błędy, a skala ich konsekwencji będzie różna w zależności od osoby. Tygrys celowo wkłada „kije w koła”, tworząc dla Ciebie okoliczności, w których możesz nauczyć się być silnym.

Kiedy jest 2022 i jaki on będzie?

Popularne wiadomości teraz

Co mała Nena dostała w prezencie od ukochanej babci Magdy Gessler? To jest najbardziej praktyczny prezent

Podobna do taty czy mamy? Aktorka Tamara Arciuch pokazała swoją córkę

Ewa Farna w szczerym wyznaniu o odejściu męża "Jeżeli on jest szczęśliwszy to ja też będę szczęśliwa"

Syn Jarosława Bieniuka rośnie jak na drożdżach: mały Kazimierz zachwyca każdego Polaka

Rok Tygrysa nadejdzie nie 1 stycznia, ale 1 lutego i potrwa do 21 stycznia 2023 roku.

Pojawią się dwa symbole roku: drzewo - pomaga być stabilnym; woda - daje zmysłowość, narzekanie i twórczy rozwój.

Drapieżnik obudzi w ludziach optymizm i determinację, sprawiając, że szybciej dążą do swoich marzeń. Będzie to zauważalny kontrast ze zrównoważonym i stosunkowo spokojnym rokiem Byka. Rewolucyjny Tygrys wprowadzi wiele zmian i zniszczy wiele fundamentów.

Rok będzie innowacyjny i aktywny: do władzy dojdą ludzie decydujący, którzy zmienią wszystkie ustalone zwyczaje i napiszą nowe zasady. Można powiedzieć, że Tygrys patronuje nie tym, którzy umieją kochać, ale tym, którzy są gotowi osiągnąć pożądane wyżyny w życiu.

Tygrys jest uważany za zwierzę lojalne i oddane, dlatego w przeciwieństwie do sytuacji na świecie rodzina pozostanie bezpieczna. Komfort w domu, spokój, zrozumienie i miłość to to, czego powinieneś oczekiwać od 2022 roku.

Horoskop na rok 2022 dla znaków horoskopu wschodniego

Szczur

Dla tych, którzy urodzili się w Roku Szczura, Tygrys będzie wspierał - poświęcenie gryzoni wzbudza szacunek u drapieżnika, dlatego w każdy możliwy sposób przyczyni się do przedsięwzięć, jeśli nie usiądziesz nieruchomo.

Byk

Tygrys przetestuje Byki na cierpliwość, co sprawi, że ich charakter będzie jeszcze twardszy i silniejszy. Urodzeni w roku Wołu powinni zrezygnować ze spokoju, rozwagi i bezczynności, w przeciwnym razie niczego nie osiągną.

Tygrys

Nie ma co tu mówić - w 2022 będziesz świecić jaśniej niż jakakolwiek gwiazda. Śmiało idź naprzód do swoich celów - szczęście się do ciebie uśmiecha.

Królik (Kot)

Pomimo tego, że generalnie nie przepadacie za drastycznymi zmianami i jesteście bardziej zadowoleni ze miarowego tempa życia, nadchodzący rok przyniesie wiele dobrego. Czekają na Ciebie świetne oferty, niespodziewane przyjemne okoliczności, spełnienie pragnień.

Smok

Niejednoznaczny rok dla osób urodzonych pod auspicjami Smoka. Najprawdopodobniej prędzej czy później będziesz musiał się pozbierać i zakończyć nieprzyjemny związek. Wyprowadź zdrajców na powierzchnię i zrozum, kto jest kim.

Wąż

Niezbyt sprzyjający rok - zawsze będziesz balansował między całkowitą porażką a przytłaczającym sukcesem. Jedynymi Wężami, które pozytywnie odczują Rok Tygrysa, są Węże kreatywne. Będziesz mógł znaleźć inspirację i stworzyć arcydzieło.

Koń

Tygrys otworzy możliwości twórczego i zawodowego rozwoju. Ale tylko tym, którzy nie boją się deklarować swoich ambicji. Jeśli starasz się być w centrum Wszechświata, wszystkie drzwi otworzą się dla Ciebie.

Koza (owca)

Wiele prób czeka ludzi urodzonych w roku Kozła. Nagłe zmiany w życiu, nieprzyjemne wydarzenia, rozczarowania i straty. Weź pod uwagę, że wszystkie te przeciwności są wysyłane do ciebie, aby wzmocnić twój charakter. Staraj się nie marnować czasu na puste uczynki i nie zostawiaj wolnego czasu na użalanie się nad sobą.

Małpa

Wykorzystaj nadchodzący rok jako etap przygotowawczy na przyszłość. Zbuduj solidny fundament w pracy, w życiu osobistym, w rzeczach materialnych. Nie angażuj się w żadne przygody - grozi to niestabilnością emocjonalną.

Kogut

Nie próbuj konkurować z Tygrysem - przegrasz. Ze zwykłą powagą kontynuuj biznes, który już rozpocząłeś i nie zaczynaj niczego nowego.

Pies

Szczególnie szczęśliwy rok dla osób urodzonych w Roku Psa. Otworzą się przed Tobą nowe horyzonty, co przyspieszy spełnienie pragnień. Dotyczy to szczególnie tych, którzy pracowali niestrudzenie. Bądź pewien, że w 2022 roku odniesiesz sukces i zostaniesz rozpoznany.

Świnia (Dzik)

Nadmierna aktywność nie jest zalecana, lepiej rozwijać w sobie mądrość i roztropność. Będą też miłe niespodzianki, ale nie powinieneś angażować się w żadne przygody.

Gorzej nie znajdziesz: pięć najbardziej „trujących” znaków zodiaku

Co warto ubrać w 2022 roku według znaków zodiaku – rekomendacje stylistów

Baran

Najbardziej emocjonalny, namiętny i aktywny znak zodiaku. Najlepszym wyborem na Sylwestra byłaby sukienka w kolorze futra Tygrysa - pomarańczowym lub czerwonym.

Byk

Wyważony i rozsądny znak, dlatego strój powinien być wybierany w spokojnych odcieniach zieleni, brązu lub beżu.

Bliźnięta

Przedstawiciele tego znaku wyróżniają się otwartością, życzliwością i wyobraźnią, dlatego żółta sukienka doskonale podkreśli cechy postaci Bliźniąt.

Rak

Romantyczne i zmysłowe Raki będą wyglądać korzystnie w sukienkach w kolorze srebrnym, mlecznym lub białym.

Lew

Temperamentne i władcze Lwy zabłysną w Nowym Roku 2022, jeśli wybiorą sukienkę w kolorze złotym lub pomarańczowym.

Panna

Elegancja, surowość i rozmyślność przedstawicieli znaku będą wymagać od nich ubioru z nutami arystokracji. Kolor - brązowy, zielony, niebieski lub pastelowy żółty.

Waga

Zwiewna, miękka i tajemnicza Libra idealnie sprawdzi się w bladoróżowych lub bladoniebieskich stylizacjach. Wskazane jest, aby wybrać sukienkę wykonaną z lekkich materiałów.

Skorpion

Niejednoznaczną naturę Skorpionów i pragnienie agresywnej czerwieni należy zostawić na później. W sylwestra wybierz brązowe lub pomarańczowe sukienki, aby nie rozgniewać zdeterminowanego Tygrysa.

Strzelec

Odważny, ambitny i nieprzewidywalny Strzelec zdobędzie przychylność Tygrysa Wody, jeśli założy sukienkę w kolorze szarym, niebieskim lub fioletowym.

Koziorożec

Podobnie jak Byk, astrologowie polecają Koziorożcom wybór sukienek w odcieniu głębokiego brązu, zieleni, oliwki, mleka lub bieli.

Wodnik

Wietrzni i kreatywni Wodnicy poczują moc Tygrysa i jego patronatu, jeśli stworzą swój wizerunek na podstawie niebieskich lub niebieskich sukienek. Alternatywą są odcienie beżu lub szampana.

Ryby

Romantyczne i tajemnicze Ryby pojawią się w pełnej krasie w sukienkach w pastelowych kolorach: zieleni, różu lub beżu. Stroje w ciemnych odcieniach są surowo zabronione.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana