Ufać marzeniom czy nie – każdy sam decyduje, ale nie da się zaprzeczyć, że będąc wytworem pracy podświadomości, mają one swoje – być może nie zawsze dla nas jasne – znaczenie.

Astrologowie nazwali najbardziej artystyczne znaki zodiaku

 
Być może nie należy ślepo i fanatycznie podążać za ich „radą” w życiu codziennym, ale można i należy ich słuchać – wskazówki płynące z naszego wewnętrznego głosu, które człowiek otrzymuje w postaci snów, są często ważne i cenne.

Noc z 27 na 28 września

Sny tej nocy niosą odpowiedź na ważne życiowe pytanie, które nie zostało jeszcze rozwiązane w rzeczywistości. Budząc się, człowiek będzie szczerze zaskoczony, dlaczego wcześniej nie rozumiał, co robić w tym konkretnym przypadku, ponieważ wnioski z sytuacji zawsze leżą na powierzchni. To prawda, że ​​nie powinieneś czekać na dosłowne wskazówki - raczej będziesz miał do czynienia z symbolami, które wymagają rozszyfrowania.

Noc z 28 na 29 września

Popularne wiadomości teraz

4 fryzury dla cienkich włosów, które dodają dodatkowej objętości

Monika Mrozowska rozstała się z ojcem najmłodszego syna. Jej słowa nie pozostawiają wątpliwości

Wyjątkowa propozycja dla Edyty Górniak. Ten występ pozwoli jej wrócić do korzeni

Poprzednia żona Karola Strasburgera zmarła nagle w młodym wieku. Kim była i jak wyglądała?

Sny, które śniono tej nocy, są zwodnicze - muszą być postrzegane dokładnie odwrotnie, dlatego im straszniejszy i nieprzyjemny okazuje się sen, tym bardziej udane rzeczy będą w rzeczywistości. Tak więc wymarzony cmentarz - zwłaszcza jeśli jest czysty i zadbany we śnie - sugeruje, że problemy zostaną wkrótce rozwiązane, a chory - krewny lub kochanek - wyzdrowieje.

Noc z 29 na 30 września

Marzenia tej nocy rzadko okazują się prorocze, dlatego nie należy zwracać uwagi na ich fabułę, o wiele ważniejsza jest ich emocjonalna kolorystyka. Jeśli więc rano człowiek budzi się w dobrym nastroju, to jest to dobry znak - świadczy, że w życiu i zawodzie jest na dobrej drodze. I odwrotnie - ciężar na duszy i sercu, który zrujnuje nastrój od samego rana, powie, że trzeba coś zmienić w życiu.

Znaki zodiaku, które mają prorocze sny

Noc z 30 września na 1 października

Sny dzisiejszej nocy będą zwodzić. Jednocześnie, rzekomo przewidując coś dobrego, staną się uwodzicielem i doprowadzą do rozczarowania, a zwiastując coś złego, na długo zrujnują nastrój. Talizmany i uroki, które opierają się negatywnej energii snów, pomogą utrzymać się w radosnym stanie umysłu.

Noc od 1 do 2 października

Sny tej nocy – dzięki podświadomości – pokazują wydarzenia takimi, jakimi są, a nie takimi, jakimi chcielibyśmy je widzieć. Jeśli w dzień, używając argumentów świadomości, upiększamy zastany obraz codziennych wydarzeń, to w nocy, gdy umysł śpi, podświadomość demonstruje rzeczywistość, by tak rzec, bez retuszu. Wniosek, który można – i należy – wyciągnąć z takiego snu, dotyczy wyjścia z obecnej sytuacji: staje się jasne, co dokładnie należy zrobić, aby to naprawić.

Noc z 2 na 3 października

Sny tej nocy rzadko są prorocze, dlatego nie należy zwracać uwagi na ich treść, ale warto przyjrzeć się bliżej działającym w nich osobom. Otwierają oczy na osoby znajdujące się w pobliżu iw tym sensie można im zaufać. Jeśli więc uważasz kogoś za przyjaciela, a we śnie widzisz, że tonie cię w bagnie, nie powinieneś mu ufać - w najbardziej nieodpowiednim momencie może cię zawieść.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana