Październik to kolejny jesienny miesiąc, który zwiastuje zimę. Na ten okres ludzie planują ogromną liczbę spraw, wyznaczają poważne cele. Mają nadzieję, że miesiąc będzie udany, że nic nie będzie ich rozpraszać, więc zdążą wszystko zrobić na czas. Dość często im się to udaje.

Ale w październiku 2021 nie wszyscy będą mieli szczęście. Fortuna odwróci się od niektórych osobowości. Są przedstawicielami 3 znaków zodiaku.

Rak

Osoby spod tego znaku we wspomnianym okresie będą musiały stale bronić swojego zdania. Raki będą walczyć z innymi ludźmi, aby udowodnić im, że mają rację. Nie zawsze im się to uda, co będzie ich denerwować. Nadmierna emocjonalność przedstawicieli tego znaku doprowadzi do konfliktów, które nieuchronnie doprowadzą do poważnych kłopotów. Raki będą miały trudny okres zarówno w pracy, jak I w życiu osobistym. Wszystko przez ich niechęć do słuchania punktu widzenia innych.

Lew

Przedstawiciele tego znaku będą mieli w październiku wiele celów zawodowych. Ale nie będą w stanie ich osiągnąć, ponieważ ich relacje z kierownictwem dramatycznie się pogorszą. Zdadzą sobie sprawę z tego, że kierownik im ciągle przeszkadza. Oczywiście Lew będzie tym wszystkim zmartwiony i zaniepokojony. W rezultacie może po prostu poddać się oraz pozbawić siebie  nawet najmniejszych szans na sukces.

Strzelec

Osoby spod tego znaku często znajdują się w trudnych sytuacjach. Strzelec w październiku 2021 roku pokaże swoje najgorsze strony, przez co jego relacje z bliskimi bardzo ucierpią. Krewni odwrócą się od przedstawicieli tego znaku, i nie będą mieli z nimi nic wspólnego. Strzelec nie będzie w stanie wpłynąć na sytuację, ponieważ kompromis jest nie dla nich.

Popularne wiadomości teraz

Oliwia Bieniuk świętuje swoje 19. urodziny. Jarosław Bieniuk pogratulował córkę: opublikował jej archiwalne zdjęcie

To było nieoczekiwane dla wszystkich: Tomasz Lis pokazał swoją trzecią córkę

Katarzyna Dąbrowska w blond włosach! Aktorka przeszła ogromną metamorfozę

Poświęcono pomnik Krzysztofa Krawczyka. Wdowa zachwycona

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Jasnowidz Jackowski przekazuje ważne informacje "Coś przedostanie się do powietrza"

  2. Ania Wyszkoni nie przypomina już dawnej siebie. Internauci aż grzmią i pytają „Co Pani zrobiła ze swoją twarzą?”

  3. Afera jakich mało. Małgorzata Rozenek - Majdan nie dostała zaproszenia na ślub Miszczaka i Cieślak

  4. Magda Gessler miała wypadek.Restauratorka żyje, uratowała ją jedna rzecz

  5. Wstyd na całej linii. Internauci zażenowani kreacją Polki na wyborach Miss Supranational