Przedstawiciele niektórych znaków zodiaku słyną ze szczególnej umiejętności posługiwania się sztuką humoru.

Nie czekaj na litość. Trzy znaki zodiaku, które nie wiedzą, jak wybaczyć obrazy

Dobry żart może złagodzić stres nawet w trudnej sytuacji. Opowiadamy, jakie znaki zodiaku wiedzą, że humor jest ich mocną stroną i umiejętnie go wykorzystujemy.

Baran

Mówi się, że Baran tam, gdzie się śmieją, śmieją się wszyscy. Przedstawiciele tego znaku zawsze trzymają w swoim arsenale milion ciekawych historii, żartów i anegdot. Niektórzy z nich mogą być „brodaci” lub niegrzeczni, ale śmiech Barana jest tak zaraźliwy, że często uchodzi im to na sucho. Wiedzą, jak prowadzić rozmowę na każdy temat.

Popularne wiadomości teraz

Uczestnik programu "Jeden z dziesięciu" swoją zapowiedzią wywołał niemałe poruszenie

Wszędzie panuje zieleń: Agnieszka Kaczorowska pokazała pokój córki Gabrysi

Najbardziej zazdrosne znaki zodiaku

Smutne wieści z domu Kasi Cichopek. Opowiedziała o chorobie swoich dzieci

Bliźnięta

To jeden z najbardziej towarzyskich znaków - nieustannie żartują i zarażają innych swoim dobrym humorem. Ich zakres humoru jest duży: potrafią wymyślać zarówno subtelne sztuczki, jak i niegrzeczne, czarne żarty. Z reguły Bliźnięta mają nieskończony strumień dowcipu i możliwość dostosowania się do każdego. Nawiasem mówiąc, mają niezwykły talent, by dużo o sobie opowiadać, ale żeby inni tak naprawdę nic o nich nie wiedzieli.

Pies śmiesznie przeklina i nie chce wstać z łóżka

Waga

Przedstawiciele tego znaku to fani subtelnego oryginalnego humoru. Nie pozwolą sobie nawet na bardzo zabawny, ale niegrzeczny lub obraźliwy żart. Waga jest wspaniałym rozmówcą, łatwo się porozumiewa i z łatwością wypełnia wszelkie przerwy w rozmowach. Jeśli zaczną opowiadać historię lub anegdotę, spodziewaj się, że będzie to naprawdę zabawne.

Strzelec

Strzelcy nienawidzą nudy i zawsze znajdą milion pomysłów, jak jej uniknąć. Są świetnymi komikami, potrafią znaleźć żart na każdą okazję, łatwo się z nimi zaprzyjaźnić i znaleźć wspólny język. Ich humor jest prosty, jasny, bezpośredni, choć czasem dość nietaktowny, a nawet obraźliwy. Strzelcy nie robią tego ze zła, częściej mówią coś bez zastanowienia. To charyzmatyczni ludzie z jasną energią, którzy sprawią, że impreza będzie jeszcze przyjemniejsza.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana