Istnieje legenda, że ​​prototyp alfabetu runicznego powstał w epoce brązu.

Jak żyją teraz pięcioraczki z rodziny Artamkinów, mają już 13 lat

Z kolei naukowcy w swoich badaniach opierają się na badaniu obiektów przedstawiających runy. Takie zabytki pisma runicznego pochodzą z trzynastu wieków. Podczas studiowania run oczywiste jest, że symbole runiczne mają ostry kształt i są umieszczone pionowo. Wynika to zapewne z tego, że były cięte na twardych powierzchniach, takich jak metal, kamień, kość, bursztyn, wypalana glina. Runy są również często wyryte na drzewach, co tłumaczy niewielką liczbę drewnianych pomników pisma runicznego.

Runiczna przepowiednia dla miłości i związków

Runa tygodnia „Isa”

Popularne wiadomości teraz

Uczestnik programu "Jeden z dziesięciu" swoją zapowiedzią wywołał niemałe poruszenie

Agnieszka Włodarczyk pokazała swoje apartamenty w Hiszpanii: aktorka chwali się wrażeniami z podróży

Paulla wyznała prawdę o ciąży. Takich słów nikt się nie spodziewał

Najbardziej zazdrosne znaki zodiaku

Isa to jedenasta runa niemieckiego Starszego Futarka. Nazwa tej runy oznacza „lód”. Z ezoterycznego punktu widzenia ta runa mówi o przystankach lub przeszkodach. Mogą to być blokady psychologiczne, które zakłócają myślenie lub aktywność, a także obrazy. Nadchodzi czas bezczynności lub czas zrozumienia siebie. Szukaj jakości.

Czas uświadomić sobie, jakie są twoje marzenia, przypomnieć sobie przeszłe zwycięstwa i próby. Wsłuchaj się w swój wewnętrzny głos, on poprowadzi Cię we właściwym kierunku. Uzbrój się w cierpliwość, bo zmiana jest bliska. Wykorzystaj ten okres swojego życia, aby odnowić energię i zaplanować przyszłość.

Runiczna prognoza pracy i kariery

Runa tygodnia „Mannaz”

Mannaz to dwudziesta runa Nordyckiego Starszego Futarka. Nazwa tej runy tłumaczy się jako „człowiek”, „ludzkość”. Eksperci twierdzą, że ta runa mówi o osobowości i jednostce. Jest „odpowiedzialna” za stosunek do innych i ich stosunek do Ciebie.

W przyszłym tygodniu zwracaj uwagę na przyjaciół i wrogów, porządek społeczny. Ta runa sugeruje również, że powinieneś ufać faktom, inteligencji, przewidywaniu, kreatywności, umiejętnościom i zdolnościom.

Nie wykluczaj jednak możliwości uzyskania jakiejś pomocy lub współpracy. Mannaz mówi, że powinieneś zaakceptować wszystkie mocne i słabe strony, które czynią cię człowiekiem, wtedy będziesz w stanie uświadomić sobie swoje boskie pochodzenie.

Najlepsza teściowa po znaku zodiaku: astrologowie powiedzieli, kto nie będzie miał problemów

Runiczna prognoza finansów

Runa tygodnia „Era”

Kolejnym symbolem w naszym harmonogramie jest runa „Era” - dwunasta runa niemieckiej Pierwszej Futarki. Nazwa odpowiedniej runy oznacza „rok”, „dobre zbiory”.

Ta runa sugeruje wzięcie pod uwagę wyników poprzednich wysiłków. Wkrótce nadejdzie czas pokoju, szczęścia i żniwa. Nadzieje i nadzieje na pokój i dobrobyt muszą się spełnić. Wszechświat obiecuje sprawiedliwy i zasłużony sukces. Z biegiem czasu wszystko się zmienia.

Musisz także zdać sobie sprawę, że na próżno trzymasz się swoich przeszłych przekonań. W ten sposób uniemożliwiasz sobie rozpoczęcie nowych możliwości, które Cię otaczają. Nie przejmuj się zmianami, są one związane z przebudzeniem. Czas puścić przeszłość i odważnie zmierzyć się z przyszłością.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana