Waga

Kiedy tracisz przyjaciela poprzez ustalanie swoich granic, prawdopodobnie nigdy nie był on twoim przyjacielem. Październik będzie dla ciebie czasem, by ponownie połączyć się ze starymi znajomymi, zaangażować się w lokalną społeczność i dodać więcej przygód do swojego codziennego harmonogramu. 

Horoskop miłosny: Stawisz czoła niektórym ze swoich najgłębszych problemów związanych z intymnością i na nowo odkryjesz, jak to jest być otwartym na miłość. 15 dzień miesiąca to słodka chwila na nawiązanie kontaktu z nowym partnerem.

Horoskop pieniężny: Chociaż Mars twojemu znaku może dodawać pewności siebie, nie robi tego twojemu kontu bankowemu. Czujesz się spłukany? To się szybko nie zmieni.

Skorpion

Popularne wiadomości teraz

Matka jest piękniejsza od córki: dziewczyna jest niezadowolona z takiej genetyki

Po rozwodzie Doda nie zaznała długo spokoju. Wokalistka usłyszała zarzuty. Dodzie grozi 5 lat pozbawienia wolności

Ciekawy psychotest. Wybierz jedno z trzech drzew i zobacz jakie są Twoje najmocniejsze strony

Pieniądze spadną z nieba: 4 znaki zodiaku będą mieć wielkie szczęście w finansach w nowym 2022 roku

Czasami wszystko, czego wymaga instynkt samozachowawczy to pozostanie obecnym. Obecna będziesz, ale czy naprawdę żywa? Znów na twoje barki spłynie zbyt wiele, by udźwignał to jeden człowiek. 

Horoskop miłości: Pełnia księżyca w zeszłym miesiącu ozszerzyła twoje życie seksualne w nieprzewidziany sposób. Dobra wiadomość jest taka, że ten stan z tobą zostanie, przynajmniej na jakiś czas.

Horoskop pieniędzy: Przyciągniesz lepszych klientów, znajdziesz masę ekscytujących ofert pracy, a nawet doświadczysz zwiększonego limitu kredytowego. Jest nadzieja. Ostrożnie stąpaj po ziemi zarówno w dniu 9, jak i 26, kiedy możesz zainwestować w coś, co naprawdę jest zbyt piękne, aby mogło być prawdziwe. Uważaj.

Strzelec

Większość tego roku zastała cię w stanie zahamowania rozwoju. Robisz trzy kroki do przodu, a potem cztery do tyłu. Niezależnie od tego, czy mieszkasz z rodzicami, wplątałeś się w dramat ze starym przyjacielem, czy utknąłeś w pętli czasu, twój „wzrost” bardziej przypomina regresję. Ale pamiętaj - nic nie trwa wiecznie, a zwiększona pewność siebie pojawia się siódmego dnia miesiąca, gdy piękna planeta Wenus wkracza na twój znak. 

Horoskop miłości: Dzięki retrogradacji Merkurego do połowy miesiąca będziesz wymiatać w tym sektorze życia. Nagle zauważysz, że więcej mężczyzn zwraca na ciebie uwagę i uroczo się do ciebie uśmiecha. Kto wie, może to początek czegoś wielkiego?

Horoskop pieniężny: Jeśli od miesięcy nie starcza ci do pierwszego, pieniądze powinny zacząć się ponownie ruszać, gdy stacja Saturn ruszy 10 listopada. Warto też prześledzić swoje ostatnie wydatki. Może po prostu masz w domu za dużo gratów?

Tatiana i Krista są siostrami zrośniętymi głowami. Dzięki temu potrafią czytać sobie w myślach i nie tylko

Koziorożec

Czy jesteś gotowy na większą odpowiedzialność? Gwiazdy wskazuje na możliwą walkę o władzę między tobą a współpracownikiem lub tobą a twoim szefem. Chcesz zachować spokój, ale to trwa zbyt długo. Bycie „słodkim” w biurze nie przynosi już ci żadnej przysługi. Może czas ponownie wypróbować bycie tym "złym", ale za to zadowolonym z siebie? 

Horoskop miłości: To nie jest twój miesiąc na romanse. Potencjalni kochankowie zanurzają się w twoim życiu, a następnie znikają, zanim nawet wyłowisz ich numer telefonu z czatów. Jeśli jesteś w związku, w tym miesiącu możesz czuć się szczególnie odległy od swojego partnera. 

Horoskop pieniężny: Odkąd Saturn wszedł do Wodnika pod koniec 2020 roku, pilnie trzymasz się dodatkowych pieniędzy i dokonujesz inteligentnych inwestycji. Październik to będzie dobry czas, żeby wydać te pieniądze.

Wodnik

Przez pierwszą trzecią miesiąca czeka cię presja, by się wykazać, zarówno w pracy, jak i w życiu osobistym. Staje się również jasne, że twoje marzenia zderzają się z marzeniami twojego partnera, prowadząc do rozczarowania i potencjalnie złamanego serca. Nie możesz dawać, kiedy nic nie dostajesz w zamian.

Horoskop miłosny: Zarówno miłosne, jak i zawodowe relacje są dla ciebie trudne w tym miesiącu, szczególnie w okolicach 6 dnia miesiąca. Napięcia między tobą a twoim partnerem osiągają punkt wrzenia 9 października, a następnie powoli zaczynają się ochładzać. Nadszedł czas, aby zostawić trochę bólu w przeszłości i rozpocząć nową erę związku.

Horoskop pieniężny: Twój budżet jest niewielki od wakacji. Na szczęście, w połowie miesiąca pojawi się trochę wytchnienia w wydatkach. 

Ryby

2021 był dla ciebie trudnym rokiem, Ryby. Spędzanie tak dużej ilości czasu w samotności jest z jednej strony odświeżające, ale też głęboko izolujące. Kiedy do 18-go zarówno Saturn, jak i Jowisz znajdują się bezpośrednio w twoim sektorze, dotrzesz do miejsca, w którym odnajdziesz spokój ducha. 

Horoskop miłości: W okolicach drugiej połowy miesiąca napotykasz przeszkody, próbując dokonać inwestycji ze swoim partnerem. Jesteście gotowi na wspólne zbudowanie fundamentu, niezależnie od tego, czy chodzi o kupno domu, czy rezerwację miejsca na ślub. Bądźcie silni, a pokonacie wszystko.

Horoskop pieniężny: Dzieki planecie Mars wciąż zarabiasz dużo pieniędzy, ale prawdopodobnie wydajesz je równie szybko. 20-go dnia miesiąca kosmos zrzuci na ciebie nieoczekiwany wydatek. Bądź na to gotowa.

Ma 107 cm w biodrach i 90 kg, a zachwyca się nią cały świat. Precious Lee przełamuje stereotypy

Baran

Twoim motywem przewodnim października jest bierna agresja, która dla kogoś tak bezpośredniego i aktywnego sprawia, że ​​czujesz się kompletnie poza swoim żywiołem. Twoja rządząca planeta zmusza cię do wybierania bitew w związkach i radzenia sobie z konfliktami w nietypowy dziecięcy sposób. Spokojnie, to ci się opłaci.

Horoskop miłosny: Twój partner będzie w podróży lub po prostu będzie super zajęty w pracy, a kiedy nawet znajdziecie czas dla siebie - szybko padniecie ze zmęczenia. Z upojnych nocy w październiku nici. Niestety. 

Horoskop pieniężny: Jest tak wiele miejsc, do których chcesz się udać i tak wiele chcesz się nauczyć, że wydajesz mnóstwo pieniędzy na swój rozwój, nawet jeśli brakuje ci na czynsz. Przez to robisz sobie długi, a wszystko szlag trafi pod koniec miesiąca. Będziesz musiała się rozliczyć z podjętych złych decyzji finansowych. 

Byk

Październik będzie dla ciebie czasem duchowego rozwoju, w którym poukładasz sobie wszystkie swoje sprawy, rozwiążesz dotychczasowe problemy i będziesz cieszyć się błogą ciszą w swojej głowie. W połowie miesiąca nadejdą zmiany. Czy dobre? Możesz być spokojna.

Horoskop miłości: Partnerstwo staje się twoim celem. Już jesteś zbyt dojrzała na głupie miłostki i zauroczenia. Wiesz już czego chcesz i przystojna buźka to nie koniec twoich wymagań. W okolicy 25 października pojawi się na twojej drodze mężczyzna, na którego warto zwrócić uwagę. Daj mu szansę. 

Horoskop pieniężny: Ciężko pracujesz, a pieniędzy nie przybywa. Być może musisz przetrwać jeszcze jeden miesiąc, by dostać awans. Póki co, nie przewiduje się dla Byka wiekszej kasy.

Bliźnięta

A jeśli dostaniesz drugą szansę? Czy będziesz na tyle silna, by ją wykorzystać? Bądź czujna. Ktoś lub coś z przeszłości powróci do ciebie, byś zrobiła coś lepiej, naprawiła jakąś relację, lub totalnie zmieniła swoje życie. Październik będzie czasem przemyśleń i podjętych walk. Jeśli będziesz ciężko pracować, pod koniec miesiąca przyjdzie szczodra wypłata, choć niekoniecznie pieniężna.

Horoskop miłosny: W tym miesiącu będziesz więcej eksperymentować w łóżku ze swoim obecnym partnerem. Jeśli masz problemy z porozumiewaniem się, planeta Jowisz pokieruje was na dobre tory i znajdzie między wami nić zgody.

Horoskop pieniężny: Gwiazdy przewidują pustkę w twoim portfelu w tym miesiącu i to już na jego początku. Jedno jest pewne - czeka cię olbrzymi wydatek.

Lubisz spać na brzuchu? Niewiarygodne, co to może oznaczać

Rak

Chociaż zawsze zachowujesz się jak mama wszystkich, październik to twój szczytowy czas w roli rodzica. Nie jesteś zwykłą mamą, jesteś fajną mamą, a twoje dzieci w końcu to w tym miesiącu zauważą. Uwolnij się więc od frustracji i ciesz się chwilą. Nic nie trwa wiecznie, a pod koniec miesiąca uświadomisz sobie to dotkliwie, bo przewiduje się, że wejdziesz w konflikt ze swoją matką lub ojcem. 

Horoskop miłości: Latem przechodziłaś przez paskudne zerwanie lub rozwód, radząc sobie ze swoim byłym, a przede wszystkim starając się, aby wszyscy wyszli z tego bałaganu w nienaruszonym stanie. Ostatnie szczątkowe echa tej sytuacji mogą wrócić, by prześladować cię i w tym miesiącu.

Horoskop pieniężny: Sezon Wagi dla Raka zawsze przynosi spadek przepływów pieniężnych, ponieważ priorytetowo traktujesz potrzeby rodziny nad swoje. A te są duże. 

Lew 

Sezon Wagi jest dla ciebie zawsze niewygodny. Jesień to czas, w którym bardziej chodzi o wygodne wibracje, spokój, czas spędzony pod kocem. A ty tego nie lubisz. Lwy lubią jak się dzieje i czują się ważne. Może cię dotknąć samotność, a pomóc może ci w tym czasie... twój ex.

Horoskop miłości: Spędziłaś to lato, zmagając się z niektórymi ze swoich najgłębszych problemów związanych z intymnością, a teraz nadszedł czas, aby zastosować to, czego się nauczyłaś. Nie bój się. 

Horoskop pieniężny: Merkury jest w retrogradacji do 18-go i powinnaś być szczególnie ostrożna ze swoimi wydatkami do tego dnia. Pewne nieoczekiwane koszty pojawiają się też pod koniec miesiąca.

Panna

Poczucie dostatku to nie tylko dochody, status czy kariera. Zastanów się nad tym kim jesteś, czego chcesz od życia i z kim chcesz je dzielić. Jeśli wciąż nie będziesz się angażować w relacje z ludźmi, możesz zostać bogatą, ale samotną snobką. Październik to twój czas na przemyślenia.

Horoskop miłości:  To, co uważałaś za solidne połączenie, mogło być tylko wymyślną fantazją. Nic nie będzie takie, jakie myślałaś, że jest. Powodzenia ci jednak nie będzie brakować. Panno, właśnie zaczyna się twoje polowanie na męża.

Horoskop pieniężny: Finanse będą się ciebie trzymać. Nie będzie ich mnóstwo, ale wystarczające. Na waciki i dobry krem wystarczy.

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.net

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana