Warto zauważyć, że ta zasada działa w przeciwnym kierunku. Czasami, aby uniknąć nieprzyjemnych konsekwencji, powinieneś przestać próbować rozśmieszać ludzi. Jak nie żartować z różnymi znakami zodiaku? 

Chłopiec z ubogiej rodziny zwrócił zgubiony portfel. I to zmieniło jego życie

Baran

W żadnym wypadku nie prowokuj Barana do zazdrości. Żart w stylu: „Hej, właśnie widziałem twoją dziewczynę z facetem, trzymali się za ręce tak wzruszająco, że nawet myślałem, że to ty!” - zdecydowanie nie pasuje. Jeśli nadal zdecydujesz się żartować w ten sposób - przygotuj się na rodeo.

Byk

Popularne wiadomości teraz

Co mała Nena dostała w prezencie od ukochanej babci Magdy Gessler? To jest najbardziej praktyczny prezent

Marta Manowska i Rafał Brzozowski są parą? Nie ma wątpliwości

Podobna do taty czy mamy? Aktorka Tamara Arciuch pokazała swoją córkę

68-letnia kobieta zaśpiewała stary hit, więc sędziowie wyskoczyli ze swoich miejsc

Nie można z nimi poruszać kwestii własności. Oznacza to, że każdy żart, który sugeruje, że Byk coś dostanie lub, odwrotnie, coś zostanie mu odebrane, bardzo na niego wpłynie. W pierwszym przypadku emocje będą oczywiście pozytywne, ale gdy dowie się, że to tylko żart, przestanie z tobą rozmawiać - tyle będzie jego rozczarowaniem.

Bliźnięta

Nie powinieneś żartować z Bliźniaczkami na temat sumienia, a niektórzy po prostu zemścili się za ich przeszłe grzechy. Oznacza to, że nie trzeba na przykład mówić: „Och, spójrz, wezwanie do sądu, tutaj jest napisane o wszelkich oszustwach finansowych”. Lub na przykład nie sugeruj im, że ktoś się o nich dowiedział, podwójne życie, zdradę. Będą bardzo zawstydzeni, tak zawstydzeni, że udusią cię własnymi rękami w Dzień Śmiechu.

Rak

W ogóle nie żartuj z Rakiem. To jak pole minowe: ci faceci są bardzo emocjonalni, a każdy z twoich niewinnych żartów może przerodzić się w tragedię. Więc tylko nie żartuj z Rakiem, bo są w dodatku strasznie mściwi.

Lew

Najbardziej bolesnymi żartami dla Lwa są żarty na temat ich wyglądu i własności (nawiasem mówiąc, uważają też ludzi za swoją własność). O białym grzbiecie można jednak powiedzieć: Lwy nadal ci nie uwierzą. Ale powiedzenie, na przykład, że Leo ma coś nie tak ze swoim ubraniem i wygląda śmiesznie, jest ryzykowne. Pamiętasz piosenkę o fryzjerze? Tam lew zjadł fryzjera, ponieważ źle obciął włosy. Tak więc od.

3 lata temu cały kraj ją podziwiał. Jak potoczył się los niesamowicie pięknej dziewczyny z sierocińca i jak teraz wygląda

Panna

Nigdy - słyszysz! - Nigdy z nimi nie żartuj. To drugi znak zodiaku, którego żartować w Dzień Śmiechu nie wolno. A jeśli nie możesz żartować z Rakami z powodu ich skrajnej wrażliwości, to z Pannami - z powodu ich skrajnej nudy. Raczej nie uwierzą w twój żart i porównają fakty, szybko zrozumieją, że mówisz jakąś herezję, a losowanie nie zadziała. Ale mogą z tobą grać – Panna będzie wystarczająco sprytna, aby wykonać najbardziej podstępne losowanie – więc zastanów się dwa razy, zanim zaczniesz żartować z nimi.

Skorpion

W przypadku Scorpiona można wykonać dowolne z najtrudniejszych losowań, ale tematem, którego nigdy nie można poruszyć, jest temat śmierci. To chyba jedyna rzecz, która przeraża Skorpiony, więc uratuj je. Żartują o seksie, lubią to.

Strzelec

Religijne żarty i drwiny na temat tego, w co wierzy Strzelec, są na granicy dobra i zła. I więcej szacunku i honoru dla samego Strzelca. Jeśli twój żart zamieni się w uroczystą pochwałę Strzelca - świetnie i tak powinno być. Każda inna wersja Strzelca po prostu obrazi.

Koziorożec

Koszmar dla Koziorożca to taki, w którym jego możliwości są poważnie ograniczone, a poważne decyzje podejmuje ktoś inny. Dlatego nie składaj żadnych propozycji Koziorożcowi. Jego zerwanie z powodu nagłego początku odpowiedzialności, którą sam sobie wymyślił.

Wodnik

Żadnych żartów sugerujących ograniczenie wolności Wodnika. Naciśnie - Wodnik po prostu poleci w kosmos. I nie pytaj jak, tylko nie naciskaj na Wodnika. Żadnych wiązań, biczów i innych bzdur - widzisz.

Ryby

Najprawdopodobniej Ryby zagrają z tobą same. Co więcej, jest bardzo prawdopodobne, że już to zrobili. Rozejrzyj się - czy są jakieś podejrzane przedmioty, ludzie lub znaki losu? Prawdopodobnie jest. Kiedy czytasz, jak nie grać w Ryby, przygotowują coś bardzo podstępnego. Zadbaj o siebie i swoje bezpieczeństwo (zwłaszcza jeśli jesteś Panną).

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

 

 

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana